• Jak napsat žádost o prodloužení rodičovské dovolené? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak napsat žádost o prodloužení rodičovské dovolené?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak napsat žádost o prodloužení rodičovské dovolené?

 • Prodloužení platnosti ISIC  Další informace


 • Kdo vystaví potvrzení o příjmu v případě, že jsem na Rodičovské dovolené?

  Je to zaměstnavatel nebo ČSSZ?

  Další informace


  Jak napsat Žádost o potvrzení o daňovém domicilu?

  Potřebuji od finančního úřadu toto potvrzení a nevím, jak formulovat žádost o jeho vystavení

  Další informace


 • Prodloužení dosahu wifi  Další informace


  Prodloužení USB  Další informace


  Jak sdílet fotky s dovolené

  Vyfotila jsem fotky na dovolené a nějaké to video - jakým způsobem mám soubor umístnit na Leteckou poštu nebo na Image shack,jak zjistím link, aby si je mohli stáhnout i ostatní dík

  Další informace


 • práce při rodičovské dovolené

  Do 31.01.2012 jsem na rodičovské dovolené a k tomuto datu končím v zaměstnání, kde jsem dala výpověď dohodou.Mohu nastoupit do jiného zaměstnání ještě před uplynutím RD?Jaký by to mělo vliv na rodičovský příspěvěk?

  Další informace


  prodloužení onemoc napracovním uřadě

  Rok jsem marodil a dostal č. i.důchod.Můžu marodit a posune se pobyt na pracovním uřadě,?

  Další informace


  jak napsat žádost o propuštění z vazební věznice

  jak napsat žádost o propuštění z vazební věznice, slib

  Další informace


  Přivýdělek na rodičovské - kolik?

  Kolik si můžu vydělat na rodičovské abych neměla žádné závazky vůči finančnímu úřadu? Kolik je hranice a co udělat po jejím překročení? Díky!Doplňuji:dedapetr: Diky, ale to je 4 roky stary clanek (neaktualni i castka za rodicak), ve kterem jsem se navic nedozvedela co chci...

  Další informace


  Nežijeme s přítelkyní, dvě děti má u sebe (je na rodičovské). Můžu já jako otec uplatnit slevu na daních?

  Dobrý den, já jsem uveden v rodném listě jako otec, nežijem spolu pani nepracuje, je na rodičovské. Kdo uplatní slevu na daních? Děkuji, Hr.

  Další informace


  Jaké můžu mít požadavky po návratu z rodičovské zpět do práce?

  V 9/2013 se vracím zpět do práce po rodičovské dovolené. Jsem samoživitelka 2 malých dětí.Zajímá mne, jestli mi musí zaměstnavatel umožnit změnu prac.pozice na jinou, kde bych pracovala jen na 1směnném provozu? Zda můžu požadovat zkrácení pracovního úvazku na 6hod? Posunutí pracovní doby na pro mne vyhovující, abych stihla děti vyzvedávat ze školky... Na co mám vlastně nárok apod.

  Další informace


  Jak se omluvit když jsem jako svědek u soudu ale v době jednání jsem na dovolené?

  Potřebuji poradit jsem jako svědek u soudu ale v době jednání jsem na dovolené jak se omluvit děkuji

  Další informace


  Jak napsat žádost o § 15 stavebního zákona?

  Jak napsat žádost?

  Další informace


  Dohoda o prodloužení nájmu DOTAZ  Další informace


  Dobry den potreboval bych zadost o prominuti trestu,jak to podat.

