• Jak postupovat, když mě v rozsudku ošidil soud o zaplacené peníze a když ještě z těchto peněz denně počítá promile? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak postupovat, když mě v rozsudku ošidil soud o zaplacené peníze a když ještě z těchto peněz denně počítá promile?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak postupovat, když mě v rozsudku ošidil soud o zaplacené peníze a když ještě z těchto peněz denně počítá promile?

  • Je pravda, že když pošlu peníze na charitu někam daleko ( např. Indie, atd. ), někdy peníze někdo při cestě rozkrade?



    Další informace


  • kolik je O,6 g/l promile



    Další informace


    Jak postupovat proti rozsudku CKP



    Další informace


    Nadýchal jsem 0,35 promile alkoholu a odebrali mi ŘP. Jaký mi komise dá s největší pravděpodobností trest?



    Další informace


  • Jak je možné, že když na poště na přepážce vložím peníze na účet přes platební kartu, tak mám ty peníze na na účtě hned.

    A když vyplním lístek abych mohla peníze vložit, peníze tam na přepážce vložím takto, tak tam peníze nejsou, ale prý až druhý den.. Jak je to možné, vždyť v každém případě, ty peníze vložím v hotovosti.. Jedná se o účet v Poštovní spořitelně..Doplňuji:Ano, už to chápu. Díky všem..Ano Mosoji, vím to určitě, dávala jsem je tam asi ve tři hod. odpoledne, a před chvílí jsem se dívala a ještě tam nejsou. Když je tam vložím přes kartu tak jsou tam do pěti minut..

    Další informace


    Když posílám peníze z účtu na jiný účet, peníze z mého účtu se odečtou okamžitě co platba odešlu?



    Další informace


  • Kolik je jedno promile?

    původně - jedna promile x jedno promile

    Další informace


    Můžou dva lidi,ktseří vypijou 2 l 40% alkoholu nadejchat rozdílný množství promile?

    To záleží na váze?

    Další informace


  • jak se ma spravně vypinat notebok?Ja ho vypinam na tlačitku a ještě ze zasuvky,několikrat denně.

    Jsem už starši moc tomu nerozumim a nevim jestli se to tim vypinanim neniči...poradte,nevim jak to dělat nejšetrněji,nepotřebuji byt připojeny na internetu cely den.Radu prosim laickou at to pochopim.Děkuji

    Další informace


  • Ahoj,chci se zeptat,jak dlouho trvá dědické řízení co se týče peněz jak se peníze vyplácí?

    Nedá se přesně říct, záleží na notáři, až dá dohromady všechny podklady, a potom , zda se někdo neodvolá proti rozhodnutí.... Ta doba je většinou cca 3 měsíce., může ale trvat i podstatně déle. Po ukončení řízení peníze předá notář, pokud je má v úschvě. Jinask se to na základě rozhodnutí z dědického řízení řeší s bankou.

    Další informace