• GIMP 2.6.12 nefunkční alfa do výběru - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: GIMP 2.6.12 nefunkční alfa do výběru. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - GIMP 2.6.12 nefunkční alfa do výběru

 • Vymena motoru alfa romeo


  Porucha alternatoru? Alfa 166 2.4 JTD


  Bourana alfa romeo 155


  Alfa Romeo 156 2.0 16V T.SPARK


 • Jak je možné, že obory bez EET vykazují procentuálně vyšší nárůst výběru DPH než obory s EET? Proč o tom MF zarytě mlčí?


 • android a gimp


  Obrázek do obrázku GIMP

  Mám obrázek v GIMPu. Jak tam vložím další obrázek? Nějak mi to nejde... :/děkuju
  Mozila Firefox 3.0 alfa 1


  Lze nějak otevírat XCF (gimp) přímo z Photoshopu ?


  Jak v programu Gimp nastavit 24 bitovou hloubku obrázku?

  Jpg neumí víc než 8 bit !!Spíš je dobré si nastavit barevný prostor na sRGB.Teorie o barevné hloubcve je velmi úzce svázána s praxí (člověk by měl vědět, co dělá a proč to dělá). Takže pokud počítáš s dodatečnou úpravou barev či jasových křivek, vyexportuješ si obrázek (který má 12bitové barvy) z SPP v tiffu s 16bitovou barevnou hloubkou, upravíš ho v editoru a finální výsledek uložíš do 8bitového jpg (jpg vyšší barevnou hloubku vůbec nepodporuje).Pokud by tě někde mátlo, že má nějaký obrázek 24bitovou barevnou hloubku, tak to znamená, že ji má 8bitovou a je v RGB - je to tedy 3x8 bitů. Pokud by byl CMYK, bude to 32 bitů. PNG či TIFF může být i RGBA (obsahuje alfa kanál) - pak by to bylo také 32 bitů, takže to může plést. 16bitový RGB obrázek ti pak může analogicky v některých programech ukazovat, že je 48bitový - tak to máš ještě kapku teorie navíc, abyses nedivil, až někde uvidíš takovéto závratné hodnoty.
  Jak nastavit v programu HyperCam 3 okno výběru na plnou velikost?

  Zdravím, potřeboval bych malou radu. Mám prg. Hyper Cam 3 a nevím si rady s červeným oknem, které ohraničuje výběr pro nahrávání obrazovky. Chci nahrávat 1920x1080, ale ať označím celou obrazovku, nebo se snažím udělat výběr ručně vždy dojde k označení pouze na 1920x1072 a při nahrávání dochází k tomu, že červený rám ohraničující výběr stále vyskakuje a celé video tím tak ruší. Nevíte jak dosáhnout plného označení případně jak nastavit prg. aby nebylo vidět to červené ohraničení. Těch osm bodů bych oželel, ale ten třes je nepříjemný jelikož je na výsledném videu vidět a nevypadá to hezky. Děkuji :-)
  Intel Core i3 vs Core 2 Duo / dilema při výběru


  Gimp - tvorba banneru, jak nastavit různým vrstvám různý čas animace?


  Gimp - rada (prechod na fotografii)


  Gimp - nefunguje nástroj guma - mazání do průhledna


  GIMP- Problém s panelem nástrojů

  Nějakým omylem jsem z dolní části panelu nástrojů vytáhla příslušenství k nástrojům do samostatného okna, které jsem zavřela a nyní nevidím príslušenství k jakémukoliv nástroji (text, výběr...). Jak to vrátím zpět?
  GIMP - jak nahradit jednu barvu za druhou


  Editor Gimp odkaz


  Chci si koupit nový monitor + TV, prosím o odsouhlasení výběru


 • Kam zařadit ve formuláři Vyšší odbornou školu, nemá-li svojí možnost výběru?

  Jako střední nebo vysokou školu?