• Jak na youtube vrátit starý design kanálu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak na youtube vrátit starý design kanálu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak na youtube vrátit starý design kanálu?

 • Co to je momo design?  Další informace


 • Design interieru  Další informace


 • Jak vrátit dle zákona mob. telefon, nepoužitý, nerozbalený. Zakoupen 24.12.25.12-zavřeno.26.12 jsem byl v obchodě odmítnut  Další informace


  Jak vratit smazane fotografie  Další informace


 • Jak jste řešili problém na Aliexpressu když vám nechtěli vrátit peníze?

  Stornovali mi objednávku z důvodu že balíček se cestou ztratil a na skladě už stejné zboží nemají. Problém je v tom že mi tvrdí že peníze nemohou vrátit přes účet-tak jsem učinila objednávku, ale jen na PayPal! Je to nesmysl protože už několikrát mi prodejci automaticky vrátili peníze na účet bez jediného problému. Jak mohu peníze dostat zpět? PayPal nemám a nechci ho. Děkuji za rady.

  Další informace


 • web design - kontaktni formular  Další informace


  co znamená když mi antivir eset smart hlásí při spuštění pc-detekováno zneužití skrytého kanálu v ICMP a vzdálená IP  Další informace


  Znáte někoho kdo umí dobře layout(design)???

  Prosím jak mám ten blog, o kterým všichni víte :D. Tak potřebuji udělat nový layout a potřebuji někoho kdo by mi ho udělal, protože sama to neumím. Ale ten kdo to dělá o celebritách např. Selena Gomez nebo Justin bieber

  Další informace


  YouTube mi po úpravě účtu smazal videa na YouTube. Jak je vrátit?

  POMOC! Chtěl jsem přidat komentář, ale musel jsem si YT účet propojit s Google+ a pak se mi smazali všechna videa. Co s tím ted? Jak si mám YT účet odpojit od Google+? Opravdu moc prosím o pomoc! :( Děkuji všem!

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s AdSense ? Tedy vkládání reklam do vašich videí na youtube kanálu :)

  Já teda nemám nějak ohromující sledovanost na svém youtube kanálu a jsem rozhodnutý, že ani v budoucnu si ho nechci přidat, ale pořád mi to google nabízí, tak jsem se chtěl zeptat jestli to někdo provozujete. Prý to dokáže být pěkný ,,šmé jsem slyšel. Kolik to tak může hodit teda $$$ třeba na 100tis. zhlédnutí a určitě bude hrát roli asi i o jakou jde reklamu, nééé ? :)Doplňuji:V dnešní době už to není jako dřív, kdy se našlo video co mělo něco málo přes milión a byl to hit. Dnes se dá udělat ta sledovanost snad na všem, na něčem co je buď geniální nebo naopak úplně až stupidní.Třeba známá bavička Ellen DeGeneres a její americká show má už přes1 521 165 457 zhlédnutí všech videí. To je až neskutečné a jen z toho se dají pokrýt velké výdaje pro show si myslím :)PS: těch zmiňovaných 100tis. zhlédnutí nejsou moje, to jsem jen tak plácl pro příklad )

  Další informace


  Jak vrátit staženou ale na serveru smazanou poštu z OUTLOOK EXPRESS zpět na web ?  Další informace


  Jak vrátit laptop do stavu, ve kterém byl koupen?

  Laptop s Win8 bych chtěla vrátit do stavu v jakém byl při koupení, vrácení se v čase nejde, jelikož poslední bod byl vytvořen ke konci roku 2014, ale laptop byl koupen asi roku 2013. Přemýšlela jsem nad továrním nastavením, ale nikde jsem se nedočetla jestli to zachová základní programy a win8 nebo bude naprosto vyčištěn a i tohle vše se musí nainstalovat zpět (nikdy jsme k laptopu nedostali win8 na cd nebo tak něco a záloha není)Laptop budu předávát mámě a nechci aby byl tak pomalý jako je ted, aby se smazaly chyby a viry, které se objevili a nejde se jich zbavit a aby se smazaly prostě všechna zbytečná data a laptop byl v základním vzeření jako při koupení..Jednou jsem zaslechla že to nějak jde nastavit aby se laptop vrátil do takového stavu, ale už nevím jak to bylo popsáno..neví někdo co s tím?

  Další informace


  Jak přenastavit vzhled kanálu na Youtube? (Toho nového ošklivého)

  Doplňuji:Už jsem hledal a viděl jsem ty odpovědi a otázky, ale mě to tímhle způsobem nejde

  Další informace


  Jak nastavit design pomocí css?  Další informace


  Jak mam vratit psani malych pismen v horni rade? pise mi to cislice,cim se to prepina,pora+dte.

  male cislice s hackem a carkou

  Další informace


  Co to je za design  Další informace


 • Jak mužu získat peníze od přeplacene poplatky po odstehováni od bytu pokud je majitel nechce vrátit? Plátim dvojnasobně.

  Jak bych mohla získat peníze od přeplacené poplatky po odstěhováni od bytu,pokud majitel je nechce vrátit z duvodu že na začatku jsme nezaplatili kauce což on any nechtěl

  Další informace


 • Jak brzy po nemoci se vrátit ke sportu?

  Když je člověk nemocný s antibiotiky tak nějakou dobu poté ještě trvá než je tělo od nemoci úplně čisté že? Takže za jakou dobu po nemoci se lze plně vrátit ke sportu? 4 týdny včetně dnů marodění mi přijde příliš ne? A jak se správně chránit? Například v zimě po odchodu z tréninku když je člověk zpocený. I když se teple oblékám zřejmě mám pořád někde skulinu kterou se do mě nemoc dostanbe.

  Další informace


 • Jak přeložit větu do AJ - nemohu vám vrátit drobné nazpět ?

  please pay exact sum, I do not have a coins to return (for back ... ??)

  Další informace


 • je jako střední škola vhodný grfický design???

  jako střední školu bych chtěla jít na grafický designumím hezky kreslit, stínovat....no a prostě celkově jsem v tomhle oboru dobráaproto se ptám jestli se po ukončení studia se uplatním nebo najdu nějakou práci a nebo jestli skončim jako prodavačka v pennyDoplňuji:v otázce mám ....grafcký...., a proto se omlouvám mělo tam být ....grafický....(to je snad jasné:-))

  Další informace