• Jak mám reagovat, když na mne někdo útočí nožem? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám reagovat, když na mne někdo útočí nožem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Více info

 • 
 • Další témata a dotazy - Jak mám reagovat, když na mne někdo útočí nožem?

 • Ženy, dívky, slečny, umíte fajn reagovat při tanci?  Více info


  Postavička útočí na zloděje v obchodě - kdo je to?  Více info


  Jak zde muzu reagovat na odpovedi lidi u meho prispevku?  Více info


 • Jak budete reagovat na film, kde váš oblíbený herec, herečka hraje negativní roli?

  Vidíte nějaký film, kde hlavní představitel má kladnou roli a protivníka, nebo mrchu hraje váš oblíbený herec, herečka. Nezáleží, zda jde o romantiku, deteknivku atd. Budete fandit hlavnímu hrdinovi, nebo svému oblíbenci?Doplňuji:Herec musí hrát určenou roli, souhlasím. Měl jsem na mysli některé westerny. Tenkrát na Západě - Fonda vs Bronson například. A samozřejmě i novější filmy.

  Více info


 • Prestane mi reagovať klavesnica  Více info


  Poradíte mně prosím, jak mám obnovit lištu s vyhledávacími moduly?

  Nevím, zda se vyjádřím přesně, neznám terminologii. V Mozille Firefox 29.0.1. byla vedle dlouhé lišty kratší, v níž se dalo nastavit vyhledávání Google, Bing, Seznam, Překladč Google atd. Na něco jsem klikla a lišta zmizela.Poradíte, jak lze lištu vrítit zpět? Děkuji.Doplňuji:Ad cochee, děkuji moc. Jak snadné, když jsem se dověděla, co musím udělat.

  Více info


  Nevíte, jak můžu reagovat na svou otázku?

  Teda jestli to vůbec jde?

  Více info


  IBM R61 přestane reagovat  Více info


  Dnes se mně poprvé objevila tato informace, když jsem zadala do vyhledávače dotaz. Jak jí mám rozumět?

  Aplikace IE upravila tuto stránku, aby pomohla zabránit útoku skriptování mezi weby.

  Více info


 • Jak reagovat při zjištění chyby v rozsudku?

  V doručeném rozsudku je chybně uvedena adresa žalovaného. Místo adresy trvalého bydliště je tam uvedena adresa korespondenční.Lze na základě této chyby podat odvolání? Přesně je uvedeno: ... proti žalovanému Panu X , nar. x.x.xxxx, bytem a tam je uvedena korespondenční adresa. Dle mého názoru pan X neexistuje protože na této adrese nebydlí ani trvale ani přechodně. Děkuji

  Více info


  Jak reagovat na úřad práce

  Syn odešel ze zaměstnání jelikož nebyl spokojený s pracovními podmínkami.Ted je v evidenci PÚ ,ale jeho bývalý zaměstnavatel nemá lidi a má požadavek na ÚP a chce ho nazpátek.Může syn tohoto bývalého zaměstnavatele odmítnout aniž by ho za to PÚ nějak postihl?Doplňuji:Děkuji za odpověď.Jak ,ale prokázat to ,že jim zaměstnavatel strhává peníze a to velké částky tisícové za to ,že třeba nepřijde o víkendu do práce.Nedělá v nepřetržitým provoze je u soukromého podnikatele a ve smlouvě má 40h týdně,kterou si splní?

  Více info


  Do kdy musí Nejvyšší soud reagovat na dovolání?

  Kdy nabyde právní moci rozhodnutí Krajského soudu,pokud se posílalo dovolání k Nejvyššímu soudu do Brna a ještě nepřišlo vyrozumění.V říjnu 2011 jsem zasílala dovolání a do dnešního dne se Nejvyšší soud neozval.Do kdy je povinen NS odpovědět?Doplňuji:Nabyde tedy rozsudek Krajského soudu pravní moci a následného vykonání,jestliže nebyl potvrzen od Nejvyššího soudu?

  Více info


 • Mam jit s 13 letou holkou na rande co mam udelat kdyz se sni chci libat? Jen tak kdyz pujdem taj ji mam dat pusu neboco?

  Chápu že tímhle si musí projít každý,ale to je dnešní doba opravdu tak v prd...? Nikdy jsem se nemusel nikoho ptát jak mám dát holce pusu.Sedět na internetu umí,hrát hry online umí veškeré kraviny jako je FB mají ale jak má dát pusu holce musí vygooglit .Boha krista lidstvo brzy vymře

  Více info


  Jak napsat dodatek k najemni smlouve ze se mi narodila dcera a ma bydliste u mne?chcou to po mne na socialce

  vim ze je to automaticke ze ma bydliste u mne ale kvuli vyrizeni na prispevek na bydleni to po mne chcou a ja nevim jak ten dodatek napsat.prosim o radu.dekuji

  Více info


 • Lza tady reagovat adekvátně na některé stupidní odpovědi

  Doplňuji:omlouvám se všem co mi odpověděli, moje **stupidní otázka** je v kategorii fyzika, protože v této kategorii jsem vznesl praktický dotaz a odpovědi na něj, mi vzal chuť se dále na co ptát. tak tu klidně na těchto pofiderních stránkách zblbněte sami beze mne.

  Více info


 • kotor - kompaniony útočí na všechno co vidí  Více info


 • Mám se icit kdyz mne to vylozene nebaví ?

  Icuj se, nikdy nevis, kdy se ti to bude hodit.

  Více info


 • zajimalo by mne jak mam dostat z nejlepsi kamosky s kym chodi??

  ona my to nechce rictproste se stydi

  Více info


  ahoj všem jak mám postupovat když jsem v podnájmu a mám byt samou plíseň.Mám dál platit nájem nebo co mám dělat?

  V první řadě bych kontaktovala majitele bytu, aby se přišel na stav bytu podívat.Je potřeba vědět v jakém stavu vám byt pronajal.Od toho se bude odvíjet- zda byt on uvede do stavu vhodného k bydlení , nebo jste si to zavinil sám .Pokud se plíseň objevila až po dobu vašeho bydlení ,zřejmě špatně větráte. Bude dobré zdi očistit a buď sanovat, nebo existuje savo proti plísni a tím se dá zeď ošetřit před malováním. Nevíme v jakém je to rozsahu a kde se plíseň tvoří.To je můj názor a tak bych to řešila já.Pochybuji, že jste si pronajal plesnivý byt.

  Více info


 • Proč psi, které vychovávají ženy často útočí na muže, ale psi, kteří jsou vychováváni mužem na ženy neútočí?

  Třeba na cvičáku bylo hodně psů, ke kterým když přistoupila žena, byli přátelští, ale pak přišel muž a oni na něj útočili. Že prý psi jsou třeba zvyklí na ženy, ale muže neznají. Takových psů tam bylo několik. Jenže nikdy jsem se nesetkala s tím, že by pes takhle útočil na ženy, protože byl vychováván pouze mužem. Je to pouze můj dojem, že sem se s tím nesetkala, nebo to tak opravdu je? Jestli ano, tak proč?

  Více info


2018 © Odpovidat.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy

seznamka na rande / seznamka / Římská říše - online hra / katalog / bazar / zahradní dekorace / iq testy / nemoci, léčba / odpovídat