• Jak dlouho mě policie zadrží, pokud částečně splatim alimenty a nemám na zbytek a jsem v podmínce? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak dlouho mě policie zadrží, pokud částečně splatim alimenty a nemám na zbytek a jsem v podmínce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak dlouho mě policie zadrží, pokud částečně splatim alimenty a nemám na zbytek a jsem v podmínce?

  • Pokud vznikne Novorusko, jak dlouho zůstane nezávislé, než se spojí se Staroruskem? A jak dlouho vydrží zbytek Ukrajiny?



    Další informace


    Kdy má policie uniformu (košily, kravatu, kalhoty, sukni, nízké boty) a kdy (černou kombinézu s nápisem Policie,kanady)



    Další informace


  • Je možné nějak uložit fotky z mobilu do počítače když nemám k tomu ten správný kabel a nemám ani internet v mobilu?



    Další informace


  • Je možné platit kartou a zbytek doplatit v hotovosti?



    Další informace


    pokud jsem v roce 2012 pracovala jen 6 měsíců a zbytek byla na ÚP, a za těch 6 měsiců jsem i uplatnovala odpočet na dítě

    pokud jsem v roce 2012 pracovala jen 6 měsíců a zbytek byla na ÚP, a za těch 6 měsiců jsem i uplatnovala odpočet na dítě. Může si manžel jako osvč uplatnit odpočet na naši dceru za celý rok nebo jen za 6 měsíců

    Další informace


  • Stráví Roman Polanski zbytek života ve vězení?

    Nevím, zda jsou nějaké důkazy na to co provedl, ale po 30 letech bývají promlčeny i těžké zločiny. Myslíte, že se už od Romana Polanského dalšího skvělého filmu kvůli jeho vězení nedočkáme?

    Další informace


  • zbytek po keriu



    Další informace


    Před třemi dny jsem si zaplatil internet v mobilu a ještě ho v mobilu nemám. Zkusil jsem snad vše. Nevíte co s tím?

    Doplňuji:*vlastně před týdnem

    Další informace


    Pokud nemám nainstalovaný Windows 10, jaký jsem?

    Z mého pohledu rozumný...Nenecháš se agresivní kampaní Microsoftu tlačit do nevýhodné pozice...A kromě toho si ušetříš spoustu nervů s tím, co vše pod Win10 nefunguje...-)))

    Další informace


  • 27.10.2011 jsem obdržela Rozsudek,ale někam jsem ho založila a až před pár dny jsem ho našla,ale nemám na něm razítko s

    27.10.2011 jsem obdržela Rozsudek,ale někam jsem ho založila a až před pár dny jsem ho našla,ale nemám na něm razítko s právní mocí..Mohu i ted zajít na Soud a požádat o razítko?Nebude to problém když ž je to přes 2 roky?Děkuji

    Další informace