• Jak dlouho musím denně cvičit aby to k něčemu bylo ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak dlouho musím denně cvičit aby to k něčemu bylo ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak dlouho musím denně cvičit aby to k něčemu bylo ?

  • Myslíte si, že by v dnešní době bylo možné aby bylo do vesmíru vysláno zvíře nebo by to ochranáři zatrhli?



    Další informace


    Proč trvá volba dalšího amerického presidenta tak dlouho a kdy už se rozhodne? Vytahuje se na ně špína, aby bylo drama?



    Další informace


  • Máme nový DVD přehrávač.Je tam otvor pro USB,aby mi to ale přehrálo film z PC tak potřebuju,aby to bylo nahrané v MPEG 4

    Prosím kde bych mohl stáhnout nějaký program který by umožnil z *.mp4 do *.mpeg4*.avi do *.mpeg4MOC DĚKUJI A PROSÍM PŘÍMÝ ODKAZ KE STAŽENÍDoplňuji:Když si hodím ten film na flash disc tak mi se to tam ani neukáže. tak nevím jsem trochu zatený !!!

    Další informace


  • Jak moc nabyde při vaření celá pohánka - jako rýže, víc? Chutí se dá k něčemu přirovnat?

    Jsem ji ještě nejedl,chci vyzkoušet..Doplňuji:Prosím, ne recepty, umím je najít -) Spíše vlastní praktickou zkušenost

    Další informace


  • Jak mám cvičit, abych zpevnila břicho?

    Ahoj, potřebovala bych zpevnit břicho, jaký cvik je na to dobrý?

    Další informace


    jak cvičit příme břišní svaly :

    prosím nějaké obrazky nebo něco děkuji

    Další informace


  • Co to znamená, že se semkneme? A je takové semknutí bez jakékoli nápravy vůbec k něčemu dobré?

    Pokud se nesemknete v jeden šík (bez mezer), vždy se najde koridor, ktorým je možno nápravě zabránit.Jak nás učil Žižka... Nepřátel se nelekejte a na množství nehľeďte. I zde husité semkli vozy v pevnou zeď a zabránili panské jízdě je rozdrvit.

    Další informace


    Je k něčemu potřebná česká šlechta ?

    Doplňuji: a href"http://www.blesk.cz/galerie/zpravy-udalosti/365698/?foto9" rel"nofollow" http://www.blesk.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Jak dlouho podle Vás může dítě školou povinné trávit denně na Facebooku?

    Zalezi na tom, jak jsou vase deti uvedomele.Ja byl vzdy rad za nase, ze me nijak neomezovali v tom byt na pocitaci . Hodina je strasne malo casu a je to IMO nesmysl, vzdy jsem litoval ty, kteri meli milostive povolenou pouze jednu hodinu.Na druhou stranu - vseho s mirou, jak jsem jiz psal: pokud je dite uvedomele, a nemusi tam byt cely den v kuse, radeji si jde ven na vzduch (...), pak bych ho neomezoval. Vzdy zalezi na individualite ditete nemam rad ty univerzalni rady chvilku, nejlip vubec - to muze platit a nemusi.

    Další informace


  • zacal jsem cvicit a neco jsem si precet a zajimalo by me jestli se mi zvetsi svalova hmota bez proteinu?

    Samozřejmě. Při kvalitním cvičení a vhodné stravě určitě. Hlavně vyměníš tuky za svalovou hmotu. Někomu to jde rychleji, někomu pomaleji. Nečekej výsledky za 14 dní.

    Další informace