• Jak dlouho zůstane obrázek na nadapenny.com ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak dlouho zůstane obrázek na nadapenny.com ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak dlouho zůstane obrázek na nadapenny.com ?

 • Máte to rádi ? http://img.nadapenny.com/t20/1 0360/nadap150754590310230.jpg  Další informace


  Jak poslat obrázek někomu do chatu?  Další informace


 • Komu zůstane tazne lano, když motorové letadlo táhne plachtak? A co s ním pak dělá?  Další informace


 • Osetreni zdi na cihlu- zustane tak  Další informace


 • Jak se v Terezíně určovalo, kdo zůstane a kdo ne?

  Jak Němci určovali, kdo kdy a kam pojede?

  Další informace


 • po reinstalaci XP zůstane nastavené připojení k internetu?  Další informace


  Zamrzne mi myš proč?Jdu třeba na email a šipka zustane stát na místě a pomůže jen restart.Díky za odpověď

  Doplňuji:Antivir mám stejný dlouho ale problém tak 14dní co s tím?

  Další informace


  Výměna LCD u netbooku - nový zůstane po vypnutí svítit  Další informace


  Pokud se přestěhuji zůstane mi IP adresa stále stejná i když poskytovatel bude jiný?

  Při jiném poskytovateli připojení bude zcela jistě jiná IP adresa ...

  Další informace


  Jak připojit obrázek k videu ?

  Dobrý den chci dát nějaká obrázek že půjde vidět na nějakým videu třeba pár vteřin. je to přesně tohle a href"http://www.youtube.com/watch?vfjG9XZYGViw" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a jak je ten kluk s kamením a jak FlyGun dal tomu kuchařovi ten memekomiks děláš si ze mě prdel ? prostě myslím jen to jak mu tam přidal na 2 vteřiny ten černobílej obrázek, díky za odpovědi předemDoplňuji:Bedy: to umí i movie maker ? ten mám, mohl by si mi prosím říct jak se to dělá v movie makeru ? dík

  Další informace


  Jak mám obrázek z Wordu dát jako logo blogu???

  Já jsem si vytvořila v microsoft word logo s více obrázky a teď když už to mám tak mi to na blog nejde dát protože to musí být ve formátu jpg. prosím poraďte mi jak to mám udělat!! Předem děkujiDoplňuji:Děkuji za snahu. Ale já už to mám udělaný v tom malování a stejně mě to vždycky nepříjme. Prosimtě jestli bys mohla tak se spíš mrkni po tapetě selena gomez ale musí to být nějak podobně jako 700*300. Moooc děkuji a kdybys teda přišla na něco jiného v tom malování nebo někde tak dej vědět. Opravdu ti budu vděčná!!!

  Další informace


 • jak se změní zápis v matriční knize ,jestli je dítě adoptováno? zůstane rodné číslo stejné?

  kdo a podle čeho určuje čísla za lomítkem v rodném čísle,dá se nějak zjistit toto číslo za lomítkem,když známjméno, datum narození a místo???díky petr

  Další informace


  Za jak dlouho mohu po jointu marihuany za volant, tedy za jak dlouho budu střízlivý ?

  Doplňuji:Prosim o odpovědi k otázce a né, že jsem měl přemýšlet před. Ja marihuanu nekouřím jen mě tato situace zajímá. Když z piva jsem střízlivý cca 2hod. Tak chci vědět za jak dlouho z marihuany

  Další informace


  Jaká jsou práva a povinnosti vůči např. ZP a SP, když žena dlouhodobě zůstane v domácnosti, a jediný příjem přinaší muž.

  V případě, že nepečuje o dítě a pouze zůstane doma bez jakéhokoli příjmu, musí tuto skutečnost oznámit na ZP a zde platit povinně na veřejné pojištění. Částku přesně nesdělím, ale je to kolem 1000,-Kč měsíčně.Vůči SP žádnou povinnost nemáte.Doba strávená doma se vám nezapočítává do důchodu.

  Další informace


 • Zůstane Trumpova zeď budoucnosti v budoucnosti také opředena tajemstvím, podobně jako je tomu u čínský zdi dnes?

  Co myslíte?

  Další informace


  Proč sníh, který zůstane do rána nepohnut je ráno sypký a sníh, který pohneme do rána zmrzne na kost? Oba projdou mrazem

  Vločky sněhu jsou velmi lehké a padají na sebe jednotlivě,čímž mezi nimi zůstáva vzduch.Když se sněhem pohneme,přemístíme více vloček najednou,čímž se sníh svou váhou zbaví vzduchových mezer a je udusaný.Třeba je to jinak,ale takhle mi to připadá logické.

  Další informace


 • Mění se věkem temperament člověka? Nebo to zůstane tak jak to je?

  Dejme tomu že jsem melancholik. Změní se tenhle temperament časem, nebo ne? Není přece možné celý život trpět v jedné blbé povaze. Všechny buňky se prý kompletně vymění po 8mi letech takže po té době stojí na Zemi nový člověk. Něco takového musí pracovat i na nemateriální úrovni?Doplňuji:To je špatný. Když čtu tohle o tom, a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Melancholik" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a tak to vypadá na nemoc mozku. Proč ti ostatní pořád pomlouvají když se s nimi hlučně nebavím? Vědí to že mám jiné záliby než je? Že tam nejsem kvůli nim?

  Další informace


 • Na jednom drátě sedí 9 vrabců. Myslivec na ně vystřelil z dola. Kolik vrabců zůstane sedět na drátě?

  Na jednon drátě sedí 9 vrabců. Myslivec na ně vystřelil z dola. Kolik vrabců zůstane sedět? na drátěDoplňuji:nikuška má pravdu

  Další informace


 • Zůstane mi sirotčí důchod při dálkovém studiu?

  Při dálkovém studiu na SŠ a s tím, že budu mít brigádu.Mám pocit, že při hlavním pracovním poměru se sirotčí automaticky ruší, ale při brigádě se ponechává, ale co když mám k té brigádě i dálkové studium (mám pocit, že je to tam podle zákona nějak omezené nebo co - fakt nevím nevyznám se v tom...)?Prosím poraďte, za případné odpovědi mnohokrát děkuju!

  Další informace


  Jak dlouho mně zůstane status studenta?

  Nyní studuji první ročník na VŠ (MUNI) a vím ,že jsem si vybral špatný obor a zkoušky neudělám. Sháním si nějakou brigádu a plánuji , že bych na brigádu chodil v týdnu (tedy místo školy a povinných cvičení).Zůstane mně status studenta až do konce semestru(leden,únor), pokud bych se ve škole už do konce semestru neukázal?Vím ,že odpovědi na podobné otázky už tady byly naznačeny , avšak žádná mně nedala 100% odpověď a jistotu.Prosím tedy o jasnou a ujišťující odpověď.(nikoliv odkaz nebo přesměrování)PS:Omlouvám se, pokud jsem to z podobných otázek nedokázal vyčíst.Děkuji za odpovědi :)Doplnění: Vyhodit mě můžou až na konci semestru, chápu to správně?

  Další informace