• Generátor náhodných slov - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Generátor náhodných slov. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Generátor náhodných slov

  • Myslíte, že je tento generátor vět věrohodným obrazem slušného Čecha na internetu?



    Další informace


  • Jsem tu uz moc dlouho,ale fakt je ,ze maji chudou zasobu slov a predpon a jine.

    Vidita to take tak?DekujiDoplňuji:Psala jsem o anglickem jazyku-ale se to nezverejnilo.Vypada to ted jak pasqill a proc se stalo nevim.

    Další informace


    Jaký je přesný překlad slov Freikorps (DE) a Free corps (EN)?

    Dobrý den mohu se zeptat, jak byste tyto slova přeložili? Obě to byly (v určitém období) nechvalně známé polovojenské organizace, anglický název je autentický a pochází od tamních přívrženců této zhoubné ideologie.Podstatné je toto: Je nejpřesnější překlad Dobrovolné sbory ?Řada světových dobrovolných organizací používá v názvu volunteer corps a to znamená dobrovolné sbory, neznamená teda Free corps (Freikorps) něco jiného??Jsem v kontaktu s iniciátory určitého všeobecného dobrovolného a humanitárního spolku, který by měl nést název: České dobrovolné sbory , jde mi tedy o to, aby nedocházelo k nedorozumění a přirovnávání k těmto polovojenským organizacím.

    Další informace


    Jak vzniklo slovní spojení bez okolků?

    okolky ´rozpaky, průtahy, nespisovně cavyky. Bez okolků - např. vyřídit přímo, bez průtahů, nedělat cavyky.Okolek kolem, okolo něčeho, okolo domu atd. často musel obcházet, význam i pro kruh. Původ od slova kolo.Takže okolky vytáčky, uhýbání od přímého jednání (zvl. v řeči) - někdo nešel přímo k věci., odbočoval, nejednal přímo atd.Tvar mn. čísla podle kmenového skloňhování.Slovo okolky se zachovalo ve spojení - bez okolků.Původ slova kolo kolo,kruh’,vše k ie. *ku̯el- ‘pohybovat se, otáčet se’Podle Staročeské mluvnice -Ještě jsem zapomněla na cavyky Etymologové říkají, že slovo cavyky je české a že jeho varianty se vyskytují v různých českých a moravských nářečích. Václav Machek ve svém slovníku uvádí tyto nářeční podoby našeho cavyky: cabiky, cafiky, cahoty a cahorty a také východočeské sloveso calikovat, dělat něco po kouskách. Podle Machka původní význam slova cavyk byl váda, hašteření, hluk, povyk , cavykovat prý znamenalo hulákat a hašteřit se. Jak podle Machka, tak i podle současných etymologů vznikla slova cavyk a cavyky spojením dvou jiných českých výrazů. Do jednoho slova se prý spojily výrazy cáry a povyk.Musím ale dodat, že jde o slovo cáry v dnes už nepoužívaném, ale například v Jungmannově slovníku zachyceném významu tohoto slova, totiž okolky. Takže cavyky by bylo - a žádná jiná teorie vzniku tohoto výrazu neexistuje - v jistém slova smyslu zkratkové slovo. atd. Ach jo, ještě odkaz a href"http://www.rozhlas.cz/regina/slova/_zprava/cavyky 78362" rel"nofollow

    Další informace


  • generator ip adres



    Další informace


    Jednoduchý příklad ve VBA (generování náhodných čísel)



    Další informace


    Generator ceskych slov



    Další informace


    Frekvencia vyhladavania slov/slovnych spojeni v google



    Další informace


    Corel X5 - vložení klíčových slov při ukládání souborů



    Další informace


    Access a vyhledávaní pomocí klíčových slov



    Další informace


  • Je rozdíl mezi významy slov sňatkovost a sňatečnost?

    Obě slova znějí zvláštně, volila bych raději opis - například počet sňatků a pod.

    Další informace


  • Kolik existuje na světě celkem slov, ve všech možných jazycích?

    Počkej, kouknu do křišťálové koule. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . a už to vidím 987654212345678987654321234567 898765432123456789864321234567 898765432345678765432345678987 654321345678765432123456789864 321234567876432123567876432123 456787654322345678765432 přesně:-DDD

    Další informace


    Kde jsou velká písmena na začátku slova u těchto slov?

    Například, píše se: 1. Zakysaná smetana nebo zakysaná Smetana, Zakysaná Smetaná?2. dále by mne zajímalo jak je to třeba u použití slova např. druhy smetan, píše se s malým nebo druhy Smetan?3. mám rád smetanovou polevu, nebo Smetanovou polevu ?4. mám rád fandovo nápad, nebo - Fandovo nápad?

    Další informace


    Jaký je původ slov magor a megera?

    nepište prosím nesmyslyDoplňuji:Hanulko, hledat na netu umím taky, ale co se týče toho magora , tak na té stránce, kterou odkazuješ, je hned pod tím úryvkem, který pochází z dopisu čtenáře, vyjádření odborníka, který to popírá (ale bohužel neříká nic moc o tom, jak je to skutečně). Na tu megeru se podívám.

    Další informace


    Dobrý den. Vysvětlete,prosím,význam slov:

    1.propnout2.sumírovat si3.dacanDěkuji.

    Další informace


    Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o určení jazyk. prostř. těchto slov:esperanto, štamtiš, houfnice

    Štamtiš je zkomolenina odvozená od dnes asi už nepoužívaného slova staniště místo schůzek. esperanto - uměle vytvořený jazyk, který se měl stát mezinárodním. houfnice - původně se tak nazýval prak na metání kamení. Výraz byl vtělen do novodobé vojenské terminologie - je to jistý typ děla.

    Další informace


    Co znamená slovo žďár?

    V ČR jsou desítky měst či vesnic, v jejichž názvu se toto slovo nachází, znamená to vůbec něco?Doplňuji:Mně se to třeba zcela bez souvislosti se slovem hořet (jak říká ČRo) nezdá, popravdě řečeno první co mě napadlo když se řekne žďár je žár, a když jsem se kouknul do toho LEDA slovníku, tak tam taky psali u žáru že je to od gher- , jak uvídíš ve 2) ..a kořene gór/gér.. a nebo i 1) ..německého města Görlitz.. takže to nějakou souvislost mít bude ne, že ty slova znějí skoro stejně?..to přece nemůže bejt náhoda..

    Další informace


    Byl T. A. Edison opravdu vynálezce mluvícího stroje? Nebo jde o nadsázku? Podle slov mmoha mužů pravdivou ...

    Inspirovala mě otázka -iv- a odpovědi na ni... Zásluha o vynález mluvicího stroje nepřísluší mně, ale Bohu, jenž stvořil ženu.Já jsem vynalezl pouze první mluvicí stroj, který lze zastavit.

    Další informace


  • Díváte se často do slovníku cizích slov nebo máte cizí slova zmáknutá? A jak vůbec se lze naučit znalosti cizích slov?

    Dost často totiž narazím v nějakém textu na nějaké cizí slovo a pouze výjimečně vím, co to slovo znamená, takže se skoro vždycky dívám do slovníku cizích slov. ... Děkuji.

    Další informace


    1000 nejpouzivanejsich slov



    Další informace