• Inspirace: dům jak z Pána prstenů - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Inspirace: dům jak z Pána prstenů. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Inspirace: dům jak z Pána prstenů

 • Máte rádi obrázky a komentáře pana Renčína ?  Další informace


 • dřevěný dům nebo zděný dům  Další informace


  Jak často vysávate byt/dům?  Další informace


  Jak často musím dělat revizi krbového komínu, abych neporušil zákon? Dům vytápím tepelným čerpadlem!  Další informace


  Jak se počítá energeticky náročný dům?  Další informace


  Jak se dělají základové pasy na dům jen ze ztraceného bednění?  Další informace


  Jak koupit dům bez RK?  Další informace


 • Jak dokáží udržovat svůj dům ve Vítejte doma?

  Znáte televizní show Vítejte doma? Jde o to, že televize pomůže lidem v těžkých životních podmínkách (žijícím v polorozpadlém domě). Pošlou je na týden na týden na dovolenou snů a mezitím postaví nový dům, který má povětšinou cenu několika miliónů dolarů (jedná se spíše o patricijské sídlo). Zajímalo by mě, jak potom rodina dokáže se svými minimálními příjmy nový domov udržovat. Nevíte?

  Další informace


 • Jak se vám četl Pán prstenů?

  Pán prstenů je jako fantasy archetyp svého žánru a nepochybuji o tom. Řekl jsem si, že bych si tedy mohl přečíst knihu, což byl docela šok. To, že se příběh oproti filmu těžce liší, mi nevadí. Co ale moc nerozdýchám, je dětinskost a strašná pohádkovost některých částí v knize, kterou moc nedokážu přejít. Zajímalo by mě jestli vám to při čtení také vadilo, nebo jste kvůli tomu knihu opustili jako já, či nikoli.

  Další informace


 • Už jste dostali e-mail od pana Amell Afia?

  Doplňuji:Pro mě tam mají taky 19 mega, legrační je že první e-mail přišel s tím, abych vyplnil jméno a příjmení, takže oni mají pro mě 19 milionů, ale ani neví jak se jmenuju, tak jsem tam vyplnil nějaký ten legrační pseudonym, aby se trochu pobavili, a druhý den přišel další e-mail s tímto oslovením: gt a href"http://s30.postimg.org/ophcy78y9/alfa.jpg" rel"nofollow" http://s30.postimg.org/ hellip /a

  Další informace


 • Můžu být stíhaný za zesměšnění plakátů pana Jiřího Drahoše?

  Všichni pamatujeme, jak byl řidič autobusu stíhán za zesměšnění volebních plakátů.Jenže pan Jiří Drahoš je pouze řadový občan, není politik, ani úřední osoba a tudíž takové jednání by nemělo být protiprávní nebo se pletu?

  Další informace


  Jak zrušit darovací smlouvu?

  Příteli hrozila exekuce, přepsal dům na sestru, aby o to nepřišel, nechce mu to přepsat zpet.

  Další informace


  Jak daleko musím stavět dům, abych mohla mít okna k sousedům?

  Chci stavět rodinný dům,náš architekt nám zavrhl náš návrh stavby s tím,že stavíme 5,5m od sousedů proto k nim nesmíme mít okna.Nevíte prosím jak to je.

  Další informace


 • Proč se lidé bojí zbytečně pana Volta?

  V televizi, tisku atp., když chtějí zdůraznit hrozící nebezpečí apod., např. 25 tis. Voltů. Člověk si řekne, hm, to bych byl na místě spálenej. Ale Volt (napětí) je naprosto neškodnej, zabíjejí Watty (proud) :) Tak proč se to svádí všeobecně na Volty? :)PS. v Guinessově knize rekordů najdeme záznam o tom, že někdo si nechal do těla pustit půl milionu (!) Voltů a ani to s ním nehlo. Proč asi? :)

  Další informace


  Jak se posouvá dům?

