• Herní počítač za 25000,- PLS - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Herní počítač za 25000,- PLS. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Herní počítač za 25000,- PLS

  • Poraďte pls mini-tablet.



    Další informace


    HTC 7 Pro, vlastní zkušenosti pls



    Další informace


  • Pls poraďte, jak se jmenuje nebo je nějaký program na předělání hlasu v písničce? Chci to předělat z ženskýho na mužský.

    Na takové věci se používá efekt, který se jmenuje PITCH (anglicky) - umí měnit výškovou polohu zvuku na základě hudební stupnice. Pokud jde o nahrávku a hlas je zvlášť, lze jej editovat běžnými aplikacemi pro editaci zvuku (např. Goldwave). Jsou také efekty, které to zvládají v reálném čase, zvukaři je mívají v mixáku.Poměr frekvencí mezi mužským a ženským hlasem může být dvojnásobný nebo i menší (hudební interval oktáva).

    Další informace


  • Ahoj neví pls někdo proč napsal kosmas kroniku českou a o čem vlastně je? dík moc :)

    a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Kosmova_kronika_%C4%8Desk%C3%A1" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

    Další informace


  • Herní počítač do 10000 Kč



    Další informace


    Počítač vs Počítač - Do jakého z těchto dvou krasavců jít ?



    Další informace


    Universální PC cca 25000



    Další informace


    Jde propojit počítač a notebook tak aby si počítač propůjčil obrazovku?

    Nebudu notebook kuchat ,ale mám notebook bez grafické karty a starý počítač nemá monitor a klávesnici tu klávesnici přežiju ,ale hlavně ten monitor potřebuji.Doplňuji:Jak udělat počítačový Cluster?

    Další informace


    sestavil sem herní počítač .. bude sestava vyvážená ??

    Ahoj počítač by měl být převážně na hry.. Bude to vyhovovat nejnovějším herním titulům ?? a href"http://www.czc.cz/eurocase-ml-9805-bez-zdroje-cerna/109106rodukt?q-c-0-f_2027760t1 q-category-id99mdss1qn4iua86snp8mqqhma9 q-c-1-pricer450-2500" rel"nofollow" http://www.czc.cz/ hellip /a Doplňuji:Pardon... a href"http://www.czc.cz/5jquiqfn5shbbamtdan5f4nh4g/seznam" rel"nofollow" http://www.czc.cz/ hellip /a

    Další informace


    Nemůžu se připojit na žádnou herní síť(herní server)



    Další informace