• Jak mám přinutit spoluhráče který si myslí že nadávat jinému spoluhráči za to že něco pokazil není k užitku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám přinutit spoluhráče který si myslí že nadávat jinému spoluhráči za to že něco pokazil není k užitku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám přinutit spoluhráče který si myslí že nadávat jinému spoluhráči za to že něco pokazil není k užitku?

 • Kolik můžu reálně ušetřit, když přejdu k jinému dodavateli plynu?



  Další informace


  Je chov skotu obtěžující ?? Mám na mysli smrad a hmyz. Děkuji Vám za odpovědi.



  Další informace


 • Proč si můj mobil Xiaomi Redmi X4 myslí, že jsou v něm sluchátka, i když jsem je vyjmul?



  Další informace


 • Můžete mi vysvětlit jaký je rozdíl mezi podnikatelem který je plátce DPH a který není plátce DPH.

  Tak abych to jako laik pochopila? Moje kamarádka chce podnikat, ale neví jestli má být plátce nebo ne, pokud si nevydělá víc jak 1 mil. Kč ročně. Děkuji..

  Další informace


 • Prosím potřebuji vědět jak mám přinutit vlasy aby mi rychleji rostly.Rostou jen asi 3,5 cm za půl roku !

  Rostou fakt hodně pomalu..:// Neznáte nějaký přípravek ??

  Další informace


 • Proč si lidé myslí, že když má jeden člověk s druhým něco společného, tak s ním autom. sdílí i stejné myšlenky a názory?

  Stačí se jen dotknout zla a hned jste odsouzeni za jeho vinu...

  Další informace


  Jste na něco alergičští? co způsobuje, když je člověk na něco alergický nebo naopak je mu něco milé?

  Před chvílí mě napadla jedna věc, když jsem viděl jedno jménoKdyž vidíte, slyšíte nějaké jméno, spojíte si ho s něčím co máte v paměti?Jak potom při pohledu, poslechu tohoto jména reagujete? Jste vyloženě na nějaké jméno alergičští a naopak je vám některé jméno milé? -Např. Šárka vzpomenu na svou budoucí snachu a běhá mi mráz po zádech. -Co způsobuje to, že je člověk na něco alergický a některé jméno když slyší, tak rád vzpomíná?Máte i vy nějaká taková jména?

  Další informace


  Je dnes trend nadávat na to, jak je lidstvo špatné?

  Poslední dobou jsem si všiml, že lidé ať už na internetu či běžně haní lidstvo obecně a pokládají ho za to nejhorší co mohlo vzniknout. Já to upřímně nechápu. Ano, byli tu lidé, kteří udělali mnoho špatného a má to následky do dnes, ale taky jsou zde lidé, kteří se tomu dokázali postavit a lidé, kteří se snaží pomáhat a není jim vše lhostejné.Pokud narážíme na přírodu tak zase, někdo jí destruuje, ale určití lidé se tomu snaží zabránit a vemte v úvahu, kolik vzniklo za poslední léta tolik ekologických řešení?Jako další bych chtěl zdůraznit to, že nejsme takové mrchy, jak o lidstvu někteří mluví, když stavíme nemocnice, krizová centra a snažíme se druhým pomoc a příjde nám to normální, pomáhat...Mohl bych tu psát ještě dál, je toho opravdu hodně co mi přichází na mysl. Snad poslední věc je ta, že lidé si myslí, že jednou lidstvo zanikne a bude to dobře, což už vůbec nedokážu pochopit, ale nebudu se snad ani snažit.

  Další informace


 • čím zaplácnout disk (aby se nedaly obnovit soubory) před předáním počítače jinému ?



  Další informace


  jak se dělá vzdálený přístup k jinému počítači?



  Další informace


  Smazání emailu - poslal jsem ho někomu jinému.



  Další informace


  Mám v počítači Windovs XP. Lze pomocí Skype posílat nahrané videozprávy jinému kontaktu? A jak postupovat?

  1. nahrát zprávu (video)2. odeslat zprávu Skypea) zvolíš kontaktb) vedle pole pro psanou zprávu je symbol sponky, klikni na nějc) z menu zvol Odeslat soubord) vyber soubor na disku a stiskni Otevřít___Podobně ale můžeš soubor (nahranou zprávu - videjko) poslat libovolným jiným způsobem...-)

  Další informace


  Jak mám přinutit sousedy, aby si ztlumily výkony svých WiFi routerů/AP, aby nebyl zarušen celý barák?

  Nejdříve to zkuste sousedskou domluvou. Pokud to nebude stačit, obraťte se na obecní (městský nebo jiný úřad) na odbor pro občanskoprávní záležitosti a podejte zde stížnost. Kdyby toto řešení nebylo dostatečně účinné, určitě Vám úředníci poradí, jaké jiné kroky lze podniknout. Jedním z možných prostředků donutit sousedy respektovat i ostatní nájemníky je přivolat policejní hlídku.Jsem ale zastáncem smírného řešení. Nejdříve bych se pokusila slušně domluvit.

  Další informace


 • Zaměstnavatel prodal firmu jinému a zaměstnanci zůstali jako závazek....

  zajímámě když nás přebral nový zaměstnavatel zdali je má stará pracovní smlouva stále platná.A taky jestli bych měla dostat novou nebo aspon dodatek ke smlouvě pod kterou pracuji.Dle mého názoru se nemůžu proukazavat prac.smlouvou u firma která již neexistuje .Díky

  Další informace


 • syn dostudoval,žije s nama,nepracuje,chova se k nam jako k sluhum,jak ho přinutit ke změně chovani.má 21let

  Řekl bych mu, ať se odstěhuje a začne se starat sám o sebe. Vím je to těžké, ale v první řadě pomůžete jemu a až potom sobě. Na druhé straně , pokud se takto chová, byl asi nějaký problém ve výchově a ve vašem chování.Pokud nezjistí sám na sobě, že nic neni zadarmo, tak těžko může plnohodnotně a spokojeně žít, a asi dost obtížně se dokáže postavit na vlastní nohy.

  Další informace


  Jak udělat dojem na mé rodiče?? aby mi dali vše jak je přinutit bez jediného slova??

  Pořiď jim jinou dceru. Potěší je to. ,)

  Další informace


  Jak motivovat nekoho , ktery si mysli , ze ma vse za sebou a skoro jako by rezignoval na zivot ? ( vek kolem 60 !!)

  Někam ho vzít ukázat mu ja se dá žít na plno a nemyslet negativně. Někdy stačí málo.....procházka v přírodě, nějaká výstava ,maličký výlet. Hlavně toho na něj nenakládat hned moc, pak by se mu to asi nelíbilo.A domluvit si další setkání....sakryš v 60ti přeci nic nekončí.

  Další informace


 • Shanim spoluhráče. Dead Space 3



  Další informace


  Jak přinutit hráče airsoftu, aby si po sobě uklidili vystřílené kuličky?

  Snad se tato otázka nikoho nedotkne. Vypadá to, že si admini hrají také na vojáčky.Doplňuji:Pokud v chráněné oblasti udělám nepořádek, tak si to snad po sobě uklidím. Nebo to platí jen pro někoho?

  Další informace


 • Dokáží si slepci v mysli něco představovat?

  Dokáží si zformovat v hlavě nějaké předměty, popřípadě barvy, když je nikdy neviděli?

  Další informace