• Jak poznat zlomenou ruku,nebo narazenou ruku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak poznat zlomenou ruku,nebo narazenou ruku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak poznat zlomenou ruku,nebo narazenou ruku?

 • Pokud se s někým vítáte,podáte ruku a také políbíte na tváře?  Další informace


  Otázka k tématu dne: Dostali jste (nebo dali) košem člověku, který Vás žádal o ruku?  Další informace


  Jak poznat zlomenou ruku?  Další informace


  Jak poznat MUTACI HLASU  Další informace


  Jak dlouho by trvalo kapesním nožem preriznout ruku?  Další informace


  Hodinky na ruku opačně  Další informace


 • Navigace na ruku  Další informace


 • Jak poznat GANT originál? Když je ve štítku pod T kolečko, je to originál?

  Půlvodní dotazjak poznat GANT original? ve štítku je pod T kolečko je to Original?

  Další informace


 • Když ke mně někdo přijde, podá mi ruku a řekne: Ahoj, já jsem XXX, mám mu potom tykat?

  Vždycky jsem měla problém poznat, kdy komu tykat a kdy ne...Doplňuji:A když za mnou přijde v situaci, že se budeme pravidelně potkávat?

  Další informace


  Jakou intenzitou stisknete ruku při vítání (gratulaci) s druhou osobou?

  Přiměřenou, ne silnou, ani typu leklé ryby . :-))

  Další informace


  Co znamená, když se řekne ´ruka ruku myje´ ?

  Dobrý den, co to přesně znamená?

  Další informace


 • Když dám ruku k větráku, cítím teplo  Další informace


 • Část výplaty na ruku

  Potencionální zaměstnavatel mi nabízí část mzdy na výplatní pásku a zbytek na ruku. Pro mě je to finančně výhodné. Jaké to může mít důsledky? Vše bude prý na papíře. I ta část neof. mzdy. Jsou tyto postupy v této republice normální?

  Další informace


  Jak mám jako laik poznat,že výbor SVB něco porušuje,stanovy jsou obecné.

  Radíte mi,abych reagovala na případné porušení zákonu výboru SVB a bránila se.Většina je pasivní a lhostejná /já mám i citové vazby k domu kde žiji 50 let/ k jejich diktátu.Proto se obracím o radu a pomoc k vám a moc za to děkuji!Zejména Dr.Axlovi.Dva lidé /bez rozhledu a vzděláníředkládají své vize a realizují je,protože je považují ze svého hlediska za správné a ten třetí je jejich kašpárek.Byli překvapeni s požadavkem manžela o odborné vyjádření příslušných institucí /nová kanalizace svépomocí + materiál/ k jimi navržené činnosti a stáhli to z programu.Ještě jednou děkuji za morální i odbornou pomoc.

  Další informace


 • Jak může rodič poznat z nějakých nenápadných náznaků, že dítě chystá v bytě mejdan, aby se mu zabránilo v počátku

  aby jste jako rodiče neskončili v cele předběžného zadržení na Policii České republiky za obecné ohrožení, podávání omamných a psychotropních látek (dětičky na mejdanu kouří, pijou, fetují).Dále bude před vaším panelákem parkovat několik aut Hasičského záchranného sboru České republiky, Několik sanitních vozidel Zdravotnické záchranné služby a již výše zmíněné Policie České republiky a Městská policie bude odhánět čumily a novináře a vymezovat bezpečný perimetr.

  Další informace


  Jak a kde nejlépe požádat o ruku?

  Mám na vás otázku.Jakým nejlepším způsobem bych měl požádat přítelkyni o ruku? Samozřejmě, že nějaké nápady mám, ale hledám dál inspiraci mezi lidmi, kterých se to týká, týkalo nebo týkat bude. A co prstýnek? Našel jsem různé názory, že prstýnek je investice, že diamant ukazuje věčnost a tak. Myslíte, že opravdu ženám tolik moc záleží na tom, jaký kámen mají ve svém prstýnku? Popřípadě jaké prstýnky máteopřípadě jaké prstýnky jste vy muži kupovali? Moje přítelkyně prstýnky nenosí, takže bych asi chtěl něco méně nápadného, s nějakým menším kamínkem. Díky za jakoukoliv reakci, moc mi to pomůže.

  Další informace


 • Dá se u kytky v herbáři poznat, zda byla utržena v roce 2009 nebo v roce 2015?

  Jistě, usušená rostlina léty bledne (jako vše) a 2015 je dost čerstvej ročník , takže podle všeho ta mladší bude barevnější.Zblednutí a prevence - jednou z nejdůležitějších věcí bývá uskladnění (vlhkost, teplota, prostupnost světla), v tomto případě herbáře.

  Další informace


 • Jak poznám zlomenou nebo nalomenou nohu?

  Ahoj, dneska jsem sletěla na schodech a pořádně do nohy o ostrý schod. Hned mě to místo opuchlo a strašně to bolí, nemůžu ji ani pokrčit. Budu s tím něco mít?

  Další informace


  Existují protézy na nevyvinutou ruku už od narození?

  Já jsem se s ní narodíl ale nevim jestli existuje nějaká protéza. Mám na ni jen dva prsty. Moc mně to trápí že jsem k ničemu. možná mi budete radit že se na to mám dívat pozitivně ale já už na to nemám sílu.

  Další informace


  Co může způsobit zavápnění?A jak může člověk poznat že je zavápněný?

  Nadbytek vápníku není při běžném stravování častý. Může k němu ale dojít při nadměrném užívání některých farmaceutických preparátů obsahujících vápník i při předávkování se preparáty, které zvyšují hladinu vápníku v krvi. Z chorobných stavů může být zvýšená hladina vápníku v krevní plazmě při zvýšené činnosti příštítných tělísek, při snížené činnosti štítné žlázy, ale např. i při mnohonásobném myelomu ( tzv. hyperkalcinemický syndrom ) se projevuje mučivou žízní, nadměrným močením, nutkáním ke zvracení, únavou, vysokým krevním tlakem i psychickými poruchami.vice ve zdroji...Doplňuji:nebo tady ..Nadbytek vápníku není při běžném stravování častý. Může k němu ale dojít při nadměrném užívání některých farmaceutických preparátů obsahujících vápník. Při předávkování se mohou ojediněle objevit zažívací obtíže, jako je zácpa, zvracení, nechutenství, někdy bolesti hlavy, žízeň a výjimečně poruchy srdečního rytmu. Dlouhodobý zvýšený příjem vápníku může vést k tzv. zavápnění organismu (vápník se ukládá nejenom v kostech, ale i v jiných orgánech), které se projeví například vznikem ledvinových kamenů.zdroj... a href"http://www.zelenahvezda.czacientska-sekce-ortopedicke-problemy/vapnik-a-jeho-vyznam-pro-lidsky-organismus" rel"nofollow" http://www.zelenahvezda.cz/ hellip /a je toho plnej Web :D

  Další informace