• Jak orezat fotku - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak orezat fotku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak orezat fotku

  • Jak zareaguje Vaše rodina, když najde na netu Vaši fotku, na níž budete zachyceni jak vesele popíjíte a pak pospáváte..?



    Další informace


    Líbí se vám?Posílám slíbenou fotku mojí Perníkové chaloupky.



    Další informace


  • Existuje nějaký trik na to, jak pěkně ořezat tesařskou tužku?



    Další informace


  • Jak popsat fotku pořízenou mobilem



    Další informace


    Je možné poslat z mobilu fotku na facebook formou mms?



    Další informace


  • Jak dostat fotku na web?

    Vyfotil jsem si problémové soubory(Print screen)mám je uloženy ve složce a nevím jak je mám přesunout do diskuze na web... děkují

    Další informace


    jak změnit profilovou fotku na FB v aplikaci Aquarium?



    Další informace


    Jak vycentrovat profilovku na Facebooku aniž bych ji musel ořezat před uploadem?

    Pokud myslíte tu malou fotku (miniaturu), která se zobrazuje vedle statusu nebo příspěvku, tak stačí kliknout na Upravit profilový obrázek-Upravit miniaturu-Přizpůsobit velikost.

    Další informace


    jak vytvořit fotku kde je člověk normálně vyfocený a pak ve stínu fotky jak křičí? potřebuji to do školy děkuji

    file: ///C: /Users/Lenka/Desktop/561596_52 1216407895954_1793026103_n. jpgDoplňuji: a href"http://www.facebook.comhoto.php?fbid521216407895954 seta.301441293206801.94446.100000227999309 type1 theater" rel"nofollow" http://www.facebook.com/ hellip /a nějak takto

    Další informace


    Lajkujete něčí fotku, jen proto, že on/ona lajknul vaší?

    Vím, je to taková na hlavu, ale na jednu stranu je to zajímavé zjištění, pokud to někdo dělá.Doplňuji:HonzikPernik: Prd, jen jak se dívám na fotky a říkám si - vždyť na tý fotce má jen zrcadlo, svůj hnusnej ksicht a svojí pazouru. Jak se to lidem ,může líbit? Kam to spěje?Obecně se zajímám o fotky, takže vim, co bych uznal za velmi kvalitní foto a rozhodně ne zrcadlové selfies - to bych nejraději zakázal.Lidi neví o čem je fotografování, dnes má každý v mobilu foťák a je hned z něho fotograf. Lidi si neváží fotografování jako umění!!Jen mě zajímá PROČ?

    Další informace