• Excel - přepočet velikosti buňky na mm - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Excel - přepočet velikosti buňky na mm. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Excel - přepočet velikosti buňky na mm

 • Je mi 18 let a mám šaty dětské velikosti - vydrží mi, nebo z nich vyrostu?

  Jsem drobnější postavy, mám 50 kilo. Předtím jsem měla 43 kg. Díky.

  Další informace


  Jaké jsou rozměry u velikostí oblečení čísel 34,36 a 38?

  a href"http://www.tabulkavelikosti.cz" rel"nofollow" www.tabulkavelikosti.cz /a

  Další informace


 • Jak se mám vyznat v tabulce velikostí ?

  Konkrétně v této( a href"http://stores.ebay.co.uk/location-clothing/Size-Charts.html)" rel"nofollow" http://stores.ebay.co.uk/ hellip /a . Tabulka je na oblečení z e-baye, a já nevím co uvedené hodnoty znamenají a jak je převedu na cm. Konkrétně bych potřeboval vědět převod a co znamenají velikosti v Mens Clothing Sizes.

  Další informace


 • velikost buňky v excelu  Další informace


  Změna data v Excel řádku při změně jakékoliv buňky v řádku  Další informace


  Nevíte někdo jak v Excelu vložit obrázek do komentáře u buňky?

  Jde mi o to, aby se při najetí myši na buňku zobrazil obrázek. Do komentáře mi to vložit nejde, tak jak?

  Další informace


  Jak zvýraznit okraje buňky v excelu?

  Je to jako v jednom řádku: vlaštovka obecná (každé písmeno v jedné buňce) první 4 buňky jsou zvýrazněné zbytek ne. Díky za odpověď.Doplňuji:když máte v jednom řádku vlaštovka obecná, to zvýrazněné vypadá jako VLAŠTOVKA - celé slovo, horní část a dolní část je zvýrazněna, ty boční okraje zvýrazněné nejsou (jenom v první buňce a poslední, kdyžtak pošlu vzor)

  Další informace


  Jak vytvořit prázdný soubor o větší velikosti?

  Doplňuji:@A.d.a.m. díky funguje to, vyzkoušel jsem. Našel jsem upřesnění příkazů na a href"http://ss64.com/nt/fsutil.html" rel"nofollow" http://ss64.com/ hellip /a Díky!

  Další informace


  Jak nejsnadněji vyvěsit na web soubor o velikosti 200 MB?

  uloz.to ?

  Další informace


  Existuje nějaký vzoreček pro Excel, který by zajistil posun buňky?

  Potřeboval bych do buňky v excelu udělat zápis, ale vždy musím na tuto buňku, která je příslušná k určitému datu najet a teprve poté zapsat údaj.Existuje nějaký vzorec nebo něco, co by mi po otevření sešitu ukazovalo na buňku s dnešním datem a já tam mohl zápis provést? -Pro vysvětlení si představte, že jednotlivé buňky jsou jako kalendář a ne každý den v tomto kalendáři provedu nějaký zápis. Takto musím najet na příslušné datum a provést zápis. Pokud by něco existovalo, po otevření sešitu bych mohl psát hned do buňky, která by značila dnešní den. Zítra by se to posunulo na zítřek atd.

  Další informace


  Excel tabulky - jak sloučit buňky?  Další informace


  Excel 2007 Kontingenční tabulka - opakování hodnoty hlaviček sloupce nebudou prázdné buňky  Další informace


  Excel - Automatické posouvání řádku podlé obsahu první buňky

  Mám v excelu přednastavný sloupec A a v něm v buňkách pod sebou text: 1A,2A,3A..9A,1B,2B,3B...atd gt a href"http://www2.picturepush.comhoto/a/13214910/640/13214910.png" rel"nofollow" http://www2.picturepush.com/ hellip /a Do tohohle listu potřebuju vložit data z jinýho excelovskýho dokumentu, ale bude se to vázat na ten první sloupec. Ty data který potřebuju vložit, potřebuju vložit tak, aby ty řádky (vzhledem k oranžovému sloupci) navazovaly na ten sloupec A - žlutý sloupec. gt a href"http://www3.picturepush.comhoto/a/13214961/640/13214961.png" rel"nofollow" http://www3.picturepush.com/ hellip /a takže aby se ke žluté buňce ve které je text 1A automaticky přiřadil řádek vpravo od oranžové buňky s textem 1A . Ke žluté buňce s textem 1C přiřadil řádek vpravo od oranžové buňky s textem 1C , a tak dále. Problém je v tom, že některé ty řádky (buňky z oranžového sloupce) úplně chybí, takže to nejde udělat tak, že dám CTRL+C a CTRL+V a je hotovo, ale musel bych to celé vždycky zkopírovat a hledat u každého řádku, jestli tam je a nebo není, což je zdlouhavý, vzhledem že těch řádků tam mám tisíce. Nebo jde to udělat nějak jinak, je na to v excelu nějaká funkce?

  Další informace


  EXCEL - macro sledující změnu buňky, aniž bych dělal v excelu cokoliv jiného...  Další informace


  Automatický nastavení velikosti obrázku  Další informace


  Automatické doplnění buňky ...  Další informace


 • Je rozdíl u dubu letního a zimního ve velikosti, tvaru nebo barvě žaludů?

  Dá se poznat podle žaludu ze kterýho dubu jsem to utrh?Doplňuji:Emefej: Já to poznám jinak, říkám tomu varlata a poznám to tak, že u letního dubu visej až na zem, a u zimního, ten je má stáhlý až do tříselnejch jamek, protože je mu zima.

  Další informace


 • Jak se přeloží do angličtiny fráze o velikosti?

  ...o velikosti 120cm...o velikosti sázky...o velikosti mexického dollaru...o velikosti fotbalového hřištěTranslátor mi to překládá jako size , jenže to mě moc nesedí. To nemá žádnou předložku? A pokud je to size , á se to použít ve všech uvedených příkladech? Resp. ve všech českých větách, kde lze použít frázi o velikosti ?

  Další informace


 • objevitel buňky, a zakladatel daktyloskopie ?:)

  prosím :)

  Další informace


 • Přepočet kalorie na kilo kalorie  Další informace