• Jak napsat žádost o odložení soudu z důvodu vycestování do zahraničí? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak napsat žádost o odložení soudu z důvodu vycestování do zahraničí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak napsat žádost o odložení soudu z důvodu vycestování do zahraničí?

 • Může se stát, že Banka neodmítne žádost o např. 85-80% hypotéku, ale nabídne pouze hypotéku ve výši 70-60%?  Další informace


 • Jak přesně má vypadat žádost o vrácení peněz za letenky?  Další informace


 • Jak správně napsat telefonní číslo do zahraničí?  Další informace


 • Jak napsat žádost o sponzorský dar?

  Potřebujeme pro školní časopis kontaktovat regionální deník a mimo jiné bychom je (popř. radu rodičů, někoho jiného...) chtěli požádat o sponzorský dar... něco, co by pokrylo náklady na tisk (které podle odhadů nepřesáhnou několik set měsíčně). Mohl by někdo pomoci?

  Další informace


  Dobrý den, podala jsem žádost na vrácení daně včas na svou firmu, Ale ve výplatě za březen mi nepřišla žádná vracená daň

  tak se chci zeptat jestli mám na vrácení nárok, byla jsem od 1.1.2010 na ÚP a u toho jsem sem tam pracovala na dohodu a do práce na prac.smlouvu jsem nastoupila 16.8.2010.Vníká mi tam tedy nějaký nárok a kolik to asi je..slyšela jsem že když jsem byla na ÚP tak ano.Předem moc děkuji za raduDoplňuji:bylo to 4000 měsíčně. Ale kamarád říkal že šel ihned za školy na ÚP byl tam 3 měsíce a nastoupil do zaměstnání a dostal zpět 3 tisíce..takže když jsem byla na ÚP nemám nárok? nějak tomu nerozumím..všichni říkají že mám něco dostat..

  Další informace


 • Může mi posudková lékařka sebrat invalidní důchod, pokud si podám žádost o sociální bydlení a budu v něm bydlet?

  Fyzická osoba, která má přiznaný invaliditu 3. stupně, má nárok na sociální bydlení. Toto kritérium splňuji, a tak bych chtěl podat žádost na úřad o sociální bydlení, protože jsem v dobré fyzické kondici, nemám žádné mentální postižení (moje IQ je v normě) a také nechci být závislý na svých rodičích. Moji rodiče si ale myslí, že kdybych to udělal, mohl bych přijít o invalidní důchod.Myslíte si tedy, že bych mohl být připraven o ID, pokud bych udělal tento čin?

  Další informace


  Můj syn byl odsouzen na 5let dne 31.7.2011 má odpykané 2,5roku je reálné ,že bude propuštěn na půlku a jak podat žádost

  Podle mého názoru musí tahle iniciativa vyjít od něho ve spolupráci s vedením věznice a dozorovým prokurátorem.A pokud splňuje stanovené předpoklady pro podmínečné propuštění,určitě s ním bylo nebo bude jednáno a vše mu vysvětleno.Jakákoliv akce z venčí je zbytečná.

  Další informace


  Kde mi pomohou vyplnit žádost o asobní bankrot?

  Potřebuji pomoci s vysvětlením pojmů na žádosti a správně vyplnit a podat na soud.

  Další informace


  Jsem povinen na žádost policisty vystoupit z vozu?

  Zastavil mě arogantní blbeček v uniformě, tak mě zajímá jestli jsem se zbytečně připravil o hrdost.díky

  Další informace


  Jsem Slovenka mužu z Ceskej republiky podat žadost o rozvod aby jsem nemusela jezdit na Slovensko?

  Kolik by jsem platila za rozvod? Musim byt u rozvodu ked bydlim vCeskej republice?

  Další informace


  Jistá firma mi zasílá reklamní SMS. Jsou na moji žádost povinni mi sdělit, kde vzali můj telefonní kontakt?

