• Jak na bolesti krční páteře? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak na bolesti krční páteře?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak na bolesti krční páteře?

 • Krcni mandle (vyjmuti u ditete)  Další informace


  Bolesti v ruce  Další informace


  Bolesti pri sexu :(  Další informace


  Bolesti hlavy  Další informace


 • jak na stres & proti psychické bolesti?

  Může mi někdo říct jak se vyrovnat se stresem a depresemi? Nebo spíše teď trpím psychickou bolestí. Někdy už myslím na sebevraždu, ale snažím se myslet na pozitivnější věci, jen ta bolest mě trochu užírá. Pomohli by mi nějaké prášky? Nebo doktoři? A k jakým? Možná znáte ten pocit, už to nechci mít, už aby to zmizelo. Pomozte mi..Je to i kvůli klukovi, který mě nechal být. Ale s tím bych se vyrovnala, nemůžu se vyrovnat s psychickou bolestí.

  Další informace


 • Jak se čte RTG páteře?

  Na co všechno se lékař dívá, když posuzuje rentgen páteře? Co hledá, co vidí, jsou někde na internetu k přečtení pravidla, rukověť pro rentgenologa amatéra?

  Další informace


 • do kdy si musím zažádat o lázně po operaci páteře?

  Takové informace snad podává lékař!

  Další informace


  Poslední dobou mě píchá na hrudi, nejčastěji kolem levého prsa. Může to být od krční páteře se kterou teď chodím na reha

  může být píchání na hrudi od krční páteře?

  Další informace


  Poradíte, co mám dělat, když mám skoliózu páteře?

  Pomalu od narození mám skoliózu páteře. Každý den cvičím, ale jako by to bylo k ničemu. Dříve byly vidět alespoň nějaké výsledky, ale teď žádné, spíše naopak se to zhoršuje. Hrozí mi korzet, který vážně nechci. Bojím se posměchu kvůli tomu, v čem bych to musela chodit do školy. Kdyby existoval alespoň korzet na rovnání zad, který není tak moc vidět, který by se dal schovat pod oblečení. Vážně moc se toho bojím.Původní neotázkaMám skoliózu páteře a nevím co si počít.

  Další informace


  Jestliže mám chronické problémy s jednou krční mandlí, je nějaký důvod trhat i tu druhou, popř. i nosní?

  Krční mandle se berou jako párový orgán. Je-li v nepořádku jedna mandle, tak se trhají obě, protože je tu předpoklad, že obě ztratily svou správnou funkčnost. Není však nutné trhat naráz i mandli nosní.

  Další informace


  Jake jsou nejlepsi leky na na bolest zad?

  mamu strasne boli zada a potřebovala by neake prášky ale nevi jaké.

  Další informace


  Jak si nejlepe lehnout s bolavou krcni pateri?

  Uz 4 dny nemohu poradne spat, stale se prevaluji a uz nevim jak si lehnout aby me krcni pater nebolela. Masaz kvalitnim drahym kremem od profika ulevila jen na jednu noc, prasky na bolest nezabiraji a jen mi bolest krcni patere vyvolava migrenu.Neznate nejake polohy ve kterych spat aby se od bolesti ulevilo? Nechce se mi zrovna cekat 3 hodiny u doktorky aby mi nakonec rekla abych pouzila nejakej krem co stejne nebude fungovat...

  Další informace


  Jak se zbavit bolesti v krku?

  Zkuste šalvějový odvar a kloktat.

  Další informace


  Jak se zbavit bolesti kolem krku?

  Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak se mohu zbavit bolesti kolem krku a krční páteře. Namohla jsem si jí asi na školním výletu. Myslíte, že je to na doktora?Ta bolest mě leze na nervy. Děkuji

  Další informace


  Jak se nazývá přirozené zakřivení páteře směrem dopředu?

  Hanulka má pravdu. Jde o soutěžOtázka.Jak se nazývá přirozené zakřivení páteře směrem dopředu?kyfózalordózaskolióza a href"http://kulturistika.ronnie.cz/c-11114-najdi-a-vyhraj-05-2012.html" rel"nofollow" http://kulturistika.ronnie.cz/ hellip /a S kým se podělíš o výhru, když budeš vylosovaný?

  Další informace


  JAK POUZIT REBICEK PRI BOLESTI ZUBU?

  jak se pouziva hrebicek pri bolesti zubu

  Další informace


  Co znamena když mám bolesti zeber a lékař mi řekl že mám zavapnene chrupavky .Prosím důvod a příčina

  Bolest žeber

  Další informace


  Co pomůže na váček u zubu?Jak se zbavit bolesti a nemuset jít k zubaři a nechat si to bolestivě řezat?

  Váček u zubu žadný alkohol moc nepomůže,je lepší zají k zubaři.

  Další informace


  Budu moc pracovat jako kuchařka v restauraci při cervikobrachiálním syndromu krční krajiny?

  Dobrý den.Chci se zeptat.Můj neurolog mi dal diagnozu cervikobrachiální syndrom krčni krajina.Pracuji jako kuchařka.Budu moc pracovat jako kuchařka v restauraci při cervikobrachiálním syndromu krční krajiny.Mám pořád bolesti celé levé ruky a nepomáhá ani akupunktura.Děkuji Míša

  Další informace


 • Jak je možné, že kočky poznají, že vás něco bolí a jsou schopné vás té bolesti zbavit?

  Je jedno jestli mě bolí nějaký sval nebo kost, kočka to místo prostě najde a lehne si něj, například včera mě boleli záda, kočka hned přiběhla, prohlídla si mě a stočila se mi na zádech do klubíčka a hlasitě deset minut předla a hřála jako pec, pak slezla a bolest úplně zmizela, jak to dělají?

  Další informace