• Nevíte náhodou, jak se jmenuje epizoda Simpsonových, ve které byla tato hláška? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte náhodou, jak se jmenuje epizoda Simpsonových, ve které byla tato hláška?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte náhodou, jak se jmenuje epizoda Simpsonových, ve které byla tato hláška?

 • Písnička ze Simpsonových  Další informace


 • Chci si kupovat mobil Samsung Galaxy S6 Edge nebo iPhone 6s.Poraďte  Další informace


 • Jaká postava ze Simpsonových se vám líbí nejvíce?

  Mně tedy určitě Maggie a Homer.

  Další informace


  Jak se jmenuje epizoda seriálu?

  Seriál z roku 1995 Hercules(Hercules The Legendary Journeys).Z jakého dílu je tento obrázek. a href"http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20100825171606/hercxena/images/4/4c/Persephone_herc2.jpg" rel"nofollow" http://img2.wikia.nocookie.net / hellip /a

  Další informace


  Jak se jmenuje celým jménem kočičí dáma ze Simpsonových?

  A znáte někdo nějakej kvíz např. s hlavními městy na telefon?(starší telefon, to jest, žádný android a podobně)

  Další informace


  Jak jsem jmenoval díl simpsonových ?

  V tom dílu bylo že kostel vykopal díru a homer do ní spadl a kostel mu musel platit velké peníze ale neměl je tak mu musely dat svůj kostel a homer v něm bydlel nevíte prosím jak se ten díl jmeboval ?

  Další informace


  Co znamená, že gramofon na horní straně přehrává všechny druhy vinylu od 12 singlů až po 7 EP vinyl?

  ZDravím, mám takový dotaz, předem říkám,že se v tom vůbec nevyznám. Chci koupit známemé gramofon k vánocum a má v popisu: gramofon na horní straně přehrává všechny druhy vinylu od 12 ' singlů až po 7 ' EP vinyl. Co to znamená? Ze to nepřehrává LP ?? Takže to přehrává jen ty malé desky, na kterých jsou cca2 skladby na kazdé strane?

  Další informace


  Chtěl jsem spívat od malička ale moc my nejde rozumět jaký kroky mám udělat abych to dokázak?

  prosim vás poradte myNeumím použávat barvu hlasu :(

  Další informace


 • Brainstorming: Poraďte prosím názvy užitečných seriálu/filmů k maturitě z dějin výtvarné kultury.

  Zdravím, znáte nějaké dobře zpracované dokumenty k maturitě? Ať už stručná fakta, nebo podrobné rozbory nejslavnejsich obrazu, architektury či soch? Neváhej a napiš, usnadníš práci nejen mně, ale i spoustě dalším studentům bloudících internetem.

  Další informace


 • Chodím ráda lesem na procházky.Nyní už se bojím přepadení.Psa nemám. Poraďte, co koupit na obranu při napadení.Díky.

  Pepřový sprej.

  Další informace


 • Dobrý den,potřeboval bych poradit s Origin.Když ho chci zapnout ukáže se tam že musím být online prosím poraďte.Díky.

  Doplňuji:P.S ale já sem pořád připojený k internetu.

  Další informace


  Dobrý den, prosím vás poraďte mi jestli je procesor intel core 2duo kompatibilní s touto základovou deskou,

  doteď osazenou procesorem intel celeron socket mám zjištěný, ale potřebuji vědět jestli je tato základová deska podporuje dvoujádrové procesory. Děkuji a href"http://i902.photobucket.com/albums/ac223/Tinman1_photos/292688122_700.jpg" rel"nofollow" http://i902.photobucket.com/ hellip /a Doplňuji:základová deska z notebooku Asus X51L motherboard- takhle se jmenuje základová deska

  Další informace


  Aukro-poradte

  caute chci se zeptat kdyz mi na aukru někdo udělí komentář za jak dlouho se mi smaže ta aukce nebo spíš kdy se to dá do archivu. Děkuji

  Další informace


  Ahoj, nejde mi obraz televize u hry The Sims 2... pls poraďte.diky

  Teď nevím jaký obraz máš na mysli (obrazovku u PC, nebo ve hře)

  Další informace


 • Chceme se s přítelkyní nastěhovat k sobě, spolubydlící brání. Poraďte, co dělat.

