• Gimp vs Photoshop - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Gimp vs Photoshop. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Gimp vs Photoshop

 • Notebook pro photoshop  Další informace


  Nejde mi otevřít Photoshop!Pomezte!  Další informace


 • Existuje photoshop, kde bych si mohla vyzkoušet, jaký účes mi sluší ?

  Kde bych si mohla zkoušet různé typy účesů na vlastní fotce... Díky

  Další informace


 • Photoshop - odebrání urč. barvy z obrázku  Další informace


  Photoshop - nejde uložit jako .jpg a spol  Další informace


  Photoshop - mřížka  Další informace


  PhotoShop ... New myš  Další informace


  Padá Photoshop  Další informace


  Nová sestava pro: Photoshop, Dreamweaver, Illustrator, Pinnacle, Corel Draw  Další informace


  Novy NTB 13 na internet a obcas photoshop  Další informace


  Nevíte kde sehnat návody na Photoshop CS3?

  Doplňuji:a co pro uplné začatečníky ?

  Další informace


  Lubuntu - repozitář neobsahuje Gimp, Scribus a další?  Další informace


  Kde najdu CD key ADOBE PHOTOSHOP CS3?

  Na warez foru. Upozorňuji, že je to nezákoné.

  Další informace


  Jaký je rozdíl mezi Photoshop CS3 a Photoshop CS3 Extended?

  Všimla jsem si že někde rozlišují tyto dva produkty ke koupení. Ale jaký je mezi nimy rozdíl?

  Další informace


  Jak vyplnit a vytáhnout pen tool cestu ve Photoshop CS6? POMOC!

  Věci jsou tam hodně pozměněný. když vytvořim cestu a kliknu pravým tlačítkem a vyberu vyplnit cestu přepne se to jen do výběru a barvou to nevyplní...když jako první chci cestu vytáhnout pro obrys, obrys se vytvoří, ale jakmile vytvořím další vrstvu pro vyplnění barvou, cesta zmizí! Vubec netuším co s tím :(Minas - kdybych to tam našla, asi bych se neptala, že.. Ostatní photoshopy jsem zvládla sama bez tutoriálů, ale tohle je věc kterou maximálně posrali.. našla jsem jeden způsob jenže to musim pořád klikat a přepínat zatimco v ostatních PS to šlo pár kliky

  Další informace


  Jak si zakoupit photoshop cc?

  Prohlížela jsem stránky a jestli jsem to pochopila dobře tak se za photoshop cc bude pořád platit měsíčně??tak to je nechutná svyňárna!

  Další informace


  Gimp na windows 7  Další informace


  Existuje pro GIMP něco jako správce stop (brushes)?

  Učím se trošku pracovat s Gimpem, docela mě to baví. Postahovala jsem si děsnou hromadu různých stop, postupně je zkouším a přebírám, ale spousta z nich se mi líbí a chtěla bych si je tam nechat. Problém: čím víc stop, tím větší brajgl v tom je. Nemluvě o tom, že s každou další stopou je Gimp pomalejší a pomalejší (nejen při spouštění).Existuje nějaký doplněk (ideálně taktéž freeware), který mi v těch stopách pomůže udělat trochu systém? Potřebovala bych ten panel se stopami hlavně nějak zpřehlednit a taky vyřešit tu zbržděnost programu.Jestli někdo o něčem víte, poraďte mi, prosím - ideálně i s odkazem ke stažení a jednoduchou radou, jak pomocníčka do Gimpu nainstalovat. Jsem trošku instalační negramot :)Díky moc, díky moc, díky moc!Doplňuji:baghira: Mohla bych tě poprosit o radu? Prosím prosím :)Ten návod vypadá docela srozumitelně, ale je v angličtině. Já slovíčkům v pohodě rozumím, to není problém - jenže tím, že nejsem právě dvakrát technický typ, moc nechápu, co se po mě vlastně chce :( V bodě 2 říkají, že mám vytvořit 2 nový adresáře. Můžu se zeptat, KDE je mám vytvořit? V tom adresáři GIMPlug-ins? A jak potom dál? Podle bodu 3 mám otevřít soubor brushManager.py, ale to mi právě nějak nešlo - tak jsem asi zase něco zvrtala :/No, když se tak na ten návod dívám, asi bych byla celkově moc vděčná za překlad do polopatické hotentotštiny, ať něco neudělám blbě :)Vůbec na to nespěchám, až budeš mít čas na to mrknout, tak to bude úúúplně stačit! A instalovat si nic nemusíš, st

  Další informace


  Adobe Photoshop 6 - nejdou některá písmena s háčkem ( ě, ř, )  Další informace


 • GIMP dialogová okna

  omylem jsem vyndala okno : volby nástrojů z panelu nástrojů jakoby ze bylo vlozený pod těmi nástrojemi a nemůžu ho tam vložit zpátky neví tady nekdo ako ho tam mam zase vložit?

  Další informace