  Číňan posunul dům. Tady každý investor hledí na praskliny malby, milimetry odchylek zárubní atd. Není mi jasné, jak po pražcích může cestovat patrový barák. a href"http://extrastory.cz/kvuli-stavbe-silnice-se-musel-vystehovat-muz-si-dum-radeji-presunul-o-par-metru-dal.html" rel"nofollow" http://extrastory.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Co znamená tento punc na prstenu?

  Našli jsme tři velké prsteny s puncem 150 a pod ním 18k. Nevíte někdo, o co se přesně jedná? Zatím jsme dohledali, že by to mohlo být pozlacené palladium nebo slitina se zlatem.Doplňuji:Foto zde: a href"http://www.imagebam.com/image/e1ae27315149727" rel"nofollow" http://www.imagebam.com/ hellip /a a href"http://www.imagebam.com/image/cc9030315149723" rel"nofollow" http://www.imagebam.com/ hellip /a

  Další informace


 • Jak oslovit v mailu pana Ing. Nováka, CSc.?

  Celý titul uvedu v adrese.V dopise se pak píše: Vážený pane inženýre, ... (bez příjmení - to se uvede tehdy, nemá-li dotyčný titul).Poznámka: Obecně platí, že oslovujeme nejvyšším dosaženým titulem. Výjimku tvoří kandidát věd, který se na poli oslovování příliš neujal - to je Váš příklad.Doplňuji:Neuvědomila jsem se, že se ptáte na oslovení v mailu. To bude stejné jako v dopise. Adresy se v mailu vlastně nepíší. Rozhodla bych se podle toho, zda jde o soukromý nebo úřední mail, jak zní adresátova mailová adresa. Šlo by upravit mail podle ČSN (úprava dopisů) a napsat i adresu. Ale začínala bych samozřejmě oslovením.

  Další informace


  Jak mám oslovit člověka s tituly doc. RNDr., CSc.? Pane docente?

  Dobrý den, jde o písemný i přímý kontakt, děkuji

  Další informace


 • velký pes vrčí na pána

  Dobrý den,mám téměř 6ti letého landseera, který v poslední době začíná vrčet na mého manžela. Psa jsem si pořídila v době, kdy jsem byla sama, žil se mnou v bytě. Cca po půl roce jsem se seznámila se svým budoucím manželem a asi v roce věku psa jsme se sestěhovali, kdy pes začal žít venku na zahradě s druhým psem a ne v bytě. Nesl to dost těžce, ale zvykl si. Pes mě poslouchá a na mě nevrčí, manžel ale nebyl nikdy přes mé varování důsledný a když pes neposlechl na povel, vzdal to. Nyní (vzledem k plemeni psa dá se říct v seniorním věku) pes začíná na manžela vrčet. Jedná se o situace, kdy ho manžel např. chce vyhnat z domu po skončení ohňostroje - domu je pouštíme právě např. když venku práskají petardy (hrozně se jich bojí - je celkově poměrně strašpytel na to, jak je to velký pes a měl by si být své velikosti vědom). Případně když na něj zvedne hlas a působí vůči psovi nadřazeně. Je pravda, že jsem psa nikdy nebila, vždy stačilo psychické potrestání. Nevím, jak psa vrčení odnaučit, necení při tom zuby, ale vrčí a očividně zkouší, co si může dovolit. Žádný pes nesmí vrčet na svého pána a už vůbec ne, pokud má 70 kg a vzhledem k tomu, že čekáme miminko, se začínám dost strachovat, co z tohoto vznikne. Poraďte prosím, jak potrestat takhle velkého psa (např. vyklepání psa za kůži za krkem v tomto případě opravdu nepřipadá v úvahu). Pes musí vědět, že je podřízený, ale jak to udělat? Obávám se, že pokud by ho manžel např. uhodil, pes po něm vyjede... Díky za radu. M.

  Další informace


  Suteréní byt - inspirace...  Další informace