• Jak mám přibrat?!?! 15 let - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám přibrat?!?! 15 let. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám přibrat?!?! 15 let

 • Jak/kde zjistím, jestli můj let nepilotuje zelenáč, jenž v plným Jumbu právě absolvuje svůj první praktický let?  Další informace


 • ahojte poradte mi když je mi 10 let jak si mám našetřit peníze

  Ahoj,je mi sice o trochu víc než tobě, ale stále jsem pod ochrannými křídly svých rodičů. O letních prázdninách jsem se nad touto otázkou také zamýšlela. Chceš vědět, co mě napadlo? Vytřídit si věci, které již nepotřebuji a nevyužívám a následně vystavit inzeráty na internetových bazarech.Nevím, co máš k dispozici ty, ale já vytřídila elektroniku (Mp4, Nintendo DS, PSP, spoustu NDS, PSP, PC her, DVD, CD,...), oblečení a spoustu dalšího jako puzzle, knihy, plátna, penály, hračky z dětství, atd... Již po týdnu jsem si vydělala kolem 1000,-. Dále se to stupňovalo a teď mám pěknou sumičku :-).Pokud by se ti tato možnost zalíbila, mohu ti poradit bazary na různé okruhy zboží.Samozřejmě je také velmi účinné spořit si kapesné, penízky k narozeninám, ke svátku a tak. Záleží na tobě, jak budeš pečlivá! :-D Přeji hodně štěstí!!!

  Další informace


 • Mám 10 let starou kazetku z videokamery. Vyvolají mi to ještě? Nebo už to bude poškozené? Dík za odpovědi :-)

  Pokud píšeš, že jde o 10 let starou kazetu z videokamery, tak určitě nejde o vyvolávání. Nejde o film. Film do filmové kamery býval na cívce, ne na kazetě.A v současné době a už i před těmi cca 10-ti lety se už, pro amatérské účely, snad ani nevyrábí a nevyráběl.Ale pokud by šlo o kazetu z kamery s analogovým MG záznamem, přehrávatelným pouze pomocí videomagnetofonu, je možno tento záznam zgrabovat pomocí speciálního zařízení a přepracovat jej na záznam digitální. Pak je možno takto upravený záznam uložit na DVD, HD, flešku a přehrávat na DVD přehrávači, PC/NB, smartphonu, nebo na TV s možností přehrávání a s USB.

  Další informace


  Když levák chce hrát na kytaru? Je to pro něj těžké? Mám malého brášku a ten se chce učit, 7 let

  Jsou i kytary pro leváky.

  Další informace


 • Poradíte mi jak přibrat na váze?

  Jak to myslíš? Že budeš přibírat, když stojíš na váze?

  Další informace


  Lak na vlasy. Mam doma jiz nekolik let , ale nepouzivam. Da se pouzit i na neco jineho ? -iv-

  Doplňuji:Tak ho asi vyhodim. ! :-( Kyti nesusim , sirky pouzivam minimalne , nemaluji a jako spray proti utocnikovi v parku ?? Chodim kazdou pulnoc v parku polonaha a nic .... i bez spraye !! :-( -iv-

  Další informace


  Jak se říká tomu když je někomu 12 let a vypadá jako by mu bylo 15 let ?

  Doplňuji:A je pro to nějaký odborný název ?

  Další informace


 • Narodil jsem se v červenci 1955. Mám odpracováno v 1. kategorii 21 let. Kdy budu mít nárok na starobní důchod?

  podle tabulky co jsem si nedávno vystřihla byste měl jít do důchodu v 63 letech a 4 měsících-pokud nenastanou nějaké změny

  Další informace


  Mám dvě děti syn se 10 let nestará nezajímam ho,proto jsem darovala dům dceři.Je možné tuto darovací smlouvu napadnout?

  Darovací smlouva,je možné ji napadnout?

  Další informace


  Letos v říjnu budu mít 20 let,mám vydaný občanský průkaz v srpnu r.2010, proč mi bude zase platit jen 5 let?

  zřejmě kvůli fotce, trvalému bydlišti..

  Další informace


 • Když chci za několik let jet na Cassino, mám mít holku?

  MonteCassino je klášter - co bys tam, kruci, dělal s holkou???:-DDD

  Další informace


 • Maminka je o 21 let starší než její syn. Za 6 let bude matka pětkrát starší než syn. Kde je právě tatínek?

