• Jak by měl správně vypadat slohový útvar report, co by měl obsahovat a jak má být správně konstruován? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak by měl správně vypadat slohový útvar report, co by měl obsahovat a jak má být správně konstruován?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak by měl správně vypadat slohový útvar report, co by měl obsahovat a jak má být správně konstruován?

 • Co všechno má obsahovat objednávka ubytování a stravování  Další informace


 • Jak má vypadat dobropis zálohové faktury?  Další informace


 • Jak by podle vás měla vypadat školní svačina a kolik jste jako rodiče ochotni za ni zaplatit?

  Máte nápady na zajímavá jídla pro školáky, potažmo středoškoláky? Míněno z hlediska výživy, ale i chuti a atraktivity jídla. A za kolik běžně svačí vaše ratolesti?

  Další informace


 • Jak by měl vypadat německý průvodce?

  Zdravím,děláme nějaký hloupý projekt kde já jsem byl určen jako průvodce skupinky němců, budeme to točit a pak se to dá na školní web. Mám vypadat jako správný průvodce, co vás napadne, co to obnáší? Vím že si mám udělat ceduli s něčím jako Deutsche Freunde, ale co já vím jak vypadají. Nějaký nápad?

  Další informace


 • Power efficiency report  Další informace


  Minecraft Crash Report  Další informace


  E-knihu vytvořím pomocí PSPadu a v novém souboru se nabízí málo možností jak bude soubor vypadat. Který formát zvolit?  Další informace


 • jak předkládá pronajímatel vyúčtování, co musí obsahovat ?

  pronajímatel vybírá měsíčně zálohy na služby k nájmu , nepředložil vyúčtování za poslední 4 roky - za 2005, 2006,2007,2008. Nájemník přestal hradit zálohy a žádá vyúčtování. Kdy musí předložit pronajímatel vyúčtování a co musí obsahovat ?

  Další informace


  Dobry večer chci zeptat na dedictvi.Jak to ma vlastne vypadat.Zdedil jsem byt.jak dlouho trva rizeni?

  To je opravdu případ od případu různé.Nejlépe by ti odpověděl notář, který pozůstalost vyřizuje. A to ještě pouze orientačně. Nikdo dopředu neví, jestli se během řízení neobjeví okolnosti, které by byly časově náročnější na prověření.

  Další informace


  Co vše musí obsahovat formulář na výpověď smlouvy o penzijním připojištění?

  Jméno, adresu a rodné číslo, číslo smlouvy, kterou vypovídáš, dále uvedení výpovědi a nakonec datum a podpis.Samozřejmě adresu penzijního fondu.

  Další informace


  Co musí obsahovat el. faktura pro uznání do nákladů?

  co musí obsahovat el. faktura pro to aby mi mohla být uznána do nákladů? Ptám se hlavně na to jestli tam musí být podpis. A taky jaké informace, by měl vypsat vystavovatel faktury, pokud nemá živnostenský list.děkuji

  Další informace


  Byt je státní, byt jsme nabyli spolu v manželství, chce mi zrušit uživatelské právo na byt,můžu chtít vypořádání penězi?

  Nemuze vam sama zrusit uzivatelske pravo. To same muzete nabidnout vy ji. Pres soud ale nevim , jak by to slo. Kdyz se mezi sebou nedomluvite na urcite castce , tak se nevzdavejte uzivatelskeho prava. A jdete k pravnikovi. I za radu sice zaplatite , ale nebude to nic katastrofalniho. -iv-

  Další informace


  1.Jak může obyčejný občan - člověk z lidu podat návrh zákona? 2.Jak by měl návrh zákona vypadat?

  Ahoj :)ad1. Radu uvítám od kohokoli, co se týče postupu návrhu do PS. Je mi jasné, že půjde samozřejmě o nepřímou a dlouhou cestu :Dad2.Omlouvám se, ale celou věc zde nechci veřejně rozepisovat. Jedná se o věc z administrativního prostředí, konkrétněji jde o náležitosti sepisování smluv a návrh na úpravu zákona těchto náležitostí. VELICE bych tedy uvítala, pokud by se našel někdo s hlubší znalostí zákonů - má otázka je poněkud odbornější - s kým bych mohla věc probrat v interní poště. Nebo alespoň kontakt na někoho, kdo by mi poradil.Mockrát děkuji.Doplňuji:No tak to prrr - já VŽDY odpoveď na svoji otázku nejdříve hledám - z praktického hlediska upřednostňuji, když odpověď na svoji otázku naleznu někde již danou a nejlépe fakticky podloženou, než když musím čekat na odpověď, která mi ani nemusí pomoci - ačkoli mám ráda tento portál a jsem vděčná za jeho existenci a aktivní provoz - beru ho VŽDY jako poslední možnost. Proto se omlouvám, pokud jsem podala již zde podobnou položenou otázku, asi jsem volila nevhodnou kombinaci hesel (a to návrh zákona , nedohledala jsem nic, co by mi mohlo pomoci - našla jsem jen něco o Starém a Novém zákonu. Navíc je má otázka dosti konkrétní ve vysvětlení k druhému bodu.

  Další informace


 • Nemůže obsahovat minecraft server nějaký vir ?

  Na internetu jsou volně dostupný a bojim se že mému PC ublíží

  Další informace


 • Rozhodl jsem se vzít si u maturity slohový útvar zpráva. Nevíte, kde naleznu všechny náležitosti, které má obsahovat?

  Za pár dní mě čeká maturitní zkouška z českého jazyka, ale na internetu jsem nenalezl, co vše má splňovat tak, aby uspěla u Cermatu. Může mi někdo poradit? Nebo mám zvolit jiný slohový útvar?

  Další informace


  Můj známý ma za úkol napsat STAŤ na zadané téma. Jak byste charakterizovali tento slohový útvar?

  1. Z pohledu stylistikyStať (článek) je slohový útvar, který se užívá v odborném nebo publicistickém stylu. Je založený především na slohovém výkladovém postupu, částečně popisném, pokud jde o kritickou stať, na úvahovém postupu.Jeho charakteristika? Musí mít náležitosti slohových postupů, které jsem uvedla.2. jazyková slovníková definicea) Stať je rozsáhlejší odborný. článek - s. o umění, nebo časopisecké stati jubilejní, oslavná, polemická, kritická atd.b) nebo ucelený oddíl většího (textového) celku: stať o opeře v dějinách hudby

  Další informace


  Jak napsat report?

  Prosím poradte jak napsat report.

  Další informace


  Erörterung... co je to za slohový útvar?

  Je to německý slohový útvar, který údajně my v česku nemáme. Nemohl by mi někdo prosím přiblížit, co to je a jak jeho psaní vypadá? Ze zatím dostupných odborných materiálů jsem to moc nepobrala. Prý jde o to vyřešit nějaký problém z předem daných informací.

  Další informace


  Dobrý den,chtěla bych se zeptat co všechno by měl obsahovat absolventský ples?

  absolventy

  Další informace


 • Co to může být za podkožní utvar?

  Dobrý den,na břichu hned nad pupkem jsem si nahmatal pod kuzi útvar,který není jako boule,ale na délku cca 1cm. A hrubka cca 0.1mm.Da se nahmatat vym kde je začátek a konec.Je ako kdy by ohraničené. Na dotek je to tvrdé nepohyblivé a nebolestivé.Bez problémů.Děkuji za vaši odpoved

  Další informace