• Jak dlouhou dobu má zaměstnavatel na vyplacení náhrady mzdy za pracovní ůraz? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak dlouhou dobu má zaměstnavatel na vyplacení náhrady mzdy za pracovní ůraz?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak dlouhou dobu má zaměstnavatel na vyplacení náhrady mzdy za pracovní ůraz?

 • Je vyloučeno,že by se Řecko dostalo do dnešní situace samo a bez manipulace? Že by byli ostatní dlouhou dobu slepí?  Další informace


 • jna jak dlouhou dobu mohu dát spz do depozitu  Další informace


 • Může se v panel. domě zrušit bez náhrady společná prádelna?  Další informace


 • Smlouva na dobu urcitou versus na dobu neurc.  Další informace


  Cestovni nahrady  Další informace


 • odmítnutí 60%.náhrady mzdy

  Může zaměstnavatel odmítnout vyplatit zaměstnanci 60%náhradu? Jedná se o práci ve stavebnictví. Stavba byla vzhledem k počasí uzavřena. Zaměstnavatel nesehnal náhradní práci. Zaměstnanci museli zůstat doma a nyní zaměstnavatel odmítá (za tu dobu co nepracovali) vyplatit 60%. Ještě se chci zeptat co s tím, když těch 60% je méně než minimum. Děkuji za odpověď.

  Další informace


  dětská sestra byla nakazena úplavicí na pracovišti je to pracovní úraz-náhrada mzdy v plné výši?

  Pokud je prokázáno, že k nakažení došlo na pracovišti, lze toto považovat za pracovní úraz, přičemž náleží poškozené náhrada ušlého výdělku po dobu pracovní neschopnosti.Na takovém pracovišti je předpoklad vzniku nakažení nějakou chorobou a proto mmusí být dodržovány stanovaná opatření popř. používání osobních ochranných pracovních prostředků a dodržení hygieny. Pokud poškozená zanedbala nějaké hygienické předpisy nebo opatření týkající se vzniku nákazy, je možné odškodnění přiměřeně krátit.

  Další informace


  dobrý den měla jsem pracovní uraz jsem na PN chtěla bych vědět jak se vyplací nemocenska při pracovním urazu děkujiJanaK

  Nemocenská se vyplácí jako při každé jiné pracovní neschopnosti.Druhá věc je odškodnění za pracovní úraz (tj. dorovnání do průměrné mzdy, bolestné atd.), podrobnosti jsou v odkazu.

  Další informace


  Za jak dlouhou dobu mi připadne do vlastnictví pes, jestliže se majitel přihlásí, ovšem už se mnou nijak nekomunikuje?

  Do tří dnů od nálezu mne kontaktoval majitel, přijel se podívat na psa s tím, že dnes ho nemá jak odvést (do 2km vzdálené obce), navíc dnes už nemá čas, přijede zítra. Další den nepřijel. Po jak dlouhé době mi připadne tento pes, jestliže se jeho vlastník přihlásil, ovšem nekomunikuje? Stále trvá lhůta 2 měsíců, jako by tomu bylo, kdyby se vlastník nepřihlásil?A co jsou případně nutné náklady, které po něm můžu požadovat? Můžu zde uvést i steak na víně, který jsem mu dal, protože by strašně vyhladovělí a žádné jiné jídlo jsem neměl doma?

  Další informace


  Platí tato neschopnost stále jako pracovní uraz nebo už je to normální neschopenka?

  Před rokem a pul jsem měla pracvní uraz a nyní pujdu na vyndání šroubu z nohy.Platí tato neschopnost stále pracovní uraz nebo už je to normální neschopenka?

  Další informace


  Náhrady pracovní cesty zaměstnavatelem.

  Zdravím, můj zaměstnavatel je opravdový kšeftař a snaží se na všem co nejvíc vydělat s co nejmenšími výdaji. Jezdím každý týden na pracovní cesty do Prahy. Minimálně na 2 dny, někdy zůstávám i přes víkend. Když jsem nastupoval tak mi dal na výběr zda budu dostávat proplacenou cestu nebo diety. Nemám právo na obojí?

  Další informace


  Můžeme dostat 3měsíční zkušební dobu u nové agentury, když jsme u původní měli smlouvy na dobu neurčitou?

  převzala nás nová agentura v předchozí jsme měli pracovní smlouvy již na neurčito a dostali jsme též smlouvy na neurčito ale s 3měsící zkušební dobou, domníváme se, že bychom zkušebku vůbec neměli mít. děkuji

  Další informace


  Mému otci se stal pracovní úraz, ale zaměstnavatel to jako pracovní úraz neuznal. Jak dále postupovat?

  Dobrý den, mému otci se stal pracovní úraz při výkonu povolání, se zády, ale zaměstnavatel mu to jako pracovní úraz neuznal. Poradíte mi, prosím Vás, jak postupovat dále? Děkuji.

  Další informace


  Když mám pracovní smlouvu do konce roku, kdy mě má zaměstnavatel upozornit, že ji neprodlužuje?

  Pracuji v obchodě u soukromnika, 30 a 31 máme zavřeno a 2 je inventura. Když přijdu 2 do práce, musí mi smlouvu prodloužit? Dělá to tak 4 roky.

  Další informace


  Jak se mam branit kdyz mne zamestnavatel po ukonceni pracovni neschopnosti chce prevezt na jinou pracovni pozici.

  Od unora jsem v pracovni neschopnosti.Zamestavatel za mne prijal nekoho jineho.muze mne prevezt na jinou pracici kdyz me pracovni misto nebylo zruseno.Dekuji za odpoved

  Další informace


 • V jakém případě bude dělat člověk určitou činnost po dlouhou dobu?

  Např. natahovat péro na hodinkách s tím, že ho musí natáhnout každou hodinu nebo nějakou jinou, repetetivní činnost, kterou ovšem musí vykonávat ať se mu nechce, je ospalý, nemocný, má něco jiného na práci, apod. Navíc tento důvod nesmí být méně silný než-li zvědavost z toho co když to neudělám .

  Další informace


 • Za jak dlouhou dobu bychom se rychlostí světla dostaly na konec vesmíru?

  Konec nekonečného, rozpínajícího se vesmíru je tak daleko, že bychom se tam nedostaly.

  Další informace


  Jak se dá spřátelit na ulici?

  Dobrý den, už dlouhou dobu přemýšlím jak se dá spřátelit na ulici?

  Další informace


 • Žádám informací jak mě budou vypočítaný náhrady a nemocenská.Nástup 1.12.mzda 70 kč /hod odpracovaných 84 hod.,5880 kč.

  Co příště zkusit jiný začátek. Třeba: Prosím o informaci , Může mi někdo pomoci atd. Žádá se na úřadě.

  Další informace


  Kolik mohu požadovat od řidiče finanční náhrady za poranění?

  řidič mě neopatrnou jízdou v(MHD)způsobil zranění zlomení stehenní kostiDoplňuji:podnik MHD,z pojištěmí mě zaplatí,přes pojišťocvnu bolestné,léčení,poplatky v nemocnici atd.Jde mě o mezilidské narovnání moji újmy pomoci mediační službytím by trestní čin byl řešen podle vyrovnání

  Další informace