• Dotaz na vhodné zapojení monitoru - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dotaz na vhodné zapojení monitoru. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dotaz na vhodné zapojení monitoru

 • Je vhodné do garáže světlo s krytím IP20?  Další informace


  Jaké použit vhodné osvětlení  Další informace


 • Domaci pekarny vhodne na bezlepkovy chleb  Další informace


 • Jaké jsou vhodné housle pro začátečníka?

  Pro úplného začátečníka jsou nejlepší čtvrtky. Čím dříve začne, tím lépe.

  Další informace


 • Je vhodné kombinovat ovoce se zeleninou v salátech?

  Už jako dítě jsem slyšel, že to vhodné není (ale nastrouhané jablko s mrkví jsem měl velmi rád). O té nevhodnosti slýchám i teď. Na druhou stranu jsem si nedávno v obchoďáku koupil krájené zelí s jablkem- a je to výborné.

  Další informace


  Jaké nápoje jsou vhodné v době veder?

  Zdravím všechny a chci se zeptat jaké nápoje nyní pijete v těchto tropických dnech?

  Další informace


 • Je vhodné líčení pro desetiletou pubertální holku ?

  :)-nevím, co seem napsat :)

  Další informace


  Jaké účesy jsou vhodné pro diamantový obličej? :)

  Ve tvaru briliantu.:)Nebo si prostě nech narůst dlouhé rovné vlasy a nos je rozpuštěné, to sluší každé holce.

  Další informace


 • Je podle vás vhodné, když někdo dodržuje takové kulturní zvyky, které se mu hodí?

  Je v pořádku, když někdo dodržuje kulturní zvyky, ale vybírá se jen dodržování tradic takových kultur, které se mu hodí?

  Další informace


  Jak je vhodné se podepsat v nesoukromém e-mailu?

  Je vhodné použít celé jméno včetně všech titulů, případně jen příjmení, anebo stačí u dlouholetých obchodních kontaktů či opakující se korespondence v jednom dni třeba jen nacionále, či se nepodepisovat vůbec? Jak poznat správnost a vhodnost situace, aby podpis působil psychologicky tak, jak má?K otázce - původně v nesoukromém emailu .

  Další informace


 • Je vhodné dávat při registraci rodné číslo pro jednu firmu?

  Chci se nechat zaregistrovat u jedné firmy která nabizi katalog výrobků pro domácnost,jenže jsem zjistila že vyžadují rodné číslo což si myslim že se rodná čisla nemaji dávat.Jsem zaregistrovaná ještě u jedné firmy několik let a tam rodné čislo nevyžafovali.U teto firmy co se chci registrovat tak že je to jen pro ně pro firmu a že to nebudou nikam dávat.Jinak by byly postihováni.Ale věřte když to neni podloženo ničim.Neni to jako na nějakých úřadech.

  Další informace


 • Jde spustit flash video full screen na jednom monitoru při dual view, tak abych mohl na druhém monitoru pracovat?

  Mám dva monitory připojené k počítači a potřebuju, abych mohl na jednom monitoru normálně pracovat, ale mít tam někde bokem otevřenou stránku s live přenosem, a ten přenos s tý stránky aby mi běžel full screen na tom druhém monitoru, aniž bych ho měl na vrchu. Abych si mohl prostě normálně na počítači pracovat, zatím co druhá osoba by sledovala televizi . Jde to nějak?PS: Na svém starém počítači jsem měl u driveru grafiky možnost při dualview sledovat full screen film na sekundárním monitoru, ale šlo to jen u videopřehrávače a né u normálního streamu z internetový stránky, taková možnost tam právě nebyla, tak mě zajímá jestli to prostě nějak lze...Doplňuji:Reuef: Jo sorry, já to blbě napsal, já myslel u varianty clone a ne dual-view. Na předchozím počítači, s předchozí grafickou kartou jsem měl ve stavu CLONE u ovladače možnost spustit na vedlejším monitoru film na FULL, kdykoliv jsem nějaký film spustil. Když nic neběželo, tak monitory fungovaly ve fázi clone, čili na obou monitorech stejnej obraz.

  Další informace


  Dotaz na výběr rozlišení monitoru vzhledem ke slabé grafice  Další informace


  Co používáte na čištění nebo utírání obrazovky notebooku.. Jsou vhodné dětské vlhčené ubrousky??

  KUPUJI SI V LIDLU UBROUSKY NA BRÝLE za 30kč, jsou balené jednotlivě a nevysychají. Brýle plast, LCD, NTB.Dětské můžou obsahovat krém, či jiné přísady NEDOPORUČUJI.

  Další informace


 • Jak rozeznat stádium, kdy už je rostlině malý květináč a je vhodné přesazení do většího?

  Kořeny se tlačí ven z květináče, isty šednou, stejně tak hlína, někdy se objeví na povchu hlíny plíseň, kvetoucí rostliny málo kvetou.

  Další informace


 • Nebylo by vhodné zde zavést další,pátou robriku?Třeba s názvem Osloviny ? Člověk čeká zajímavý dotaz,

  a místo něj blábol.I já jich sem něco dal.Ale fakt to někdy štve.Naopak , když se chci od srdce zařechtat tak bych šel do těch oslovin.Toť můj názor.A vím, že nejsem sám.Stává se tady z toho asi trochu/dost něco jiného.A to říkám já, který má legrácky opravdu rád.Doplňuji:Oprava pro detailisty : rubriku

  Další informace


  Jak vhodně zviditelnit nápad, myšlenku ze které by mohla vzejít diskuze a iniciativa?

  Nápady, třeba nějaký program neziskový apod.

  Další informace


 • Je vhodné podle Vás, aby Vaše dítě bylo poučené, jak se má při nebezpečném znásilnění chovat?

  Určitě. Nevědomost neomlouvá.

  Další informace


  Bude vhodné v zimních obdobích posílit imunitu pravidelným každodenním pitím poctivého moštu, max do dvou decilitrů?

  Co ten mošt vlastně obsahuje? Je rozdíl mezi moštem a burčákem?Je na zimu vhodnější mít mošt v horké variantě, aby se předcházelo bolesti v krku a nachlazení, či to nevadí i studené, protože je to vitamínová bomba? :)Jsou dvě deci akorát? Není to třeba moc? Stačil by i decilitr?

  Další informace


 • Je kočkolit vhodná podestýlka pro králíka?

  Zdravím. Mám doma zakrslého beránka. Vždy jsem mu dávala do záchodku peletky, ale někde jsem se dočetla, že je docela vhodný i kočkolit. Máte s tím někdo zkušenost? Ten, co kupuju našemu kocourovi, je perfektní... žádný smrádek a nádherně hrudkuje. Napadlo mě, že bych to tedy zkusila dát i tomu králíkovi. Jak se teď doma topí, tak ten nezbeda strašně pije a já mu to pomalu nestíhám ani vyklízet... a to nemluvím o tom, že by ten kočkolit mohl i krásně pohltit pach. S peletkama mám teď ten problém, že má po dvou dnech úplně nacucaný záchůdek a strašně to při vyklízení teče... nemluvě o tom smrádku. Běžně to stačí udržovat každý 4.-5. den. Nějaká zkušenost? Děkuji

  Další informace