• Dokáže zastavit hodiny tím že se na ně podívá.., co to přesně znamená? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dokáže zastavit hodiny tím že se na ně podívá.., co to přesně znamená?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dokáže zastavit hodiny tím že se na ně podívá.., co to přesně znamená?

 • Stephen Hawking se podívá do vesmíru, není to úžasné?  Další informace


 • Je možné zastavit a stát tam, kde je podélná čára souvislá?  Další informace


 • Jak zastavit hnilobu dřeva?  Další informace


  Co přesně znamená obytná plocha?  Další informace


 • Co přesně znamená BIO?

  Když někdo něco vypěstuje na zahradě, nebo ze slepice vyprdne vejce (z živý slepice), je to bio? Může to pak třeba někde na trhu prodat jako bio nebo na to aby to mohl prodat jako bio zase potřebuje nějakej kolek od nějakýho zvláštního útvaru pro bio-potraviny, která provede nějakou atestaci bio-faktoru nebo tak něco, a řekne si za to o nějakou částku?

  Další informace


 • Dalo by se pouhým rozšířením určité faktické informace o Evropě zastavit v zemích islámu nynější masovou migraci?

  ..ta lavina se jistě spustila z nějaký masově rozšířený desinformace a tak mě napadlo, jestli by nestálo za to vyslat tam evropský misionáře, kteří by ty národy naučili pravdě o našich národech a zkusili to tím zastavit. Měly by to bejt podložené informace, jakože prezident jedný malý země v srdci evropy nadevše miluje tvrdej šnaps a tlačenku, atp., zkrátka zásadní informace o našich zemích ..třeba těm migrujícím potom dojde, že i když maj holý zadky, tak ani v oblasti životosprávy a životního stylu už evropanovi nemaj co novýho nabídnout, vyprdnou se na tu marnost a půjdou zase střílet nějaký hlodavce někde okolo ropnejch polí ..nemyslíte?

  Další informace


  Co přesně znamená dělat ramena?

  Slvník nesisovné češtiny uvádí takto: dělat ramena chlubit se, snažit se na někoho udělat dojem, někdy i zastrašit.

  Další informace


 • Lze zastavit nemovitost hypotékou, když je na ní předkupní právo?

  Obecně řečeno ano...V některých konkrétních případech může ale poskytovatel hypo takovou zástavu odmítnout a nebo smluvně zavázat i předkupníka.-)Pokud ti jde o konkrétní situaci, domluv se s právníkem, poskytovatelem hypo a předkupníkem.

  Další informace


  Co dělají úředníci, když nejsou úřední dny a hodiny ? Stanovuje nějaký zákon, kdy mají být úřední dny a hodiny ?

  Úřední hodiny nestanovuje zákon. Pro orgány státní správy mají podle rozhodnutí vlády č. 595/1995 být nejméně v pondělí a ve středu od 8 do 17 hodin, pokud je pracovní den. Obvykle se tato doba považuje za čas, kdy mohou lidé přijít za úředníkem bez předchozího objednání. Na jednání, která naplánovali úředníci, se obvykle zve naopak mimo tyto hodiny. Pojem úředník je příliš široký, takže se těžko řekne, co dělají v jinou dobu. Například zpracovávají žádosti, vedou správní řízení, chodí do terénu, sepisují zprávy, vyřizují korespondenci ... Seznam by mohl být dlouhý a stejně by se na něco zapomenulo.

  Další informace


 • Dá se zastavit odpočítávání demolice domu?

  Zdravím, mám dotaz, na který nikde nedokážu najít odpověď. Dá se ještě zastavit odpočítávání demolice domu, pokud se spustí časomíra před explozí? Podle mě by to neměl být problém, ale známý tvrdí, že pokud se nastavená časomíra začne odpočítávat(například 2 minuty do exploze), pak už je to nevratné a k odpálení pak musí dojít. Známý si myslí, že podobné odpalovací zařízení bylo použito v jednom díle kouzelníka Davida Coperfielda, když se dostával z trezoru v jednom starém hotelu před explozí. Demoliční četa spustila odpočítávání a měli na to asi 2 minuty, aby z domu utekli do bezpečí (Coperfield se pak objevil pod plachtou mimo budovu, která byla odstřelena). Díky za odpověď.

  Další informace


  Co přesně znamená německé Sitzfleisch? Kdy se používá? A existuje v němčině slovo rozumbrada či všeználek?

  Sitzfleisch se používá i v češtině ve významu vytrvalost, trpělivost v práci či ve studiu.Německý Sitzfleisch zadnice, výdrž u práce nebo ve studiu, ale také neschopnost odněkud odjít - třeba z návštěvy, z hospody apod.Sitzen sedět, Fleisch maso, doslova sedací maso .Podle SNČ. Rozumbrada - rozoumek, mudrc, filosof (v obecné . mluvě.), der VernünftlerNaseweis a href"http://kott.ujc.cas.cz/index.php?vstupRozumbrada " rel"nofollow" http://kott.ujc.cas.cz/ hellip /a Naseweis a href"https://de.wiktionary.org/wiki/Naseweishledatfulltext Zvyraznit Vyber Zobrazeni Strana stranaVys1" rel"nofollow" https://de.wiktionary.org/ hellip /a

  Další informace


  Co přesně znamená kvalitní člověk ?

