• Existuje minimální pracovní prostor pro práci v kanceláři? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Existuje minimální pracovní prostor pro práci v kanceláři?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Existuje minimální pracovní prostor pro práci v kanceláři?

  • Jste ve škole nebo v práci bodáni kružítkem? Bodáte ve škole nebo v práci někoho kružítkem? Proč se bodá kružítkem ?



    Další informace


  • Jakou pracovní plošinu s pracovní výškou cca do 7 metrů?



    Další informace


    Je třeba stavební povolení pro stavbu přístřešku na těch největších pouštích, když je ten prostor stejně nevyužívaný?



    Další informace


  • Autožárovky do obytných prostor



    Další informace


    Jaká minimální velikost displeje smartphonu je doporučována pro pohodlné čtení pdf souborů (eknih)?



    Další informace


  • Do kdy se musi zaplatit provize za zprostředkovany pronajem pres realitní kanceláři sting

    Řešíme pronájem přes rk sting a do týdne mají pijít podklady,zajímá mě do kdy se musí zaplatit provize rk,kdyz stehovani a najemni smlouva bude od 1,7,dekuji

    Další informace


  • siť v kanceláři



    Další informace


  • Kdo by měl být potrestán, když se děje veřejná pomluva? Jak je možné, že se takovým pomluvám dává prostor (bulvár ap.)?

    kdyz jde o trestny cin. Mel by byt potrestan jak ten, kdo pomlouva - zverejnuje napr. detaily z intimniho zivota se svou byvalou partnerkou? Nebo i ten, kdo mu v tom pomaha? A jeste mu za to zaplati? Ruzne bulvarni deniky - Blesk, Sip, Aha, Expres, redaktori, moderatori?§ 184Pomluva(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem. a href"http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-2-hlava-3?full1" rel"nofollow" http://zakony.centrum.cz/ hellip /a a href"http://www.profem.cz/clanek.aspx?a146" rel"nofollow" http://www.profem.cz/ hellip /a

    Další informace


    Existuje minimální pracovní prostor pro práci v kanceláři?

    Chtěla bych se zeptat, jestli je určený nějaký minimální pracovní prostor pro práci v kanceláři. Jestli ano, tak jak velký a jestli se do velikosti místnosti počítají i skříně a jiný nábytek, nebo jen čistě pracovní plocha.Děkuji za odpověď.

    Další informace


    Když podle lékařské zprávy nemůžu vykonávat svojí práci co dělám a zaměstnavatel mě vyhodí, protože jinou práci pro mě

    nemá, musí mi dát nějaké odstupné nebo se z toho může nějak vykroutit, popř. jak se může vykroutit ?

    Další informace