• Horolezectví - jak se dostat na vysoký strom či betonovu konstrukci ?? Co je potřeba a jak to provést ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Horolezectví - jak se dostat na vysoký strom či betonovu konstrukci ?? Co je potřeba a jak to provést ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Horolezectví - jak se dostat na vysoký strom či betonovu konstrukci ?? Co je potřeba a jak to provést ?

 • Vysoký odpad


  Sprcha se utrhne - vysoký tlak vody?


  Kde koupit takovou konstrukci pod zavazadlo


 • Vysoky tlak z nervozity?


 • Ví se, jak vysoký v centimetrech byl David a Goliáš?

  Uvádí se totoBible říká, že Goliáš byl velký muž, který bojoval jako bojovník za filištínskou armádu proti Izraelitům.Jeho výška - obr, protože většina překladů Bible uvádí, že byl vysoký přes devět stop (1 Samuel 17: 4, NIV).Hebrejský text, který je přijatý Židy, uvádí, že Goliáš měřil šest loktů a jednu píď. Přičemž loket byl asi osmnáct palců a dlani.Když se dají tyto délky do výšky nad sebe, je to přibližně přibližně devět stop, šest palců.Rozdíl ve výšce souvisí např. z překlady z hebrejštiny do řečtiny. Za druhé není měření lokte přesné, protože loket vzdálenost od lokte člověka ke špičce prstu. To znamená, že délka lokte se poněkud liší, v závislosti na délce paže toho, kdo prováděl měření . a href"https://www.gotquestions.org/how-tall-was-Goliath.html" rel"nofollow" https://www.gotquestions.org/ hellip /a Další zdrojJedny rukopisy udávají výšku jako čtyři lokty s rozpětím 6 stop 9 palců neboli 2,06 m, zatímco masoretský text pak šesti loktů a dlani 9 stop 9 palců neboli 2,97 m a href"https://en.wikipedia.org/wiki/Goliath" rel"nofollow" https://en.wikipedia.org/ hellip /a Král David vyčníval nad ostatními Izraelity - jeho ramena a hlava byly výš než u ostatních lidí.Běžný Izraelita měřil 6 stop 3 palců, pak David s největší pravděpodobností měřil mezi 6 stopami 10 palci a 7 stopami a jedním palcem. a href"https://biblestuff.wordpress.com/2011/04/14/how-tall-was/" rel"nofollow" https://biblestuff.wordpress.c om/ hellip /a Zdroje se liší, takže jen srovn
 • Vysoký ping a packet loss


  Stáhnul jsem si film v .avi na fl., chtěl bych si ho vypálit na DVD. Jak to provést? Děkuji za radu.

  Programem VideoDVDMaker ( a href"http://www.videodvdmaker.com" rel"nofollow" http://www.videodvdmaker.com /a )jej převedete na DVD formát a rovnou to i vypálí.Program je zdarma a v češtině.
  Stahování = vysoký ping. Proč?


  Podezřele vysoký úbytek na FET tranzistorech


  Může jet PC pořád na vysoký výkon?

  Nepoškodí ho to časem nebo nezkrátí životnost ?
  Jaký program (BEZ VIRŮ!!!!!!!) jde použít na úpravu hlasu? (echo, vysoký hlas, hluboký hlas...)

  Doplňuji:Nechci clownfish a audacity... a pokud je to něco jiného, tak mi prosím přihoďte i odkaz (bez virů)
  JAK MÁM PROVÉST TO ,KDYŽ MÁM DVD VIDEO A POTŘEBOVAL BYCH TO DO AVI?

  Stáhnul jsem si to v dvd a když to dám do avi převést tak se to převede ale na části,a já bych to potřeboval aby to bylo v celku dá se to udělat nějakým způsobem?
 • Nebylo by výhodnější v tenise, než hrát prudký míče, tak dávat vysoký balóny a šoupnout je až na zadní čáru?

  Totiž od zadní čáry se dá dost blbě smečovat , jak z voleje, tak když vám to spadne vo zem... a pak musíte dát pomalej, nalitej balón.Nebo je tam nějakej strop, jak vysoko se může maximálně poslat balón?
  Horolezectví - jak se dostat na vysoký strom či betonovu konstrukci ?? Co je potřeba a jak to provést ?

  Ahoj všem, s kamarádem jsme vášnivý hráči hry geocaching.com a rádi by jsme zdolali i takové překážky jako jsou vysoké stromy či betonové konstrukce. Lidé písí že bez lana tohle nejde, rád bych se zeptal co na to potřebujeme. Takovou tu plínku, či postroj nebo jak se tomu odborně říká máme. Ale nemáme lano, ani karabiny a v podstatě nic jinho. Chtěl bych se zeptat všech co o tomto něco ví, jestli by mohli poradit, jak bezpečně na něco takového vylézt :) Děkuji mockrát :) za každý odkaz či radu. Děkujeme
 • Vysoký ping v cs 1.6


  Jak provést dobře reflow u oboustranných DPS ze zlata?

  Problém:Oboustranná DPS se zlatým Halem, reflow v průběžné peci.První strana v pohodě...cín navzlínaný a krásný (KOKI pasta RoHS), ale druhá strana SMD už nechytla a cín navzlínal někdy jen na součástky a z plošek na plošném spoji se stáhnul...prakticky studené spoje nebo nedostatečný meniskus (rádius spoje).Plošné spoje nebyly odmaštěny, ale u zlata to snad nevadí...kvůli tomu ho přeci používáme.Teploty byly OK (240C po dobu více jak 5s).Teď k té otázce:Taky vás štvou dotazy ze kterých by jeden brečel?Proč se někteří lidé ptají na technické hovadiny, na které snad ani nejde odpovědět? Chtějí dělat z lidí jen blbce, nebo se potřebují ujistit, že jsou pouze chytřejší?A navíc se ze mě stává asi trol.Doplňuji:Ježiš...klídek lidi, jen se ptám na pokrytectví tazatelů ne odpovědníků.
 • Jak vysoký plat má patolog?

  Plat sice nevím, ale těžko od svých pacientů dostává úplatky :-)
 • Můžu zvedat činky, když beru léky na vysoký krevní tlak?

  léky na rozšíření cév.
  Jak budu vysoký?

  Je mi 15 a za půl roku mi bude 16 a jsem vysoký asi 173cm. Táta je vysoký 178cm a když mu bylo jako mně měl asi 170cm, Máma je vysoká 167 a když jí bylo jako mně byla stejně vysoká. Tak by mně zajímalo jestli budu aspoň 175cm vysoký.
 • Dobrý den, potřebuji poradit jak správně provést porážku cca 22 kg brojlerového krocana v malochovatelských podmínkách.

  Porážka Krocana, zabití brojlera začátečníci