• docbook-a-jeho-pouzi ti - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: docbook-a-jeho-pouzi ti. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - docbook-a-jeho-pouzi ti

 • Hraje Donald Trump na trumpetu? K jeho příjmení mi to celkem sedí.  Další informace


  František Matějka zmizel z internetu? jeho blog i fb profil  Další informace


  Co by jste přáli presidentu Klausovi k jeho narozkám?  Další informace


  Cmd = jak ho upravit a povolit jeho funkce  Další informace


 • Dobry den.Prosim radu.Kdyz auto nahlaseno v Pelgrimove,aby jeho prodat musim jet tam,nebo muzu odhlasit v Praze? Dekuji  Další informace


 • Jak dlouho musí trvat hovor mobilu, aby se dala určit jeho pozice?  Další informace


  Funguje aplikace na ochranu proti zlodějům u tabletu i po jeho resetu do továrního nastavení?  Další informace


 • Hledám film,který před nějakým časem vysílali na TV Nova.Problém ale je,že si nepamatuji jeho název,ale děj trochu ano.

  Film byl romantického žánru.Pojednával o ženě,která se vyspala s kdejakým mužem a dost často je střídala.Jednou ale poznala bohatého muže s kterým pak čekala dítě,ale on si myslel,že ho čeká s jiným mužem(jehož jméno bylo Aaron).Muž,s kterým to dítě opravdu čekala,tak si myslel,že je s ním nejdřív jen kvůli penězům,tak tento muž na ní nastražil past a řekl,že se ho jeho rodině zřekli, a že nemá žádné peníze,A tak z bohatého muže se stal najednou chuďas.Nakonec to skončilo tak,že se ti dva udobřili a dále spolu žili.Pokud byste někdo věděl,co je to za film,tak mi to prosím napište,budu moc ráda. :)

  Další informace


 • Jak byste oslovili policistu ve službě, ale neznáte jeho příjmení i hodnost ?!

  Doplňuji:Stala se mi taková věc. policie ČR zastavovala projíždějící auta a já jsem uvízl v jejich sítí. Byl jsem třetí v pořadí a tak jsem oslovil dva policisty: chlapi, chvátám do práce a tak mě proklepněte jako prvního a jeden z nich mi řekl: jsme příslušníci policie české republiky a ne nějací chlapi! Za zlatých časů jsem je oslovoval : soudruzi!

  Další informace


 • GhostScript a jeho ovladanie z C#  Další informace


  Externí HDD a jeho formát  Další informace


  Co si myslíte o WebCam trollingu? Stali jste se někdy někdo jeho obětí?

  Dobrý den, Staly jste se někdy obětí webcam trollingu? Zajímá mě, co si o tom myslíte. Lépe řečeno co si myslíte o takových stránkách, kde vám to někoho náhodně hodí.(Já jsem to dnes zkoušel ze zvědavosti a asi po půl hodině mně to hodilo nějakýho hocha, z Anglie, kterej upoutal asi na 1,5 minuty moji pozornost s lepicí páskou a pak konec. A ano, probíhalo to tak, že lepící páska je úžasná. Teda aspoň jsem to tak pochopil... Asi bych měl říct, že jsem měl štěstí na toho ,,hodného-dobrého-srandovního trolla. Ale existují i mnohem horší. Naštěstí osobně takovou zkušenost zatím nemám...)

  Další informace


  Blokace IP - bloknu jen toho dotyčného nebo více lidí v jeho okolí?

  Někde jsem myslím, že četl .. že to vždy neblokne pouze jednoho člověka, ale všechny lidi v jeho okolí, který prý mají podobnou ip nebo co.Jak to tedy je?Doplňuji:Jak vytvořím stránku s popisem, že jsem toho uživatele zablokoval neoprávněně? (přes soubor .htacess nebo jak se to píše). Může se stát, že tam přijde jiný uživatel s podobnou IP, který za nic nemůže. Jak tady někdo psal ..že tím mohu zablokovat více nevinných uživatelů ..¨Pro zablokování IP se používá tento kod :deny from 188.92.8.34Já bych ovšem potřeboval k tomu ještě vložit popisek a dát tam kontakt na sebe v případě nedorozumění .. napsal by mi někdo takovej kod prosím?

  Další informace


 • Dobrý den,mohu 21letého syna zastupovat v soudní řízení s jeho otcem?Jde o dluh na výživném.

  Co konkrétního má případně tato žádost obsahovat?Dkuji Zdeňka

  Další informace


 • Cerny koren a jeho pestovani  Další informace


 • Co vznikne rotací rovnoramenného trojúhelníku kolem jeho základny?

  Doplňuji:Kužel by to byl,pokud by to bylo kolem osy, ale já si právě nedokážu vzpomenout, co to je, když rotuje kolem základny

  Další informace


  Co si myslíte o Johnu Titorovi? Vyplní se jeho poselství o roku 2015?

  Cituji Titor tvrdil, že v roce 2004 dojde v souvislosti s prezidentskými volbami v USA k občanské válce, která měla vyvrcholit v roce 2008. V jejím důsledku se USA rozpadnou na pět regionů s rozdílnými vojenskými prioritami. Konflikt skončí v roce 2015 po krátké, leč intenzivní třetí světové válce. V tom roce Rusové provedou jaderný útok proti hustě osídleným aglomeracím v USA, Evropě a Číně. EU i Čína zaniknou a Američané přestěhují hlavní město do Omahy v Nebrasce. Zdroj: a href"http:/rocproto.cz/zahady/kdo-byl-john-titor-navstevnik-z-budoucnosti/" rel"nofollow" http:/rocproto.cz/ hellip /a Kdo by Johna Titora neznal, zde je odkaz na wiki: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/John_Titor" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Co by lide delali pro zachranu druhu zvirete, kdyby nasli jeho posledni zijici par?

  Doplneni. No tak o komarech jsem videl dokument nahodou nedavno a tohle resil tam vedec zrovna, kdyby vyhynuli komari. Pry kazdy clanek v prirode nahradi priroda necim jinym a mame zrovna u komaru byt radi, ze je to jen kapka krve a obcas nejaka malarie, protoze je tam pry prostor jeste pro horsi hmyz, takze bych byl docela nervoozni videt posledni par komara.

  Další informace


 • Ahoj,muzu se zeptat,co pouzivate na cisteni koberce a jeho oziveni?

  Vanish a sampon na koberce,nema dobry vysledek?

  Další informace


 • JAK se starat o boloňáka a jeho srst,aby dobře vypadal?stříhat nebo ne?

  zde si přečtěte je to dlouhé ale krásné povídání a dozvíte se co potřebujete a href"http://www.bolonka.estranky.cz/clanky/bolonsky-psik.html" rel"nofollow" http://www.bolonka.estranky.cz / hellip /a

  Další informace