• Dotace na kotel 2015 - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dotace na kotel 2015. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dotace na kotel 2015

 • Nutil Vás někdy zaměstnavatel, aby jste si doma zřídili pobočku firmy, aby mohl na Vás dostávat státní dotace ?  Další informace


  Co se stalo 17. března 2015 na politické scéně?  Další informace


 • Prepis 2015  Další informace


  2015 - havarovane auto na nahradni dily  Další informace


 • Chyba kotel protherm 24 kto  Další informace


  Automatický kotel  Další informace


 • Dotace na auto?  Další informace


 • ČEZ FIX 2015  Další informace


  Je nějaký druh podnikání, kde se dostávají dotace od státu?

  např. různé chráněnné díly pro zdravotně postižené

  Další informace


  Do čeho nejlépe investovat peníze v r. 2015?  Další informace


 • Není v překladu románu Velký Gatsby (překlad 2015) chyba?

  Četl tu knihu někdo ? Pro ty kdo to nečetl a chystá se je to vyzrazení děje! Je to nejnovější verze překladu z roku 2015. Přeložili Rudolf Červenka a Alexander Tomský. 208 stran a na straně 184 je něco čemu nerozumím - poslední odstavec : A když jsme byli s Gatsbym na cestě k domu, uviděl zahradník opodál v trávě Wilsonovo tělo a krvavé dějství bylo úplné. Nick nemohl běžet s Gatsbym k domu - ten vylézal s bazénu a Wilson to zastřelil a on spadnul zpět do bazénu a Wilson se hned poté zastřelil také. Není tam chyba? díkyGatsby vylézal z bazénu a Wilson ho zastřelil a Gatsby se zastřelený potopil pod hladinu. A Wilson se pak zastřelil. V knize v českém překladu je ten úryvek nahoře.

  Další informace


 • Pokud zažádáme o dotaci pro pořízení nové zemědělské techniky bude nám dotace vyplacena po nebo před zakoupením?

  Zdravím, pokud zažádáme o dotaci pro pořízení nové zemědělské techniky bude nám dotace vyplacena po nebo před zakoupením?(pokud nám bude vyplacena)Také jsem slyšel něco o tom, že se koná něco jako výběrové řízení, tudíž si nemůžeme svobodně vybrat od jaké firmy nebo osoby si to můžeme koupit, co je na tom pravdy?

  Další informace


  Je pravdou, že v současné době (rok 2015) lze oficiálně dostat zpět daň z výsluhového příspěvku???

  Někde na internetu jsem před několika málo týdny četl, že už asi 2 roky existuje možnost tzv. získat zpět daň z výsluhového příspěvku (vypláceného Ministerstvem vnitra pro bývalého policistu).Tuto informaci mi také potvrdila účetní jedné významné firmy.Uvedla mi, že pokud mé příjmy za daný kalendářní rok (2014) byly tak nízké, že daň z těchto příjmu společně (sečteno) s daní z výsluhového příspěvku nepřesáhne sumu 24 TIS Kč,- +- tak mohu dostat zpět celou daň z příjmu (pracoval jsem pro pracovní agentůru a daň byla kolem 6 000,-Kč - tuto jsem už dostal zpět. A celková daň z výsluhového příspěvku za rok 2014 byla kolem 16 000,-Kč. Dohromady je tedy suma pod 24 tis Kč,-Lze tedy tzv. dostat zpět i těch 16 TIS Kč,. tedy tu daň, kterou jsem zaplatil z výsluhového příspěvku???

  Další informace


 • Vánoce 2015, jaké budou?

  Prosím nepište, že na dlažbě, to by nebyly Vánoce...

  Další informace


 • Od kdy bude možné koupit lístky na mistrovství světa v hokeji 2015 v Česku?

  nějak brzy ne :) jinak asi od roku 2014 až 2015Pokud nebude zas ten vymyšlený konec světa :DD

  Další informace


  Kde se dá položit otázka on line do ČT4 k Tour de France 2015?

  Zkuste se podívat do odkazu na ČT, najdete možnostzaslat dotaz mailem nebo se zeptat telefonicky.V odkazu najdete i iEtický kodex komunikace s diváky České televize, který definuje pravidla v písemné, elektronické (e-mailové) a telefonní komunikaci s diváky.. a href"http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/kontakty/" rel"nofollow" http://www.ceskatelevize.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Království poskytuje svým zemědělcům dotace za vývoz do sousední republiky. Komu to prospělo a koho poškodilo? Viz popis

  Vláda království, jehož zemědělci produkují zejména zelí a kapustu, se rozhodla poskytovat vývozní dotace. Na každou tunu zelí, které se podaří zemědělcům vyvézt do sousední republiky, vyplatí určitou částku. Prospělo toto opatření onomu království? Prospělo republice, nebo ji poškodilo? Prospělo někomu? Poškodilo někoho?Doplňuji:Určitě je to spojeno s pojmem dumping, ale do jaké míry to byl či nebyl dumping, nevím.

  Další informace


 • Nejočekávanější herní film 2015  Další informace


 • Kde sehnat brigádu pro 17-ti letáho kluka v Praze na léto 2015?

  Studenta gymnázia...

  Další informace


 • Pro pamětníky : Scháním vyvářkový kotel z prádelny 50-tých let  Další informace