• Jak mám přinutit sousedy, aby si ztlumily výkony svých WiFi routerů/AP, aby nebyl zarušen celý barák? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám přinutit sousedy, aby si ztlumily výkony svých WiFi routerů/AP, aby nebyl zarušen celý barák?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám přinutit sousedy, aby si ztlumily výkony svých WiFi routerů/AP, aby nebyl zarušen celý barák?

 • Vyplatí se koupi ojetinu, nebo nové auto, když šetříme na barák?



  Další informace


 • Vytopily jsme sousedy



  Další informace


  Velký barák znamená velké starosti?!



  Další informace


  Ploty mezi sousedy



  Další informace


  Plot mezi sousedy



  Další informace


  Nechci rusit sousedy hlasitou hudbou



  Další informace


  Co když si někdo koupí barák na splátky, podepíše smlouvu a ten barák mu za měsíc shoří?



  Další informace


 • Kdyz mam internet od UPC přes kabel. Jakej wifi router na tom mam koupit abych to měl jako wifi v bytě kdekoliv?



  Další informace


 • Nemáte návrh filmu pro 13leté holky, ale aby to nebyl horror?

  Zkus papírová města byl to fajn film :D

  Další informace


  Jde na Set top box koupit nějaký zesilovač, aby nebyl tak slabý signál, nebo mám koupit satelit, pomůže to??

  Na některé programy se nedá dívat, pomůže na to něco??

  Další informace


 • Prosím potřebuji vědět jak mám přinutit vlasy aby mi rychleji rostly.Rostou jen asi 3,5 cm za půl roku !

  Rostou fakt hodně pomalu..:// Neznáte nějaký přípravek ??

  Další informace


 • Kde mám zjistit informace o svých předcích?

  Jak mám zjistit informace o svých předcích? Díval jsem se na dokument a jeden člověk měl předky až v Americe. Jak bych to mohl zjistit já?

  Další informace


 • Nevíte prosím kde u Windows 7 nastavím to aby při přetahování okna nebyl jen obrys ale celé okno šlo vydět jak se ...

  Nevíte prosím kde u Windows 7 nastavím to aby při přetahování okna nebyl jen obrys ale celé okno šlo vidět jak se přetahuje ?Doplňuji:Díky moc nikdy by mě nenapadlo hledat to ve výkonu.

  Další informace


 • neshody se sousedy nad námi

  bydlíme v panelovém domě nad námi je paní, která nás neustále obtěžuje nesmyslnými problémy. Stěžuje si na věci typu šoupli jste židlí nebo pouštíte nahlas vodu. Neustále si k nám chodí stěžovat, že jí od nás padají kusy popele z cigaret, což je naprosto nemožné, protože u nás nikdo nekouří a to co mi paní na parapetu ukazovala byly 3kusy vypálené cigarety. Nyní si vzala do parády naší poštovní stránku strká nám do ní kapesníčky s různým bordelem a zbytky jídla. Když mě vidí že jdu zamkne vchodové dveře.Už nás to nebaví a nevíme co s tím máme dělat. Dá se proti takovému člověku vůbec něco udělat?

  Další informace


  Mohu zalovat sousedy za psychickou ujmu ?

  Vcera se muj trilety syn podival z okna, kde videl sousedy jak spolu provozuji rozmnozovaci praktiky (sousedi nemaji zavesy). Mohu je zazalovat za psychickou ujmu na mem synovi ? Dukazy mam natocene, mam i par fotek v 18mpx, kde jsou zretelne videt tvare praktikantu

  Další informace


 • KDyž už to doma psychicky nezvládám a chci odejít a je mi 19 za par měsícu maturuji... můžou mě rodiče přinutit se vrá

  KDyž už to doma psychicky nezvládám a chci odejít a je mi 19 za par měsícu maturuji... můžou mě rodiče přinutit se vrátit zpět?

  Další informace


  Jak přinutit rodiče plnit sliby?

  Hojahoj,mám tu menší problém s mou matkou a otcem (hlavně s matkou, nebojím se jim takto říkat, zaslouží si to). Slíbili mi, že mi na všechno, co budu chtít doplatí půlku. Chci po nich věc za 500kč, oni dají tedy jen po****ých 250kč. Ale ne, slyším jen typické odpovědi ne, našetři si na to . To by ještě šlo, kdyby mi taky něco dávali... (pokud se dá asi 100kč měsíčne na svačiny počítat za něco dávání - kdybych si 5 měsíců nekupoval svačinu, mohl bych vesele nakupovat). Jak je přemluvit k tomu, aby ty sliby plnili? Jo, a je mi 12, kdyby se někdo chtěl zeptat )Doplňuji:Nevím, jak odepisovat, takže ano, já své sliby (skoro) vždycky dodržím. A naposled jsem chtěl peníze myslím v říjnu.

  Další informace


 • Jaká je nejvhodnější svačina pro sportovce(dítě) mezi jednotlivými sportovními výkony? (např. při celodenní soutěži)

  No, vzhledem k tomu, že já jsem sportovec a vím co znamená trávit celý den na soutěži, tak bych doporučil asi obyčejnou čokoládu a nebo musli tyčinky. Důležité je hlavně se ráno pořádně najíst před soutěží, ale během soutěže už by se nemělo jíst, jenom něco na chuť, jak už jsem napsal. Dále pak k pití, buď energy drinky, ale to je poměrně nezdravé a nebo koupit instantní nápoj v prášku. Nasypete to do vody a máte jakoby skvělý nápoj, který Vám dodá energii, je zdravější než energy drink, protože obsahuje vodu... Seženeto ho v skoro každém sportu, hlavně v Hervisu. Ale pokud nevíte, oč se jedná tak tady: a href"http://iontove-napoje.heureka.cz/isostar-hydrate-a-perform-400g/" rel"nofollow" http://iontove-napoje.heureka. cz/ hellip /a Snad jsem pomohl :)

  Další informace


 • Jak přinutit hráče airsoftu, aby si po sobě uklidili vystřílené kuličky?

  Snad se tato otázka nikoho nedotkne. Vypadá to, že si admini hrají také na vojáčky.Doplňuji:Pokud v chráněné oblasti udělám nepořádek, tak si to snad po sobě uklidím. Nebo to platí jen pro někoho?

  Další informace


 • Jak se přinutit jít spát?

  Nedokážu se dokopat do postele. Jsem stoprocentně noční tvor (můžu v noci rejdit klidně do čtyř, pěti ráno, ale spala bych pak do jedné), což je neslučitelný s praktickým životem. Jdu spát z donucení ve dvě, vstávám v osm a celý dopoledne jsem zničená a mám pocit, že doma usnu, jakmile přijdu. Odpoledne mě únava přejde a večer kolem desáté, jedenácté přijde šílený příval energie - takže jdu spát znovu v ty dvě, a to jenom proto, že vím, že musím. Už se to na mně začíná podepisovat, přes den jsem unavená (leč ne ospalá), a spát dřív prostě nejdu a nejdu.Nemáte nějaký tip, jak se dokopat? Čaje na spaní nepomáhají, mléko s medem nepomáhá, chlastat nechci :)(Omlouvám se, jestli to je názorovka. Spousta otázek je fakt na hraně a kam ji hodíte, je individuální...)

  Další informace