• doklady nutne k rozvodu - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: doklady nutne k rozvodu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - doklady nutne k rozvodu

 • Vůz s SRN doklady  Další informace


  Urad - doklady k novemu RP  Další informace


  Jaké doklady musí mít řidič u sebe?  Další informace


  Jak zrusit doklady bez auta  Další informace


 • Jak staré SIPO doklady uchováváte?  Další informace


 • Ztratil jsem OP a všechny doklady. Za 5dnů potřebuji jet do Maďarska, prosím poradte co mam delat.  Další informace


  Na jaké doklady cestovat  Další informace


  Jak vyresit doklady  Další informace


  Jak cestovat do ciziny s náhradními doklady?  Další informace


  Hypoteka po rozvodu  Další informace


 • Jaké doklady doložit FÚ při odpočtu slevy na manžela-ku?  Další informace


 • Které státy ve světě mají nejvyšší a nejnižší porodnost a úmrnost a nejvyšší a nejnižší počet sňatků a rozvodů?

  Zajímalo by mě,které státy i které národnosti mají ve světě nejvyšší a nejnižší porodnost a nejvyšší a nejnižší úmrnost a nejvyšší a nejnižší počet sňatků a rozvodů? Děkuji.

  Další informace


 • Prodej nemovitosti (chata),jaké doklady potřebuji?

  Co vše musím vyřídit a jaké doklady musím mít,abych mohl prodat chatu která je evidována na mé jméno na katastru nemovitostí?Myslím tímto zdali je potřebný odhad nemovitosti,výpis z Kú a právně zhotovená kupní smlouva.Děkuji.

  Další informace


  Jak postupovat při rozvodu a na co mám nárok?

  Dobrý den, prosím o radu. Rozhodla jsem se ukončit manželství z důvodů věčných neshod. Máme s manželem tříleté dítě. Vůbec ale nevím, jak při rozvodu postupovat a kam se obrátit. Jestli mám žádost napsat sama, nebo požádat o pomoc právníka, popř. kolik taková právní pomoc bude stát. Pobírám mateřskou 7600,- a tudíž nemám peněz nazbyt. Dále se chci zeptat, jestli mám nárok žádat od manžela po rozvodu výživné i na sebe a na jaké sociální dávky jako samoživitelka bych potom měla nárok a zda by mi vznikaly až po rozvodu,nebo už v průběhu něj. Moc Vám děkuji za rady a za pomoc.

  Další informace


  Jak dlouho trvá než soud vyzve účastníky řízení k rozvodu?

  Žádala jsem v dubnu 2012 o rozvod,soud o dětech již proběhl i nabyl právní moci. Stále čekám na rozvodové řízení a nic se neděje i když jsem do žádosti uvedla že jsme se na všem s manželem předběžně již dohodli a že spolu ani nežijeme už.

  Další informace


  Bydlíme ve služebním obecním bytě,vázaném na mé zaměstnání.Musím po rozvodu shánět manželce bydlení?

  Pokud se nedohodnete, tak za určitých okolností může soud rozhodnout, že vaše exmanželka bude mít nárok na bytovou náhradu *)Zánikem manželství totiž právo společného nájmu nekončí..., nezbytná je buď vaše dohoda nebo rozhodnutí soudu (ve vazbě na ustanovení § 705/1 občanského zákoníku)V určitých specifických případech (zájmy nezletilých dětí, zdravotní stav...) může soud rozhodnout, že vaše exmanželka bude mít nárok na bytovou náhradu (§ 712 obč.zák.)Do doby, než k této skutečnosti dojde, je právní postavení obou manželů ve vztahu k nájmu bytu v podstatě stejné jako tomu bylo za trvání manželství. -*) ale já bych se na vašem místě z případné ´povinnosti´ zajistit exmanželce bytovou náhradu neděsil..., protože zajištěním je myšleno pouze předložení vhodné nabídky nájmu bytu, která vás nebude stát ani korunu, pouze určitý čas, který budete věnovat shánění této vhodné nabídky.

  Další informace


  Bydlím po rozvodu u kamaráda,musím se odhlásit z trvalého pobytu

  K trvalému pobytu byste měl být přihlášený tam, kde skutečně bydlíte.Občan se přihlašuje k trvalému pobytu do obce, města, městyse, statutárního města…….. Z přihlášení občana k trvalému pobytu nevyplývají žádná práva k objektu ani k vlastníkovi nemovitosti. Údaj o místu trvalého pobytu občana je proto považován za údaj evidenční, mající význam pro výkon veřejné správy.

  Další informace


 • Jak zajistit svatební obřad na Havaji? Cestu a doklady mám zjištěné, děkuji.

  zde jsem něco našla a href"http://www.vasesvatba.cz/zahrhawaii.htm" rel"nofollow" http://www.vasesvatba.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak mám teď postupovat? Přišel mi rozsudek o rozvodu od soudu. Mohu s tím ihned na úřad, aby mi vystavili nový OP?

  Nejsem si jistá, jestli není potřeba nějaké datové doložky či něčeho podobného....Doplňuji:Jednalo se o nesporný rozvod a v poučení na zadní straně rozsudku je napsáno, že proti tomuto rozsudku není odvolání.

  Další informace


 • Kolik let uchovavat ucetni doklady ?-iv-

  Z podnikání i 10let a déle.

  Další informace