• Doplněk: Glady shop - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doplněk: Glady shop. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doplněk: Glady shop

 • Když už máme na internetu e-mail, e-shop, může být také e-mentál?!  Další informace


  Jak se nazývá tento Americký módní doplněk?  Další informace


 • Kuchynsky doplnek,kde sehnat?  Další informace


 • Jak získat dodavatele když si založím například e-shop?

  Popř. kamenný obchod

  Další informace


  Jak obchodním dopisem oslovit výrobce pro e-shop a jak dohodnout cenu za dodávané zboží?

  Dobrý den,chci začít podnikat na internetu a zřídit si e-shop. Vytipovala jsem si několik výrobců jak z ČR tak z USA, ale nevím, jak stylizovat obchodní dopis, zejména jak přesvědčit, proč zrovna můj e-shop bude tyto produkty v ČR nejlépe prodávat? Jak navrhnout cenu, abych na výrobcích dostatečně vydělala, ale zároveň nepřestřelila a výrobce neodradila? Např. pokud se podobný výrobek prodává konečným spotřebitelům od 1000 - 2500 Kč, kolik mám navrhnout nákupní cenu? Bývá všeobecně výhodnější nákup zboží na sklad, anebo dohodnutá provize za prodané výrobky? Existují v ČR kurzy, semináře, poradci, kam bych se mohla obrátit při začátcích v tomto podnikání? Jsem opravdu nováček v obchodování. Děkuji.

  Další informace


 • Doplněk: Dokument Katka

  Dokument KatkaChtěla bych vidět dokument Katka,ale v kině tady u nas ho už dávali.Nevite kde se na něj mužu podivat nebo kde ho stahnout?Doplněk:Na ulozto je jen prvni díl ja bych chtěla pokračovani,ten druhy

  Další informace


 • Amsterdam shop a smile shop- prodávájí i dětem?

  Mám podezření na 14-ti letou dceru, že v AS opakovaně nakupuje. Na jejich stránkách je ale povolen vstup až od 18-ti let, takže mě napadá, jestli tam vůbec dětem prodávají?

  Další informace


 • Je e-shop zdrarma.cz Spolehlivá stránka

  Chtěla bych se zeptat jestli e-schop zdarma je spolehlivá stránka kde bych si mohla objednat boty.??Doplňuji:Chtěla bych se zeptat jestli e-shop zdarma - Nine Elements je spolehlivá stránka kde bych si mohla objednat boty.??

  Další informace


  E-shop s oblečením-sukně  Další informace


 • Kde najdu doplňek pro IE 8 pro blokování reklam?  Další informace


  Hledám software pro vlastní E-shop  Další informace


  Existuje nějaký doplněk pro MS Word na formátování normostran?

  Zdravím,zajímalo by mě, zda neexistuje nějaký doplněk pro MS Word, kterým bych upravila typografii, kterým bych docílila toho, že by se na stránce zobrazovalo jen 1800 znaků.Předem děkuji mnohokrát za odpověď

  Další informace


  Doplněk pro tento web nelze spustit  Další informace


  Doplnek Firefoxu  Další informace


 • Doplněk stravy na posilování

  zdravimnemeli byste nejakou radu nebo zkusenost. jak uz pred posilovanim tak po posilovani. potrebuji hlavne nabrat hmotnost.mam na mysli nejake sacharidy, proteiny.... (ne kreatin atd...)obecně neco co účinně pomaha... nestoji tolik a vydrzi dlouho )pokud mate zkusenost s necim dobrym diky za raduDoplňuji:greycell tak s tim se pocitá )))diky za rady...

  Další informace


 • Dá objednat neco z ameriky nebo z anglie pres mistni shop?

  záleží na konkrétním shopu ) gt běžně jsem si v místním music shopu např. objednával zahraniční hudbu, protože shop měl šikovného dealera. Jak je to s tím Vaším, netuším - ale chce-li prosperovat, měl by toho být schopen.

  Další informace


 • Dobrý den, co vše z hlediska legislativy potřebuji abych si mohla založit svůj e-shop s distribucí zahraničních výrobků?

  představuji si to jako přivýdělek v rámci 2-5tis. měsíčně. Potřebuji nějakou licenci od zahraniční značky nebo můžu jejich výrobky prodávat volně? Potřebuji k tomu živnostenský list? Má s takovou prací někdo osobní zkušenost a řekl by mi co vše to obnáší?

  Další informace


  Co je doplněk : Stařec seděl opíraje se o zábradlí.

  DěkujiDoplňuji:Mám to dobře, jen jsem si to kontroloval :-)

  Další informace


 • Nosili byste brýle i když máte v pořádku zrak? Myslím tím jako vzhledový doplněk.

  Nemyslim slunecni a dioptricke. Jde mi ciste o ty s pruhlednymi skly bez dioptrii.

  Další informace


  Jaký doplněk stravy pomáhá na zničená kolena?

  Hodně sportuji, bohužel mám ale poslední dobou čím dál větší problémy s bolavými koleny (hlavně při lyžování a běhu). Víte o nějakém doplňku stravy, nebo čímkoliv jiném, co pomáhá?

  Další informace