• Doplněk k diskuzi - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doplněk k diskuzi. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doplněk k diskuzi

 • Zapojujete se do diskuzí pod otázkami, nebo je jenom přecházíte?  Další informace


  Vyřeší se problémek tím,že se vymaže polovina příspěvků v diskuzi pod otázkou?  Další informace


  Souhlasíte s vítězným názorem v diskuzi? Konečně rozumný výrok!  Další informace


  Používáte slovo kokino? Uveďte prosím bydliště: Čechy/Morava. Průzkum pro jednu známou žačku. Doplnění v diskuzi.  Další informace


  Není trapné, že některé odpovědi na otázky se mažou, ale v diskuzi se ty samé odpovědi již smazané mohou klidně nechat?  Další informace


  Neměl by admin zrušit diskuzi ,která je v rozporu kodexu ?!  Další informace


  Nahlásili jste někdy otázku, odpověď nebo diskuzi jako závadnou? Komu a proč?  Další informace


 • Doplněk: Dokument Katka

  Dokument KatkaChtěla bych vidět dokument Katka,ale v kině tady u nas ho už dávali.Nevite kde se na něj mužu podivat nebo kde ho stahnout?Doplněk:Na ulozto je jen prvni díl ja bych chtěla pokračovani,ten druhy

  Další informace


 • Existuje doplněk stravy obsahující doporučené denní dávky úplně všech vitamínů a minerálů?

  Donedávna jsem bral jeden doplněk stravy, který obsahuje 10 hlavních vitamínů. Nyní jsem objevil nový doplněk, který obsahuje všech 13 vitamínů + provitamín A a k tomu od té samé firmy další doplněk obsahující 10 minerálů a ještě zvlášť všechny složky vitamínu E, koenzim Q10 a omega-3.Avšak mezi těmi minerály nejsou všechny (a hlavně draslík, který, mi doktor řekl, teď potřebuji). Neznáte nějaký doplněk, který obsahuje kompletně všechny minerály (je jich snad přes 30) v doporučeném denním množství?Vím, že by se měly všechny vitamíny a minerály získávat z jídla, ale já velkou část jídla nejím, proto jsem se to rozhodl řešit doplňky. Nevadí jejich dlouhodobé užívání?

  Další informace


 • Který doplněk na snížení váhy je nejlepší?

  Ahoj, zvažuji koupit jednoho ze tří doplňků na snížení váhy. Prosím o vaše zkušenosti a výběr toho, který je podle vás nej: a href"http://carallumahubnuti.cz/" rel"nofollow" http://carallumahubnuti.cz/ /a a href"http://obchod.ronnie.cz/spalovace-tuku/synephrine" rel"nofollow" http://obchod.ronnie.cz/ hellip /a a href"http://obchod.ronnie.cz/s-4528-thermogenic-fair-power.html" rel"nofollow" http://obchod.ronnie.cz/ hellip /a Díky za rady!

  Další informace


 • V souvislosti s moji otázkou a následnou diskuzí mě napadla další otázka: věříte v brzký příchod Boha?

  Přiznám se, že jsem věřící člověk. Druhý příchod Boha byl předpovězen a věřím, že se brzy naplní. Události předpovězené v Bibli se plní. Stačí se podívat na dnešní svět a události kolem.Ekonomický kolaps, přírodní katastrofy a znečištěné prostředí. To vše nasvědčuje tomu, že dnešní svět směřuje nevyhnutelně k zániku.Co si o tom myslíte vy?Doplňuji:Částečne souhlasím s MrGandy. Bůh dopouští zlo jelikož: jednak dal lidem svobodu, dále, existují zde i padlé bytosti kterým je dán na nějakou dobu volný průchod konat zlo. Samozřejmě teď to říkám zjednodušeně. Bylo by to na hodně dlouhou debatu.Chci říct jen to, že k tomu, aby člověk přijal evoluci, je třeba stejně velké víry, jako víra v Boha. Pro udržení inteligentní formy života a chodu věcí na této zemi je třeba takové rovnováhy, že náhoda je vyloučena.

  Další informace


 • Na koho se obrátit, když nejsem spokojena s výsledkem reklamace a firma odmítá připustit diskuzi a píše stále to samé?

  Dobrý den,ani ne půl roku staré boty se začaly uvnitř odírat. Jedná se o letní vycházkovou obuv za 1200,- Kč. Obrátila jsem se na přítomný personál a sdělila na co chci obuv používat. doporučily mi ji. Nyní jsou jejich argumenty, že bota je příliš propocena a vybraná špatná velikost. Jsou takové argumenty v pořádku? Bota nebyla nošena pravidelně a není ani půl roku stará. Co se dá podniknout?Děkuji Eliška

  Další informace


 • Znáte nějaký mini-doplněk do Mozzily (nebo Chromu) aby se mi v rychlé liště ukazovaly uppozornění facebooku?

  Představoval bych si to třeba tak, aby mi to vedle ukázalo malý číslo...Doplňuji:Nene.... Já jsem spíš chtěl, aby mi to nahoře v rychlé liště (Google, Facebook, Mail,...) ukazovalo, a ne aby mi to vyjelo vpravo dole...Něco takovýho neznáš? :/

  Další informace


  Znáte nějakou dobrou diskuzi, kde chodí nejvíce lidí?

  odpovědi.czDoplňuji:ladič: všiml jsi si, že právě teď a tady vedeš diskusi? ..to je fuk, že je to třeba tvůj monolog, když ti neodepíšu, ale je to diskuse ..a díky takovým, jako jsi ty, jsem odpověděl, co jsem odpověděl ..fakt si myslíš, že jsem to, cos napsal, nevěděl? ..ale ne e, tak jednoduchý ty přeci nejsi ,)

  Další informace


  Existuje nějaký program nebo doplněk do prohlížeče (Mozilla Firefox), který by zobrazoval web stránky v základním HTML.

  Doplňuji:Myslím tím že se mě načtou stránky bez obrázků jenom text vzhled může i nemusí zůstat podle toho jak to jde (něco podobného jako co umí Opera).

  Další informace


 • Kde se dá stáhnout k The Sims 2 nějaký doplněk?

  Kde se dá stáhnout k The Sims 2 nějaký doplněk? myslíám tím např. pračku, nebo nějaké oblečení... asi před rokem jsme toho měli strašně moc, různé účesy, oblečení a nábytek, pak se to ale smazalo a už nevím kde jsem to stahovala.

  Další informace


 • Prosím,kde je u této věty doplněk? - Chodes zůstal překvapen stát.

  Myslím, že na této stránce je to docela dobře vysvětleno (i s příklady), že ani nebude potřeba psát ti správnou odpověď a přijdeš na to sama )

  Další informace


 • Věříte tomu,že doplněk stravy ve formě tablet Omega-3 má na naše zdraví viditelně pozitivní účinky?

  Právě probíhající kampaň OmegaMarine Forte+(60kaps) vás možná také v těchto dnech zasáhla.

  Další informace


  Nosili byste brýle i když máte v pořádku zrak? Myslím tím jako vzhledový doplněk.

  Nemyslim slunecni a dioptricke. Jde mi ciste o ty s pruhlednymi skly bez dioptrii.

  Další informace


  Můžu užívat doplněk stravy geriavit, colafit a momentálně i aregma max,když mám onemocnění barretova jícnu?

  lépe se poradit v lékárně nebo s lékařem , není radno si zahrávat to onemocnění je velmi nepříjemné a tyto přípravky by mohly jícen dráždit

  Další informace