• Doplnění otázky - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doplnění otázky. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doplnění otázky

 • Co můžu udělat proto, aby se otázky po nějakém čase neuzamykaly?  Další informace


 • Klimatizace-doplnění chladiva  Další informace


 • Proč mi plynové zapalovače po doplnění plynu nefungují?  Další informace


  Pri doplneni vody do topne soustavy tlak 0  Další informace


 • Jaký vypínač koupit? Více v doplnění.  Další informace


 • Exekuce - doplnění

  Mám dluh 100tis. Úvěr asi bohužel není pojištěný - stal jsem se invalidním důchodcem. Byl jsem na tzv. mmsoudním vyrovnání, ale nesplácel jsem (pokaždé) tak, jak jsme se domluvili - prostě nebylo na to. Teď to mám zaplatit do 8 dnů nebo šmitec:o(

  Další informace


 • Otázky na otázky - proč se někteří pak zlobí?

  PROČ,KDYŽ NĚKTEŘÍ S VÁS POLOŽÍ HLOUPOU OTÁZKU,SE PAK ROZČILUJÍ,KDYŽ DOSTANOU STEJNĚ HLOUPOU ODPOVĚĎNEBO VY TOTO NEPOVAŽUJETE ZA HRU?????????????

  Další informace


 • Doplnění: NB ASUS s WIN.8  Další informace


  Doplnění paměti RAM  Další informace


  2 otázky k LibreOffice  Další informace


 • Doplnění -výživné ze Slovenska

  Minulý rok jsme žádali prostřednictvím našeho soudu, o zvýšení(dvakrát).Pak nás pozvali,aby nám vysvětlili,že to nelze. A udělali ze mně blbce.(nepochopila jsem to) Neporadili nám.Jen to,že je plnoletá a má se starat sama.Jako dítěti nám poradila soc.prac.Doplňuji:Díky,právě jsem se rozhodla,že nejjistější je právník na Slovensku.

  Další informace


 • Proti kterému státu bojovalo 13 osad za nezávislost? - zbytek je v doplnění otázky

  Nové kolonie v severní Americe od svého založení hospodářsky vyspěly.

  Další informace


  Doplnění: Kolik slov se zhruba vleze na papír A4?

  Promiňte, že odepisuju do nové otázky, ale zatím se nechci registrovat... :)Myslela jsem kolik slov se zhruba vleze na A4 či A5...-za obvyklé velikosti 14, a písmo snad Times New Roman.Budu psát slohovku na počítači a uč. nám řekla, že to má vyjít zhruba na A5... a nevím kolem jaké hranice počtu slov se mám držet... na počítači se to blbě odhaduje...Nějaká obecná čísla? :)

  Další informace


 • máte někdo zkušenost se šitím sukně nebo dobrý odhad? vice v doplnění

  chtěla bych vyzkoušet ušít sukni, neco jako tohle a href"http://kaprizen.com/?img2135051" rel"nofollow" http://kaprizen.com/ hellip /a . nevím ale kolik m látky bych potřebovala a můj odhad je vážně katastrofa.. poradil by mi někdo, prosím?

  Další informace


 • doplnění: Platí žáci školní výlet za učitele?

  Otázku jsem nedávno pokládala, a tak ji chci jen doplnit.Cena výletu je okolo 1300 Kč. Za učitele máme prý platit, protože je to nějaký nový zákon a že pokud to platí škola, tak ta škola porušuje zákon. Že prý to tak bylo vždy, akorát jsme o tom nevěděli. Přijde mi to jako nesmysl, když tam učitel jede, ať si to platí sám za sebe.Doplňuji:Učitelka sama nejede, bere si s sebou svého manžela. Naše škola je soukromá a prý to přikázal majitel školy.

  Další informace


  Je dobře tento překlad z němčiny? Prosím o doplnění informací.  Další informace


  Co znamená třeba ten rozhovor podle obrázku nebo řešení jazykové situace?(Všechno v popisu otázky) Děkuji

  Obsah soutěže:A/ písemná část– poslech s porozuměnímB/ ústní část- krátký úvod, představení- řešení jazykové situace (příprava 5- 10 minut)- rozhovor na základě obrázku (bez přípravy)- konverzace na dané téma (hodnotí se jazyková pohotovost, kreativita, bohatost slovní zásoby, výslovnost, gramatická správnost)Témata:I.A: Ich, Meine Familie, Meine Freunde, Meine HobbysDoplňuji:B/ ústní část- řešení jazykové situace (příprava 5- 10 minut)- rozhovor na základě obrázku (bez přípravy)Témata:I.A: Ich, Meine Familie, Meine Freunde, Meine Hobbys

  Další informace


 • Je možná bolest zubů, protože jsem přes prázdniny moc nenosil rovnátka?

  Je mi 13 a nosím rovnátka. Přes prázdniny jsem je moc nenosil, ale poslední týden mě bolí zuby. Občas všechny najednou, občas jeden, občas žádný... Na podzim jdu k zubaři, ale ptám se... Co to může být?Mimochodem, rostou mi sedmičky jak nahoře, tak dole. Ta rovnátka jsem zmiňoval proto, že se chci zeptat, jestli se mi třeba ty zuby z delšího nenošení opět nevrací do původní polohy a proto mě zuby bolí.

  Další informace


  3 otázky na oči

  Ahoj! mám 2 otazky.1) Poslední dobou nám ve škole přibyli do tříd projektory. Když sedim nekde vzadu ve tride, tak to co je napsane na tom pocitaci to vidim celkem dost spatne a obcas to nemuzu ani precist, ale kdyz je vedle projektoru napsano neco stejne velkym pismem tak to prectu sice hur nez kdyz bych sedel nekde ve predu ale prectu to o hodne lip nez to z projektoru.a moje otazka zni jestli je to vada a jestli ano jestli se to da lecit.2) kdyz jdu venku a sviti slunce (nemusi byt jenom leto, i ted vzime to mam) a jdu po smeru svitu a otevru vic oci (pripada mi pri tom ze je nemam otevreny tak jak bych mel) tak i kdyz nefouka vitr musim porad mrkat, kdyz je zatazeno a otevru vic ty oci tak je to v pohode. otázka je stejná jako u 1) 3) tahle 3. otazka sice neni primo o ocich ale souvisi to s nima. rano kdyz se probudim a umyju si oci a tak, tak je to dobry, ale po nejakym case se mi spoji nebo slepi rasy(je jedno jak to chcete pojmenovat), je to doce neprijemny. co s tim, ostrihat? nebo mate jiny navrh?dějkuji za odpovedi.

  Další informace


 • Klíšťata? Protože pří doplnění foto nelze vložit.

  Mě zabírá na klíště a blechy nejlíp sprej BOLFOraději mám dva do zásoby. Málokdy je mají tytobyly ve slevě i s kočičím jídlem :-DOchrana vydrží asi měsíc a půl zvířátko nesmízmoknout.Ten můj nesnáší zvuk spreje. Stříknu trošku namalou houbičku a vtírám po celém těle dokudnení sprej vetřený do kůže....K obrázkuKlíště je to určitě a moc pěkné. Nemám ráda tynacucané borůvky co odpadnou a kocourek sidoma s nimi cvrnká, hraje packo Bléé

  Další informace