  Chtělo by to nějaké pikantní podrobnosti.Takto jeden neví, vo co go .Ono jich je totiž víc. Např.Vzor žádosti o podmíněné propuštění odsouzeného18. 5. 2010Žádost odsouzeného o podmíněné propuštění z výkonu trestu odnětí svobody § 88 tr. zák., § 331 odst. 1 tr. řádu)Okresnímu soudu v ……………………ke sp. zn.Věc: Žádost odsouzeného ……………….. o podmíněné propuštění z výkonu trestu odnětí svobodyJá, níže podepsaný……………………, nar……….., povoláním……, bytem…………….., nyní ve věznici………………., jsem byl odsouzen rozsudkem……………………. ze dne……, sp. zn………….., pro trestný čin…………… podle §……………………..k nepodmíněnému trestu odnětí svobody v trvání…………………., pro jehož výkon jsem byl zařazen do věznice …..uvést typ věznice (se zvýšenou ostrahou, s ostrahou, s dozorem, s dohledem). K výkonu tohoto trestu jsem nastoupil dne……………. do věznice v………….. Polovina doby výkonu tohoto trestu mi uplynula dne………………………. Podle § 331 odst. 1 tr. řádu tímtožádámo podmíněné propuštění z výkonu uvedeného trestu odnětí svobody, protože jsem přesvědčen, že jsem splnil podmínky uvedené v § tr. zák. K odůvodnění této žádosti uvádím následující skutečnosti.Shrnutí dosavadního průběhu výkonu trestu.Po propuštění z výkonu trestu odnětí svobody budu pracovat v …………………………… a bydlet budu u ………………………………….Ze všech uvedených důvodů navrhuji, aby……… soud………. rozhodl o mém podmíněném propuštění z výkonu trestu odnětí svobody a stanovil mi přiměřenou zkušební dobu.Místo a datumOdsouzený ………………………….

  Další informace


  Co dělat při končení rodičovské dovolené?

  Dobrý den,teď koncem ledna 2018 mi bude končit rodičovská dovolená, kterou jsem měla na 3 roky. Zbývá mi vybrat poslední rodičovský příspěvek který činí 11.185,-. Byla jsem se zeptat zaměstnavatele, u kterého mám smlouvu na neurčitou dobu, jak to se mnou plánuje v práci dál, a bylo mi řečeno, že jelikož mám zájem jen o zkrácený úvazek, tak v tom případě pro mě pracovní místo nemá. Chci se zeptat, může mi dát výpověď, když mi měl ze zákona držet 3 roky místo, zda mám v tomto případě nárok na odstupné? Druhá otázka zní: Co můžu udělat dál, zvažuji, že bych si poslední částku rodičovského příspěvku rozpočítala na dalšího půl roku a tím pádem si oddálila nástup do zaměstnání, je to možné a kde se na tom domluvit? Děkuji za odpověď

  Další informace


 • Co po rodičovské dovolené?

  Jsem na rodičovské dovolené s prvním dítětem, dala jsem si dvou letou, protože jsme chtěli děti blízko u sebe. Zatím se nám druhé dítě nedaří a tudíž se ptám, jak to bude s mou rodičovskou. Chci zůstat doma s prvním dítětem i třetí rok. Víte někdo, co všechno si musím zjistit a zajistit? Jde mi o to, abych potom například dostala mateřskou a rodičovskou na druhé dítě, i když například několik měsíců nebudu pracovat...Budu si muset platit sociální zdravotní sama? A podobné otázky... poradí někdo?Doplňuji:Reakce na standu, to znamená, že mohu být doma, ale nebudu pobírat žádnou finanční částku, ale platit si pojištění sama nemusím?

  Další informace


 • Žádost o vrácení peněz, nevím, jak to mám napsat

  Zaplatila jsem si školní zájezd na 3 dny, ale kvůli nemoci jsem zůstala doma v posteli (. Bylo mi řečeno, ať si napíšu žádost o vrácení peněz. Vůbec nevím, jak to mám napsat, aby to mělo hlavu a patu. Takovéhle věci jsem na internetu nenašla. Ani na školních stránkách.Doplňuji:Děkuji )

  Další informace


  Jak napsat žádost o ubytovací stipendium?

  Jsem čerstvým studentem Ostravské univerzity v Ostravě a splňuju všechny podmínky pro udělení stipendia. Pro jeho přiznání je nutné poslat žádost, ale nikde se nepíše, jak by měla vypadat...Na internetu jsem žádný vzor nenašla.

  Další informace