  Je to charakteristika jeho odborných dovedností, nebo povahových rysů? Děkuji.

  Další informace


 • co znamená když spadnou hodiny ze zdi

  co znamená když spadnou hodiny ze zdi

  Další informace


 • Poškozuje laser z počítačových myší zrak pokud se do něj člověk omylem podívá jakmile se myš převrátí?

  Nebo jsou lasery myší v tomto směru testovány a krátkodobé vystavení zraku laseru nic neudělá? To je kdyby do toho člověk koukal delší dobu? Tak by mu to vypálilo sítnici?Možná jsem měl otázku směřovat do Hardwaru, ale jde tu o zrak, takže jsem zvolil ostatní zdraví.

  Další informace


  Krvácení, malé, ale nejde zastavit. Co dělat ?

  Ahoj, je mi skoro 15 let a dnes jsem si asi v 17:00 rozškrábal jeden uhrák na rameni a od té doby mi zněj teče krev. Sice je to docela hodně malí (Vždy jen kapka pak to začne stýkat), ale nejde to zastavit. Už mi to teče asi 3 hodiny Nonstop. Měl jsem na tom jednu náplast ze začátku, ta prosákla, takže už mám druhou, vetší, pro větší toky krve. Co mám dělat ? Jak to zastavit ? Mám zajít k doktorovi, jestli to nepřestane a k jakému ? - NIKDY JSEM NEMĚL PROBLÉM SE ZASTAVENÍM KRVÁCENÍ/NEMÁM ŽÁDNOU CHOROBU SPOJENOU S TÍM.Doplňuji:Nechám to do rána, před spaním ještě jednou vyměním náplast a jestli to ráno stále poteče tak půjdu k doktorovi. Děkuju.

  Další informace


  Jak zastavit rust prsou nebo je nejak skryt? Je mi 15 a od malicka se citim jako kluk a tabletky muzu brat az od 18ti..

  Také jsem se cítila být víc kluk. A měla hlavně kamarády kluk. Pak to přešlo.S nošením sportovních podprsenek a volnějších triček souhlasím.A že by ti přestaly růst, když se do nich pořádně bouchneš je blbost. Jen si můžeš něco vnitřně zranit.

  Další informace


  Jak zastavit hnisání ucha ?

  Asi před týdnem mi začal z dírky od náušnice vytékat hnis... Náušnice sem dlouho nenosila... později se z celého lalůčku vytvořila velká rána ze které vytéká hnis... celé se to rozrůstá po celém uchu... ? Jak to mám zastavit ?

  Další informace


  Jak zastavit anorektičky? Mám to někomu říct?

  Ve třídě máme 3 anorektičky. Jedna doopravdy byla. Druhá skoro a.. třetí se o to dost snaží.U té 3 to rodiče neví, přestože je to dost vidět. Byla o dost kulatější. No,druhá a třetí se rozhodli nejíst, a ještě k tomu dělají sport a když jsou na soutěži, nikdo je nesleduje, tak sní jenom jednu sušenku. Nebojím se o ně, vlastně je nemůžu vystát, ale nezdá se mi tento způsob hubnutí dobrý. Děkuji za odpovědi

  Další informace


  Jak přesně vám jdou hodiny v hlavě?

  Je známo, že když se ráno vstává, a za předpokladu, že se chodí ve stejnou dobu spát - že se člověk probouzí jako s budíkem v hlavě . :DDD

  Další informace


 • Dá se to zastavit ?

  Cituji z knihy Neviditelné fronty :Rostlinný život musí vždy vysoce převládat, protože živočichové se buď přímo živí rostlinami, nebo žerou býložravce resp.jiné masožravce, ti ovšem zase žerou býložravce. A´t je tento potravní řetězec sebedelší, na začátku a na konci potravního řetězce najdeme vždy rostliny.Když některého zvířecího druhu přibude ( rozumněj i člověka), musí jiného ubýt. Dokonalá rovnováha. To by do ní ovšem nesměl vstoupit člověk !!Zde je hlavní příčina vymírání druhů. Pokud by se nic nestalo, jednou a není to v řádu tisíc let ale 100-300 let by nebyl na Zemi žádný jiný živočich než člověk.V letech 1500 - 1800 vymřel jeden druh každých deset let. V letech 1850 - 1950 se vymírání druhů zvýšilo na jeden druh ročně. V devadestách letech 20. století už bylo vyhubeno denně 10 druhů. A na začátku 21. století vymírá jeden druh každou hodinu !!!!!To je horší vymírání než v době před 65 miliony let kdy meteorit vyhubil dinosaury !!!

  Další informace