• Jak nahlížíte na firemní teambuildingy? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak nahlížíte na firemní teambuildingy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak nahlížíte na firemní teambuildingy?

  • Jak byste reagovali,kdyby se vás každý den ptalo 10-15zákazníků:Tak co,jak jste se měla na dovolené?



    Další informace


    Co to znamená že hustota zalidněni v ČR dosahuje hodnoty 131? Jak se vyjadřuje? Jak vypočitá?



    Další informace


    Dělej, jak umíš! Ale pozor! Můžeš vystoupat na vrchol, také klesnout na dno. Jak vyřešíš, když spadneš do jámy lvové?



    Další informace


    Dobrý den nevíte jak dam nový kontakt do telefonu smartphone s c3000 a niž bich tomu dotićnému nemusela volat jak uložit



    Další informace


  • Jak nahlížíte na řidiče, který bezdůvodně jede v ´levějším´ z pruhů?



    Další informace


    Nabourané firemní vozidlo, jehož řidič - ne viník, požil alkohol. Kdo bude platit škody?



    Další informace


  • Dobrý večer, chtěla bych se zeptat Brňáků jak to vypadá na ul. Rumiště. Dá se tam bydlet? Není to zlý jak na Cejlu ?



    Další informace


  • Smí právnická osoba (s.r.o.) využívat firemní bankovní účet k osobním nákupům ? Jak se toto pak daní ?

    Na firemním účte má firma prostředky, její jednatel není psán v této firmě jako zaměstnanec, nemá jiné prostředky, než ty firemní na firemním BÚ, potřebuje nakupovat osobní věci, jak toto elegantně řešit, šetrně k daním, v rámci i daň. optimalizace.děkuji

    Další informace


  • Dobry den jak mam postupovat , kdyz bych chtel mit svoje hudebni radio, vim ze penize , jak dal nikdo se semnou nebavy

    To, že se s Tebou nikdo nebaví je dáno především tím, že nemáš žádné zkušeností v oboru. V neposlední řadě negativní vliv má také to, že pořádně neovládáš češtinu.Na provoz rádia potřebuješ mít nějaké licence - a to jak na veřejnou produkci hudby chráněné autorskými právy, tak i na vysílání (pokud plánuješ klasické FM rádio).Potřebuješ mít LEGÁLNÍ hudbu (takže ne MP3 stažené z netu) a techniku, díky které budeš moct hudbu (nebo zvuk obecně) přehrávat a technicky upravovat do podoby, v jaké má být vysílána. Pokud to myslíš s rádiem vážně, budeš potřebovat nejspíše i nějaké spolupracovníky či zaměstnance, protože provoz seriózního rádia není nic jednoduchého, co by zvládl hravě jeden člověk.Něco jiného je internetové rádio. Před časem jsem někde na webu našel stránky (už bohužel nevím kde), které umožňovaly streamování hudby - bylo potřeba se zaregistrovat a nainstalovat si nějaký plugin do winampu, celkem jednoduchý proces. Ovšem nejspíše i na to se vztahují zákony, je to přece jen veřejná produkce.

    Další informace


  • Jak odpedeefkovat soubor? Respektive jak udelat, abych mohla psat do souboru ulozenem ve formatu PDF?

    Pokud chceš pracovat (upravovat) stávající dokument PDF, potom si pořiď Adobe Reader v plné verzi ( a href"http://www.adobe.com" rel"nofollow" www.adobe.com /a ). Cenovka Tě asi odradí.Pokud Ti stačí pracovas s obsahem bez nutnosti zachování fontů, obrázků a formátování, potom si text ulož do textového formátu. Jde to přímo z Adobe Reader ve verzi zdarma, tedy pokud nějaký inteligentní človíček neuložil texty jako obrázky a ty potom nešoupl do PDF souboru.

    Další informace