• Grafárna zlobí - nechytají se drivery (myslím, že jsem ji odpálil) - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Grafárna zlobí - nechytají se drivery (myslím, že jsem ji odpálil). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Grafárna zlobí - nechytají se drivery (myslím, že jsem ji odpálil)

  • Proč se říká: za pravdu se člověk zlobí?

    Já to mám spíš naopak že jsem naštvanej když někdo o mně říká něco co není pravda.

    Další informace


  • PC zlobí - prosím o radu



    Další informace


    Sháním drivery pro MB Matsonic



    Další informace


    Nevíte kde sehnat audio drivery na Foxconn N15235

    Koupil jsem si novou grafickou kartu, nainstaloval si obsah CD, hardwarově vyměnil kartu, ale Windows Vista 32 mi píše že neni nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení. Myslím že jde o špatné ovladače, ale nevím kde sehnat správné.Doplňuji:Děkuji za odpověď,stáhl jsem jeden podle mne odpovídající, ale stále nic.Proto bych vás chtěl ještě požádat o konkrétní odkazDěkuji

    Další informace


    nejdou USB ... drivery nainstalovane



    Další informace


    Drivery na PC..



    Další informace


    Nejdu mi pravdepodobne drivery na mikrofon,zvuky :/



    Další informace


    WinXp sp3 orig PC HP - MB drivery



    Další informace


    Je to špatná grafárna?



    Další informace


    Zlobí vás vyhledávač Google?

    Od včerejška pozoruju, že při zadání dotazu do vyhledávacího pole Google Search se nic nestane. Ani automaticky, ani kliknutím na tlačítko. Prostě mám vyhledávací pole, v něm text, vedle tlačítko a jinak prázdnou obrazovku, formulář se neodešle. Podaří se tak jeden dotaz z pěti.Všiml jsme si toho na dvou nezávislých počítačích, Windows i Linux, IE a Firefox, různé sítě (firemní LAN a domácí 3G sdílené na wi-fi).Stává se vám to také?

    Další informace