• dodatek k soudnímu řízení - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: dodatek k soudnímu řízení. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - dodatek k soudnímu řízení

 • Víte že brzy všichni dostanem nový dodatek pracovní smlouvy ?  Další informace


  RWE - Dodatek ke smlouvě na zemní plyn  Další informace


 • Je to pravda, že technika řízení auta je důležitá?  Další informace


  Cap rizeni  Další informace


  Bude padat zákaz řízení motorových vozidel pod vlivem i bez a bez řidičského oprávnění?  Další informace


 • Dedicke rizeni - poukaz na CSSZ  Další informace


 • Nevíte někdo kde koupit hru The sims 3 za dobrou cenu? (Ne dodatek jenom obyčejnou základní hru)

  na aukru se prodavaji levne, protoze minulej rok byla akce a the sims stal cca 10 korun se vsema datadiskama.

  Další informace


  Nejde mi spustim stažený dodatek Sims 2

  Doma mám originálku Sims 2 a Sims 2 Roční období. Stáhla jsem si k tomu dodatek, nainstalovala, ale nejde mi to spustit. Stále to po mě chce originální CD. Zkoušela jsem to přes Virtuální cd/dvd ale změna žádná. Jen tam mám při otevření Tento počítač další cd které lze otevřít, ale ne spustit.Mám Windows XP.Díky všem za rady

  Další informace


 • dodatek k tématu

  ještě dotaz ..když budu opět pobírat nem.dávky..a u nového zaměstnavatele omarodím hned první měsíc...z čeho se mi vypočítává výše dávek..z předešlého zaměstnání?Když u toho nového zaměstn.nebu mít odpracovanej celej měsíc?děkuji

  Další informace


  Musím v práci podepsat dodatek k pracovní náplni pozice (job description)?

  V práci nám chtějí přidat práci a chtěji abychom podepsali dodatek k pracovní smlouvě, ve které budou připsáné i nové povinosti.Musím takový podepsat? A co když ho nepodepíši? Lze za to dostat výpověď?

  Další informace


  Mohu vlastnoručně napsat dodatek k závěti?

  Mám notářem sepsanou závěť.Je možné,abych napsala vlastnoručně s podpisem dodatek k závěti,komu co odkazuji i těm co nejsou v závěti uvedení,jako hlavní,(ti dědi nemovitost a ostatní)?Jená se mi o movité věci,které bych ráda odkazala těm,kteří mají k určité věci vztah a jsou mi blízci,jako dobří přátele,nebo musím sepsat novou závěť?Děkuji za odpovědi Ani.

  Další informace


  Je řízení s 0,1 promile přestupek a v případě, že je jaký je za to trest?

  0,1 promile, pokuty a tresty, přestupek ano ne?

  Další informace


  Jaká sankce za řízení s 0,7 promile?

  Chtěla bych se informovat, jaká sankce čeká kamaráda, kterého při jeho hloupém přeparkovávání auta chytla policie a nadýchal 0,7 promile? Na krvi nebyl. Jedná se stále o přestupek? Dále také odmítl podepsat záznam, který sepsala policie, protože se po panu policistovi nedal ani přečíst. Je toto bráno jako přihoršující okolnost? Jinak s policií jednal slušně a bez problémů. Děkuji za odpověď.Doplňuji:Pro přesnost doplňuji a žádám o dodatečné vyjádření - pokud tedy budete vědět :)Dechová zkouška mu byla provedena 2x - poprvé nadýchal 0,74 a po chvíli 0,71. K odběru krve policií vůbec vyzván nebyl, tutíž nic neodmítl. Tedy pouze podpis nečitelného protokolu, jak jsem se již zmiňovala.

  Další informace


  Co musí udělat řidič, pokud chce odpustit polovinu trestu zákazu řízení automobilu?

  Musí podat žádost soudu anebo MěÚ, podle toho kdo zákaz vydal.Žádost k soudu musí splňovat náležitosti dle trestního řádu. Soud nařídí veřejné jednání a rozhodne. Úředník MěÚ obvykle rozhodne od stolu.Další info v odkazu:

  Další informace


  Co je to- náklady právního zastoupení v exekučním řízení a co do toho spadá?

  Je to paušální částka stanovená vyhláškou, kterou je povinný v exekučním řízení povinen zaplatit oprávněnému. Tím mají být oprávněnému nahrazeny náklady za to, že se pro účely exekučního řízení musel nechat zastoupit advokátem.

  Další informace


  Co dělat, když nemám na zaplacení celé splátky soudnímu exekutorovi?

  Mám dluh kvůli zdravotní pojištovně a každý měsíc soudnímu exekutorovi platím domluvenou částku 3600,- (již 6 splátek jsem zaplatil) Bohužel, tento měsíc mi to jaksi nevyšlo a jsem schopen zaplatit pouze 3000,-.Jak to nejelegantněji vyřešit, respektive, jak to vyřídit u soudního exekutora, aby to nebral jako porušení dohody o splátkách?

  Další informace


  Ahoj,chci se zeptat,jak dlouho trvá dědické řízení co se týče peněz jak se peníze vyplácí?

  Nedá se přesně říct, záleží na notáři, až dá dohromady všechny podklady, a potom , zda se někdo neodvolá proti rozhodnutí.... Ta doba je většinou cca 3 měsíce., může ale trvat i podstatně déle. Po ukončení řízení peníze předá notář, pokud je má v úschvě. Jinask se to na základě rozhodnutí z dědického řízení řeší s bankou.

  Další informace


 • Jakým způsobem se docílí toho ,,posílení' v řízení, když je auto vybaveno posilovačem řízení? :)

  Auto je vybaveno posilovačem řízení. Co je změněno v mechanizmu řízení? :)

  Další informace


 • Jaký máte názor na obor řízení sportu ?

  Je to obor na jihlavské obchodce. Jaké myslíte že budu mít po dokončení daného oboru uplatnění ? A je například možnost jít potom na výšku a učit pak tělocvik na ZŠ ?

  Další informace


  Existují prac. agentury které přidělí práci bez výběr. řízení?

  Tedy že se u prac. agentury registruji, podstoupím nějaké vstupní testy, pohovor atd, dají si mě do databáze a jakmile mají nějaké nové volné místo prohlédnou databázi a vyhovujícího člověka kontaktují a ten jde do firmy? a nebo jsou na vše u agentur výběrová řízení že se tam musí opakovaně na pohovory pro každou prac. pozici?

  Další informace