• Jak bude vypadat dědění ze zákona po smrti v cizí armádě? (V rámci nového povolení vstoupit do jakékoliv armády NATO.) - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak bude vypadat dědění ze zákona po smrti v cizí armádě? (V rámci nového povolení vstoupit do jakékoliv armády NATO.). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak bude vypadat dědění ze zákona po smrti v cizí armádě? (V rámci nového povolení vstoupit do jakékoliv armády NATO.)

  • Pomohlo by státům, kdyby jejich armády přešly na PPP?



    Další informace


    Co přesně obsahuje plná polní dnešních vojáků z armády ČR?



    Další informace


    Kolik by svatý Pavel vydělal na autorských právech k mnoha knihám Nového zákona, kdyby ještě žil?



    Další informace


    Jakým způsobem se likvidují opotřebované uniformy České armády?



    Další informace


    Ktere cizi jidla,cizi kuchyne vas nevabi?Co urcite by ste nejedli?



    Další informace


    Jak bude vypadat ČR v roce 2050?



    Další informace


  • Přezbrojení Slovenské armády?

    Naše armáda přezbrojuje na CZ 805 BREN. Chystá se na Slovensku něco podobného? Někde jsem četl o nákupu pušek H-K G36, ale taky mohlo jít jen o pár kusů pro specialisty a zbytek vojska nic. D.

    Další informace


    Myslíte, že má Ukrajina šanci vstoupit do EU?

    Šanci určitě má. Je to zájem EU, stejně tak jak zájem Ruska je uchovat si ji v oblasti svého vlivu. Pokud by však k tomu mělo dojít v dohledné době, tak by teprve Ukrajina poznala co je to bída.

    Další informace


    Ako by sa zmenil svet, keby všetky peniaze investované do armády a zbraní sa investovali inde?

    A keď inde, tak do čoho, kam?

    Další informace


    Také jste vděčni za osvobození jednotlivým sovětským vojákům, ale ne Rudé armádě a Sovětskému svazu?

    Ti chlapi fakt nasadili život za to, abychom se zbavili Němců, těm všechna čest. Ale Stalinovi a SSSR za to vděčný nejsem, kdyby si nevydupali, že české země osvobodí z velké části oni, neměli bychom tu 41 let bolševika. Cítíte to podobně jako já?

    Další informace