  Asi ano, ale spise nez zjistit, kde vzali kontakt na vas, bych zajistil, at vam smsky neposilaji: ze chcete byt vymazana z jejich databaze. Normalne te dane firme SLUSNE zavolejte a zeptejte se, za to nic nedate. Pokud vas poslou do haje, pak bych to resil az tady (a nechal si zde poradit od odborniku na pravo, coz ja nejsem, ja se jen snazim logicky uvazovat). Drzim palce, pak se ozvete.

  Další informace


  Je nutné napsat číslo jednací i na obálku nebo stačí jenom dopis když se chci omluvit soudu?

  Napiš to přímo na obálku a v podatelně to rychleji roztřídí. :-))

  Další informace


  Je mou povinností shodit hnízdo jiřiček na žádost spoluobyvatelky panelového domu?

  Dobrý den.Bydlím v menším panelovém domě, který disponuje třinácti byty. U vchodu se dům dělí na dvě části, z nichž v jedné bydlím já, ve druhé jistá nájemnice. Nepřicházíme spolu do kontaktu, pouze v případě, že se střetneme u hlavního vchodu. Z přední části domu jsou ve všech oknech v rozích nalepené nastříhané igelity, aby zabránily vlaštovkám či jiřičkám ke stavění hnízd. I přesto se u mého okna usídlily jiřičky a hnízdo postavily. Mně osobně nevadí, nepořádek na parapetu jsem si uklidila a jejich občasné štěbetání není žádným problémem. Bohužel nájemnice z vedlejšího části domu si povšimla a celkem razantně oznámila, že trvá na odstranění hnízda. S čímž osobně nesouhlasím, jelikož jsou u mého okna, nevadí mi a navíc jsou chráněné. Hnízda by se shazovat neměla.Podotýkám, že paní je věčně nespokojená s čímkoliv, v oblibě tedy není a já se ptám, zda je má reakace v pořádku a správná? V jejím případě jsem bezradná, všude vidí něco.Děkuji za vaše názory.

  Další informace


  Jak podat žádost o osobní bankrot?

  snad vám článek něco napoví

  Další informace


  Jak by tedy měla vypadat žádost o přerušení trestu?

  Dobrý večer, mnohokrát děkuji za odpovědi! Ještě bych se ráda zeptala co se považuje za rodinné důvody? A dá se o to požádat když je můj přítel ve věznici Pouchov jeden měsíc ? Předem moc děkuji za odpověď.

  Další informace


  AKUTNÍ - Odvolání / žádost o přezkumné řízení

  Nebyla jsem přijata na VŠ - UK, obor Klasická archeologie. Možnost odvolání neexistuje. Mohu podat akorát žádost o přezkumné řízení. Jaké byste udali důvody, že ho podáváte? + pokud jste byl někdo v podobné situaci, jak jste postupoval? díky moc

  Další informace


 • Jaké náležitosti by měla mít žádost o sveření nezl. do péče mých rodičů,kdyby se semnou něco stalo.

  Pokud to myslíš opravdu vážně, vyhledej právníka, který má speciallizaci na rodinné právo. Dají se vyhledat i vzory právních dokumentů na internetu, ale na to bych se nespoléhala. Právník bude vědět, co se týká tvé konkrétní situace, a podle toho žádost napíšete. Možná by ses mohla obrátit i na notáře. S takovým postupem mám nejlepší zkušenosti a mé právní záležitosti jsou bez problémů. Nedoporučuji dávat na dobré rady přátel a známých.

  Další informace


 • jak napsat žádost

  jak mám správně napsat žádost do školy, které údaje musí obsahovat

  Další informace


  Jak napsat odvolání na VŠ z důvodů kapacitních??

  Dobrý den, chci se zeptat, jak správně napsat odvolání pro nepřijetí na vš z důvodů dáni přednosti uchazečům s vyšším počtem bodů? Hranice bodů však splněna byla a na studijním mi bylo řečeno napsat odvolání p.děkanovi fakulty. Mockrát děkuji za odpověĎ

  Další informace


 • Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak mám napsat žádost o vzetí zpět žádost o příspěvek na péči, když sem byla posouzen

  Nejlépe uděláte, když se poradíte s příslušnou pracovnicí OSSZ

  Další informace