• dodatek k tématu - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: dodatek k tématu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - dodatek k tématu

 • Víte že brzy všichni dostanem nový dodatek pracovní smlouvy ?  Další informace


  RWE - Dodatek ke smlouvě na zemní plyn  Další informace


  Otázka k tématu dne: Dostali jste (nebo dali) košem člověku, který Vás žádal o ruku?  Další informace


 • Smenka a jeji dodatek  Další informace


  Dodatek ke smlouve od RWE na tarif OPTIMAL  Další informace


 • Poraďte podklady, diskuze... k tématu současného umění

  nějaké články, atd... k současnému umění

  Další informace


 • dodatek k dotazu přesun mms z mobilu do pc  Další informace


  co znamená u operačního systému dodatek bing,jo a jakej rozdíl je 32 bitů a 64 bitů??windows 8,1 64 bitů bing

  operační systém

  Další informace


  Pro adminy: Chyba v tématu cappuccino  Další informace


  Poradíte nějaký editor (free), pomocí něhož bych mohla dát videu ze svatby slavnostnější ráz?

  Potřebuji prosím nějaký editor ( free ), abych mohla dát k videu slavnostnější ráz. Mám video ze svatby a ráda bych dala jako svatební téma s textem a ke konci taky. Nemůžu nic najít. Když jsem našla, bylo to s vodoznakem. Editor videa ( přidání úvodního tématu svatba a ke konci )

  Další informace


  Kompletní PC sestava 3.část DODATEK  Další informace


  DODATEK K OTÁZCE PRO OL ROMAN ,NO PC SE MI VYPNE KDYŽ KLUK HRAJE HRY I KDYŽ odpojím internet,vypne se i při prohlížení s

  prohlížení stránek ,uplně se mi vypne ,nejde při zapnutí najet,musím ho vypnout na krabici a odpojit kábel a pak zase najede.Tvrdí mi ,že je v pořádku,často mi padne celý system,řeknou mi,že mám smulu,podle mě je tam ale chyba.

  Další informace


  Chci se zeptat pujde dodatek k Sims 3 na cd na Origin a bude to fungovat?

  Ahoj, chci se zeptat , mám účet na Originu a tam Sims 3 a naši mi k nim koupili dodatek na cd, půjde to přidat k tomu originu a bude to hrát nebo ne ?? Předem děkuji za odpověd.

  Další informace


 • dodatek: jedná se o obecní pozemek mezi domy,chodník tu není a já mám jedinou přístupovou cestu domů oproti sousedovi.

  Jelikoš se nejedná o veřejnou cestu nebo silnici, je úklid na vás.

  Další informace


  dodatek k soudnímu řízení

  On přítel projednávání tohoto §247c,e měl už tento rok třikrát, jenže se to třikrát odročilo, protože se nedostavili svědci. Teď budou předvedeni policií. A soud byl odročeno na 21.1.. To, že je ve výkonu trestu je za proměnu podmínky za §247 a neoprávněné držení platební karty.To asi tedy znamená, že teprve úhrný trest dostane ? A nevíte, co mu asi tak hrozí?

  Další informace


  Dopustil jsem se přestupku, když jsem změnil částku, již posílám na penzijní spoření, a nepodepsal jsem dodatek k sml.?

  Asi před deseti jsem snížil částku, kterou si posílám na svoje doplňkové penzijní spoření, z 1.500 Kč na 1.000 Kč a obratem jsem zatelefonoval finančnímu poradci Modré pyramidy, abych ho o tom zpravil. Včera jsem se dozvěděl od pana finančního poradce pana M., že zatelefonovat nestačí, ale musí se o tom sepsat dodatek ke smlouvě. Dnes jsem ho sepsal a pana M. lehce překvapilo, že jsem už v květnu poslal na svoje penzijní spoření částku 1.000 Kč.Pravděpodobně vzhledem k tomu, že tohoto nešvaru se dopouští hodně klientů a omluvil jsem se, mi bylo odpuštěno.

  Další informace


  Dobrý den,manžel pracuje od 2.7.1013 se zkušební dobou 3měsíce.Nyní byl přeřazen na jinou práci,dostal dodatek smlouvy a

  Dobrý den,manžel pracuje od 2.7.1013 se zkušební dobou 3měsíce.Nyní byl přeřazen na jinou práci,dostal dodatek smlouvy a tam pan majitel prodloužil zkušební dobu o měsíc.Mám pocit,že nemá pravdu.Poraďte,děkuji Hanka

  Další informace


 • The Sims 2 - dodatek Pojďme slavit!

  Dostala jsem tuhle starší hru na PC a když se ji snažím nainstalovat na počítač,napíšu tam ty kódy,napíše mi to,že je mám napsaný špatně.Co to je ?Kódy mám napsané dobře.I když je to starší hra,proč mi to nejde nainstalovat?Základní hru The Sims 2 už mám nainstalovanou,teď už jen ten dodatek.A mám docela strach,protože mám pár použitých kousků - dodatků ke hře,tak mám obavy,abych je rozjela.

  Další informace


  Taky tak strašně nenávidíte odpovědi na Vaši otázku, které Vám nepomohou nebo se týkají úplně jiného tématu?!

  Doplňuji:Když na zadanou (jakoukoli) otázku odpoví člověk špatně nebo podle sebe vtipně a myslí si bůhví jakej neni borec, tak to docela naštve. Když píšu nějakou otázku třeba já, snažim se, aby byla otázka co nejpřesněji napsaná, ale když to úplně přesně vysvětlit a napsat nejde, tak to prostě nejde!!!!!

  Další informace


 • co dostanu duchod nebo nemocenskou? viz.dodatek

  Nemocenská mi skončila 30.7. ale dnes mi přišlo rozhodnutí,že přiznaly duchod dne 4.7. tak by mě zajímalo co tenhle mšsíc dostanu.jestli nemocenskou nebo už duchod.

  Další informace