  S přítelkyní jsme se dohodli, že se k ní nastěhuji do Prahy. Od 1. února. Dokonce jsme si i sehnali pokoj ve sdíleném studentském bytě, ve středu máme podepisovat smlouvu. Ona zatím bydlí na sdílené 2+1 s dalšíma třema holkama, studentkama. Předběžně byly (bohužel jenom ústně) domluvené, že až bude některá z nich chtít odejít, najde si za sebe náhradu. Takže přítelkyně napsala inzerát na server o spolubydlení a našla za sebe už tři náhrady. Bohužel spolubydlící jí netaktně oznámily, že (ač jí dříve říkaly, že se ona k nim moc nehodí) s žádným cizím člověkem bydlet nebudou. Pokud chce odejít, bude muset platit dva nájmy - za náš společný pokoj a za čtvrtinu bytu 2+1, na němž je teď. Jak se ale jinak ze smlouvy na první byt vyvázat? Majiteli domu je to jedno, prý se mají holky domluvit mezi sebou. Je legitimní přestat platit nájem, ať ho holky platí ve třech, když chtějí? Jak tuhle situaci vyřešit mimosoudně? Díky.Doplňuji:Podnájemní smlouva neexistuje, existuje jenom smlouva nájemní (mezi holkama a majitelem). Jsou to bývalé spolužačky, tak předpokládala, že jim může důvěřovat.

  Další informace


 • CO znamenají živé sny??

  Ahoj co znamenají živé sny? Myslím tím sny, ve kterých se vás někdo dotkne,dá pusu, nebo něco jíte a vy to prostě cítíte,tu ruku třeba i sevřete, prostě vše cítíte. Jako živé. Co to znamená?

  Další informace


 • COD Black ops II uncut steam verze poraďte  Další informace


 • Co studovat, jsem-li spíše humanitně zaměřen? Pokud historii, kde je možné se uplatnit?

  Pomalu se blíží výběr vysoké školy a já se rozhoduji, co vybrat. Každopádně chci něco humanitně zaměřeného. Ne že bych chtěl lacině diplom, ale na matiku jsem prostě levý. Velice rád bych se věnoval historii nebo jazykům, ale nevím, jestli bych se s tímhle uplatnil. Taky jsem přemýšlel o právech, s těmi se dá uplatnit prakticky všude, ale nevím, jestli by mě to bavilo tak jako historie nebo jazyky. Přemýšlel jsem o dvouoborovém studiu historie a hudební teorie, nebo anglický + španělský (francouzský) jazyk. Co byste poradili? Co by případně mohl takový historik dělat?Díky za odpovědi.

  Další informace


 • Co dělat když mi umřel osmak?

  V sobotu jsem si koupila 2 osmaky degu v jednom plzeňském zverimexu. Snoopy byl už od začátku takový že chtěl ke mě se mazliT oproti Čipovy byl menší a méně aktivní. Zatímco Čiko k nám vůbec nechtěl tak byl hodně na Snoopyho vázány a chtěl pořád za ním a tak se během 2dnů takto ochocily ví, že to je špatně ale... včera večer jsem pozorovala na Snoopym že je jako nafoukly a má mokré jakoby hovinka.zdál se mi divný ale dala jsem kluky do klece a šli jsme spát. Ráno v 9 jsem našla Snoopyho mrtvého.Čiko dostane za +-14 dni kamarádku. Jak mám teď postupovat dál? Vůbec nevím je mj ho líto hrozně bych mu hned teď Dala nového kamaráda ale.. poradte prosím :( dekuji

  Další informace


  Ahoj, nemáte tip na nějaké originálnější jídlo pro kočku?

  Ahoj, nemáte tip na nějaké originálnější jídlo pro kočku? Dávám kocourovi granule a kapsičku a poslední dobou je na něm vidět, že už mu to leze krkem. Chtěl bych mu dát něco jiného, ale nic mě nenapadá.

  Další informace