• Jak mám napsat práci (brigády) do životopisu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám napsat práci (brigády) do životopisu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám napsat práci (brigády) do životopisu?

 • Brigády - Vysočina  Další informace


 • Dneska ukazovaly ve zprávách,ze si můžu napsat žádost o výmaz ze solusu jak to mám udělat?  Další informace


 • dobrý den,ráda bych se zeptala na tohle.jak mám platit zákonné pojištění?? z brigády,kde vydělám víc nebo z ZL?děkuji

  brigáda je dlouhodobá a pokud nedám výpověd,tak budu pracovat dál,ale na HPP to bohužel není,ale ráda bych pokracovala v podnikání ve službách,jen nevím,jaké pojištění platit a hlevně zjakého tedy poměru,nechci se dostat do potíží se zákonem.

  Další informace


  Měla by si bývalá prostitutka uvést svou činnost do životopisu?

  Do jakého životopisu? Do biografie, až bude stará? Můj životopis bych nikdy pro nikoho nesepisovala - vždyť by se to mohlo jednou i objevit na netu :DDD

  Další informace


  Jak napsat žádost o udělení občanství ? Nevím, co tam napsat za důvod. Manžel tady žije už strašně dlouho máme dítě...

  Žádost se podává volnou formou na krajský úřad, a odůvodnění manžel tady žije už strašně dlouho a máme dítě... je dostatečné (předpokládám, že to strašně dlouho je minimálně 5 let trvalého pobytu).Kromě žádosti bude potřebovat stručný životopis, rodný + oddací list, dotazník s ním vyplní na úřadě, a pokud mu to všecko projde, bude o jednoho Čecha víc :)

  Další informace


  Jak mam napsat odvolani na exekuci majetku?

  Myslíte vylučovací žalobu? a href"http://www.zbynekmlcoch.cz/info/vzory_pravnich_smluv/vylucovaci_zaloba_vzor_zdarma_ke_stazeni_a_tisku.html" rel"nofollow" http://www.zbynekmlcoch.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dobrý den měla bych otázku ohledně smlouvy, který se týká zprostředkování brigády..

  Jedná se o zprostředkování brigády na švýcarských farmách, výdaje na zprostředkování jsou 5000Kč. Dnes jsem obdržela smlouvu od zprostředkovatele a mám ji vyplněnou a podepsanou odeslat zpět, ale není z jeho strany podepsána, může být v tomto směru nějaký zádrhel?Doplňuji:Omlouvám se jedná se o závaznou přihlášku, kde se zavazuji k uhrazení poplatku 5000 Kč a jsou tu vypsané body k čemu se zavazuje zprostředkovatel a k čemu se zavazuje účastník. Poplatek zahrnuje dopravu, vyřízeni pojištění a víza. Nevím jestli to na tom něco mění.

  Další informace


 • Hrajete si v práci nudou na URNu, na hasiče? Nebo na co si hrajete v práci, aby jste zahnali dlouhou chvíli?

  Urna Útvar rychlého nasazení skočíte na kolegu nebo na klienta, povalíte ho na zem a svážete ho a někam zavřete - skříň, záchod,...hasič zařvete hoříš a kolegu, zákazníka postříkáte hasicícm přístrojem.

  Další informace


 • Žijete pro práci nebo díky práci?

  Poslední dobou mě napadá myšlenka, když se dívám kolem sebe, že hodně lidí žije pro práci. Ne kvůli tomu, že z toho má peníze, ale vkládá do toho hodně duševního rozpoložení. I doma, s přáteli... všude se mluví o práci. Neplacené přesčasy se stávají normou a lidi to dokonce baví, protože je to práce... Co si o tom myslíte vy?

  Další informace


  jak dlouho byste ještě vydrželi pracovat v práci od první nezaplacené výplaty, ale v takové práci, která vás baví?

  Doplňuji:no dobře... tak desátého je termín... ale na účtě nic... šéf řekne, že po neděli příjdou.. a zase nic... a tak nám to jde dalších deset dní.. nebo co s tím? jen tak jednoduše nepřijít do práce přeci nejde...nebo ano?