  Nenechte se zmást, vyřešte rovnici a pak se procvičte v převodech jednotek.

  Další informace


 • ahoj všem jak mám postupovat když jsem v podnájmu a mám byt samou plíseň.Mám dál platit nájem nebo co mám dělat?

  V první řadě bych kontaktovala majitele bytu, aby se přišel na stav bytu podívat.Je potřeba vědět v jakém stavu vám byt pronajal.Od toho se bude odvíjet- zda byt on uvede do stavu vhodného k bydlení , nebo jste si to zavinil sám .Pokud se plíseň objevila až po dobu vašeho bydlení ,zřejmě špatně větráte. Bude dobré zdi očistit a buď sanovat, nebo existuje savo proti plísni a tím se dá zeď ošetřit před malováním. Nevíme v jakém je to rozsahu a kde se plíseň tvoří.To je můj názor a tak bych to řešila já.Pochybuji, že jste si pronajal plesnivý byt.

  Další informace


  Může někdo již od narození trpět anorexií, takže již nemůže přibrat?

  Jako že má nemoc, po které už nemůže přibírat, ať už od narození či získanou během života, takže může přibrat jen opravdu málo nebo vůbec nic.

  Další informace


  Je mi 81 let, doplnění zubní protézy o 1 zub jsem zaplatila 857 Kč. Je 8 let stará.

  Je možnost se někde zeptat ,proč po 8 letech za 1 zub zaplatím tolik peněz.Děkuji za radu,Jste fajn.

  Další informace


  Jak přibrat...

  Dobrý den.Mám takový problém a to, že mi jdou vidět dva žebra na břichu.Vážím 64 kg.Nevíte jak bych měl přibrat???Jdou mi vidět také dost klouby a to na koleni,a zápěstí.

  Další informace


  Jak mám přibrat?!?! 15 let

  Zdravím všechny, jsem už v koncích.. Říkám si že to s moji váhou není tak zlé, ale podívám se do zrcadla a chce se mi brečet. Měřím okolo 185cm, vážím 56kg a je mi 15 let. Láduju do sebe jídlo kdy můžu, zaplním se pokaždý když se ve mně uvolní místo alespoň na čokoládu, v š. jídelně taky žeru asi nejvíc. Prostě, proč zrovna já musím mít takovej problém? Proč mě všechno pořád se*e? Ani ten dkg nepřiberu, můžu maximálně tak shodit když vynechám večeři!! Je to hrůza, prosím Vás, nemáte nějaký jídelníček po kterém bych přibral? Jestli se tu dočkám odpovědi typu zajeď si k doktorovi, víc jez, nech se léčit tak to ignoruji. Klidně i nějaký přípravek po kterém přiberu! Vrazím do toho klidně víc peněz, mně moje váha prostě vadí, snažím se i občas posilovat, no jenže tím zase akorát shodím kila. Prosím Vás tu na kolenou, poraďte mi. Děkuji!Doplňuji:asi nikdo neporadí :/

  Další informace


  Dg.-epilepsie-34let lečby,osteoporpza-18 let léčby.Mám 56.letech nárok na lázne?

  Užívam 16 let: Lamictal 150-0-150mg, Liskantin 100-O-100mg,Geratam 1200-1200-0mg. 10 let Fosamax.Momentálne jsem po skolabování 2 měsíce PN a v péči psychiatra na doporučení obv.lékaře.Obvodní lékař je pro lázně,odborní lékaři to zamítají s tím,že VZP to neschválí.

  Další informace


  Ahoj... je mi 15 let, mám 165 cm a vážím 63 kg ... Můžete mi někdo poradit dietu ... prosím...

  Přidej více pohybu,měj pestrý a vyvážený jídelníček a nemušíš držet žádnou dietu.Tvoje tělo je ještě ve vývinu,takže by sis tak akorát spíš ublížila.

  Další informace


  Ahoj je mi 13 let a mám 65kg nevíte co mám dělat brecim co den když se dívám na své tlusté tělo nevíte co mám delat?

  Lehsedu dělám vždy 50 za den ale ne a ne zhubnout dejte mi prosím radu děkuji. :-(Doplňuji:Sem. Kluk zapomněl sem to napsat

  Další informace