• google chrome plugin na videa - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: google chrome plugin na videa. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - google chrome plugin na videa

  • Taky vám už nejdou v prohlížeči Google Chrome na počítači na Facebooku (ne v telefonu) přehrávat na zdi videa z YouTube?



    Další informace


  • Google chrome (pomoc) .

    V google chromu sem nasiel moznost otevrit stranku i v UTAJENEM okne. Co to znamena?? Kdyz sem to otevrel nezdalo se mi ničím odlišne od normalniho okna. Co je u neho jine?? Dekuji

    Další informace


    Který prohlížeč je lepší? Google Chrome nebo Firefox ? Nevyšel někde nějaký srovnávací test? Který je bezpečnější ?

    Test jsem neviděl,používám Firefox protože mi vyhovuje,neměnil bych.Google chrome se mi příliš nelíbil.

    Další informace


    Jde zakázat v google chrome, aby se ukládala historie?

    Dějepis mi taky nikdy moc nešel...

    Další informace


    Co mám dělat, když na Google Chrome si vyhledám adresu třeba Seznamu, a to se mi načte jako tento web není dostupný?

    Po 5 sekundách se mi to pak načte ,ale je to divné .Nějaké zkušenosti s tím máte a popřípadě i řešení ? DěkujiDoplňuji : věděl jsem že je to má chyba ale nevím jak to opravit.Nevim jak prověřit router atd atd . Prosím poraďte i s tímto

    Další informace


    Jak mám zabránit zobrazení webové stránky www.searchgol.com po otevření nové karty v programu Google Chrome?

    Vždycky, když otevřu novou kartu v Google Chrome, ukáže se mi stránka a href"http://www.searchgol.cz" rel"nofollow" www.searchgol.cz /a , jak ji mohu změnit například na a href"http://www.google.cz" rel"nofollow" www.google.cz /a ?

    Další informace


    Google chrome - doplněk - pamatovák hesel



    Další informace


    Google Chrome zvláštní lišta



    Další informace


    Google chrome Historie

    Dobrý den měl bych problém včera jsem vypnul počítač a dnes ho znovu zapnul a jelikož jsem se potřeboval podívat na jednu stránku kterou jsem si včera prohlížel šel jsem do historie ještě historie ukazuje pouze dnešek nic víc ani nedejte kliknout na ikonu starší není tam.Nevíte co s tím?Doplňuji:Mam většinu času zapnutý Advanced system care a ohledně vypnutí chromu počítáč se prý vypnul sám a ohledně té historie tu už si tedy neprohlédnu?

    Další informace


    Google Chrome - pomoz se zobrazením stránky



    Další informace