  Další informace


  Uvádět do životopisu, že jste skončili ve zkušební době?

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je vhodné uvádět do pracovních zkušeností v životopise, že jsem někde byla zaměstnaná jen 3 týdny a ukončila HPP ve zkušební době.Nebo vyčkávat, až se zeptají na pracovním pohovoru, kde jsem před tím byla?Děkuji za rady

  Další informace


  Poradte mi, jak získat práci na zaoceánských lodích?

  Podle diskuzi na internetu o praci na lodi jde z 98 % o podvod!

  Další informace


  Od kolika let jste začali chodit na brigády? + Jaká to byla?

  Od 15. První brigádu jsem dělala v lesní školce.

  Další informace


  Nevíte někdo o domácí práci, ale o opravdové manuální práci?

  Co já se jí nahledala!!! Pokud máte šikovné ruce a výtvarné cítění, zkuste si počíst na následujících stránkách. Většinou jde o příležitostný výdělek.

  Další informace


  Na kterých portálech hledáte brigády? Kde najít brigádu na prázdniny?

  Já zatím stále hledám jen na Jobs.cz. Docela se mi tato stránka osvědčila, pár výborných akcí jsem se zúčastnila. Ale poslední dobou nemohu na nic jednorázového narazit.Zároveň bych si chtěla najít práci na červenec až září. Specializují se nějaké stránky přímo na prázdninové nabídky?Děkuji :-)

  Další informace


  Mám-li u brigádu s výdělkem nutným k odhlášení z ÚP, musí mi zaměstnavatel automaticky platit soc. a zdrav. pojištění?

  Nikoliv.Sociální a zdravotní pojištění by zaměstnavatel musel odvádět v případě pracovní smlouvy nebo DPČ. Pokud by šlo o DPP s odměnou do 10.000 Kč měsíčně, musel byste si zdravotní pojištění (1.337 Kč měsíčně) hradit sám.U pracovní smlouvy (asi by šlo o zkrácený úvazek) a DPČ pozor na to, že by zaměstnavatel musel srazit a odvést zdravotní pojištění ve výši odpovídajícíminimální mzdě. Celý rozdíl hradí zaměstnanec, zaměstnavatel se na něm nepodílí.Sociální pojištění se odvádí ze skutečně dosaženého výdělku,na rozdíl od zdravotního se nedoplácí.

  Další informace


  Mám otázku k dílu Muška od Maupassanta.. Mám napsat, jak bych poradila nastávajícím otcům co dál.. nevím si rady.. díky  Další informace


  Je možné jít si někam domluvit brigádu se smlouvou od 1.7.2015?

  Ahoj, mám dotaz ohledně hledání brigády. Je mi 15 let a letos ukončuji základní vzdělání. Chci se zeptat jestli je možné jít si někam domluvit brigádu se smlouvou od 1.7.2015? Přesněji chci zkusit mekáč jenže začít to řešit až po konci školního roku je zbytečný, protože brňáci se všude nahrnou a nikde nezbyde místo. Proto se ptám jestli je možné jít na pohovor teď před ukončením ZŠ a být s něma domluvená od začátku prázdnin? Diky za odpověď

  Další informace


  Jaké jsou podmínky pro studenta, bude-li mít o prázdninách 3 brigády?

  Zatím jsem vždy měla pouze jednu brigádu, letos se mi seběhly již dvě během roku a v létě budu mít ještě jednu příležitostnou. Jak se mi to promítne na dani, popřípadě jaké další povinnosti mi vzniknou? Díky za odpovědi )

  Další informace


  Jakou napsat lékařskou praxi do fiktivního životopisu?

  Ze školy jsme dostali úkol napsat si zkušebně životopis. Jakou lékařskou praxi, nejlépe v zahraničí jako nějaký dobrovolník, zde mám napsat a jak to nazvat? Jen např. dobrovolník v Indii , ale to zní divně, takže jak to nazvat, aby to znělo lépe?

  Další informace