• Doplněk: Dokument Katka - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doplněk: Dokument Katka. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doplněk: Dokument Katka

 • Víte něco o Katce z dokumentu Katka Heleny Třeštíkové?  Další informace


  Katka@naloro.cz, kde berou maily?  Další informace


  Díváte se právě (nebo viděli jste) na dokument Sicko? Co na to říkáte?  Další informace


 • Kuchynsky doplnek,kde sehnat?  Další informace


 • Jak vytisknout dokument v xps?  Další informace


 • Doplněk stravy pro větší růst vlasů.

  Neznáte prosím nějaké prášky, které napomáhají růstu vlasů? Ještě jsem nic podobného nebrala a chtěla bych to aspoň vyzkoušet. Vlasy mám moc řídké. Ale ráda bych něco, co nemusím brát dlouhodobě, co budu brát třeba měsíc, dva, vlasy mě narostou a nějakou dobu nebudu nic potřebovat.Doplňuji:Ano, slyšela jsem o tom, kamarádka něco takovýho brala, a před lety i můj otec.

  Další informace


 • Ruby - zastavení vlákna odjinud (doplněk Thread#wakeup/run)  Další informace


  Proč po mě chce prohlížeč na poradně instalovat VLC doplněk?  Další informace


  Nabízí prohlížeč Opera nějaký doplněk pro automatické překládání stránek do Čj tak, jak to umí Google Chrome ??? :)

  nemám vyzkoušeno, ale podívejte se na doplněk Translate v galerii doplňků - a href"https://addons.opera.com/cs/extensions/details/translate-4/?displayda" rel"nofollow" https://addons.opera.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak vytvořit pdf dokument s funkčními odkazy na odbornou literaturu v textu?

  Mám odbornou práci vypracovanou ve Wordu. Text obsahuje horní indexy v podobě čísel, který odkazují na odbornou literaturu (citace článků)na konci. Práci bych rád později převedl do formátu pdf.Viděl jsem podobnou práci ve formátu pdf, u které zůstaly odkazy na citace i po převedení do pdf stále aktivní. Při četbě pdf stačí kliknout na odkaz - číslici v indexu a skočíte rovnou do přehledu použité literatury na konci.Uměli byste mi poradit, jak to mám udělat... jakým software, jakým konkrétním nástrojem???Díky.Doplňuji:No jo, ale ten máš někde v práci.. licence za 13 tis.!Nebo je snad někde free domácí verze?

  Další informace


  Jak převést dokument?

  Zdravím. Věděl by někdo jak naskenovany dokument převest do openoffice?? Totiž skenovaný dokument pak potřebuji přeložit na netu do češtiny.Děkuji za radu:-)

  Další informace


  Jak psát na notebooku dokument v polském jazyce?

  Jak napsat v poslém jazyce dokument.

  Další informace


  Firefox doplněk-hledání podobných obrázků  Další informace


  Doplněk do chromu

  Ve Firefox je doplněk - Self - destructing cookies, neví někdo o něčem takovém i do chromu?

  Další informace


 • může se používat nějaký doplněk stravy při onemocnění barrettova jícnu?

  při tomto onemocnění se spíš poradte s lékařem,protoře třeba i vitamín cé to může ještě víc rozdráždit a href"http://is.muni.cz/do/1499/el/estud/lf/js08/atlasages/jicen_barret_epitel.html" rel"nofollow" http://is.muni.cz/ hellip /a

  Další informace


  Věříte tomu,že doplněk stravy ve formě tablet Omega-3 má na naše zdraví viditelně pozitivní účinky?

  Právě probíhající kampaň OmegaMarine Forte+(60kaps) vás možná také v těchto dnech zasáhla.

  Další informace


  Používáte doma bidet jako hygienický doplněk?

  Doplňuji:slím,že bidet není pro omytí nožiček,či rukou,ale na hygienu po použití wc

  Další informace


  Nosili byste brýle i když máte v pořádku zrak? Myslím tím jako vzhledový doplněk.

  Nemyslim slunecni a dioptricke. Jde mi ciste o ty s pruhlednymi skly bez dioptrii.

  Další informace


 • MVDr. Veterina Liliová - Katka N.-Praha 1-Nemáte nekdo konkretni zkusenost t timto veterinarem?Chci sem codit s kockou.

  Konkrétní zkušenosti s touto veterinou nemám,ale mnoho jiných s jinými. Vybírám si podle zařízení ordinace-jestli je vybavena ultrazvukem (sono),RTG,možností umístění zvířete po zákroku,inhalační narkozou,ordinační dobou a případně oddělenou čekárnou a ošetřovnou pro infekční případy.Taková zařízení se většinou nazývají vet.klinika,mívají i pohotovost a nezabývají se jen očkováním a distribucí drahého krmiva a vitamínů.Také není špatné se přeptat na doporučení a zkušenosti někoho kdo už veta potřeboval v nějakém zapeklitém případě.Ono je dnes vetů hodně,zvl.ve městech,kteří profitují z doby velké obliby a rozšíření tzv.domácích mazlíčků a solventnosti jejich majitelů a jejich mnohdy malých zkušeností a velkých nebo přemrštěných obav.Pokud ale někdy nastane (a nikomu to nepřeji) skutečný problém,je dobré mít svého stálého a osvědčeného veterináře,který je náležitě vybaven jak znalostmi,nějakým rokem praxe, tak i potřebnými přístroji.Výborně se osvědčily zkušenosti s vetem,který má ordinaci v místě bydliště,takového můžete zpravidla v případě nejvyšší nouze vzbudit i mimo ordinační hodiny.

  Další informace


  Jak seznámit dva pejsky 2-doplněk

  Už je to o trošku lepší,ale přesto se trochu bojím,co až pujdu do školy? Jak na sebe budou reagovat když budou sami? Nemá někdo zkusenost?

  Další informace