• Jak probíhá lékařské vyšetření, zda je zaměstnanec schopný pracovat v nočních směnnách ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá lékařské vyšetření, zda je zaměstnanec schopný pracovat v nočních směnnách ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá lékařské vyšetření, zda je zaměstnanec schopný pracovat v nočních směnnách ?

 • Muzu dostat padaka kvuli lekarske prohlidce  Další informace


 • Musím jako zaměstnanec platit ještě zdravotní a socialní pojištění za pronajímání bytu?  Další informace


  Kolik procent (průměrné) mzdy tvoří odvody a daň? Kolik platí zaměstnanec a kolik zaměstnavatel? V procentech.

  Doplňuji:V tom soc.poj. 6,5 % je jen důchodové? Nemocenské pojištění platí jen zaměstnavatel zaměstnanci nebo i sám zaměstnanec? Kolik? Díky!

  Další informace


  Co se stane, když zaměstnanec nepodá daňové přiznání?

  Mám dotaz ohledně daňového přiznání. Jsem zaměstnanec ve firmě. Firma podává daňové přiznání za zaměstnavatele, ale omarodila jsem, atak si ho musím podat sama.. Stalo by se něco když bych ho nepodala?? Nemám totiž kompletní podklady k vyplnění a zaměstnavatel mi je ještě neposlal, ikdyž jsem je kontaktovala už mockrát.

  Další informace


 • Sestava počítače,chci vědět zda tyto komponenty budou sedět v zákl.desce a zda budou funkční.  Další informace


 • je někde dáno, že školení a lékařské prohlídky související s výkonem povolání musí hradit zaměstnavatel?

  nebo je to jen jeho dobrá vůle, když je třeba hradí?

  Další informace


  Potřebuji lékařské potvrzení před uzavřením prac. smlouvy, nebo až při nástupu do práce? (Kaufland)

  Jedná se o letní brigádu v Kauflandu. (v září bych přešel na zkrácený úvazek). Děkuji za odpověď

  Další informace


  Má zaměstnanec nárok na placené volno, pro vyřízení úředních záležitostí, když úřední hodiny se kryjí s pracovní dobou?

  Nárok má pouze na vyřízení pohřbu osoby blízké, pokud ho zařizuje. Jinak ne.Doplňuji:DR.Axl má jako vždy pravdu. Škoda jen že neuvedl i další příklady, kdy je nárok na placené volno. Zde jsou .Případy nároku na placené volno:návštěva lékařestěhovánísvatbanarození dítětevedení dětských táborůúmrtí v rodiněpomoc při živelních pohromáchOmlouvám, se, předpokládal jsem totiž, že jdeo vyřízení běžných osobních záležitostí na úřadech

  Další informace


  Musí mít zaměstnanec, který opouští republiku při plnění prac. povinností, u sebe cestovní pas?

  Např. průvodčí, strojvedoucí, letuška, pilot a další.Nemyslím tak úplně dnes, kdy stačí občanka, ale dříve, pokud průvodčí jel ve vlaku Praha-Vídeň atd.?Takový průvodčí nastoupil v Praze do vlaku, po cestě kontroloval cestující a ve Vídni se otočil a jel zase zpátky.

  Další informace


  Kolik nočních 12 hodinových směn může mít zaměstnanec za sebou?

  je nějak omezeno, že může mít třeba tři noční směny po sobě a pak má nárok na volno nebo může zaměstnavatel prostě vypsat pět a více nočních po sobě?Doplňuji:bohužel máte pravdu.. někdy je to šílené, co si zaměstnavatelé zkusí a čekají, jak si to zaměstnanci nechají líbit a když ne, tak v řadě čekají další zájemci :/

  Další informace


  Chci se zeptat, zda pokud jsi hledaným člověkem v ČR a chceš si zažádat o pas na ambasádě v té zemi, zda to může ohrozit

  ,zda to budou vedet v cr a zda se muze eco stat te hledane osobe..moc dekuji za odpovedDoplňuji:moc dekuji za odpovedi..ta hledana osoba jsem ja a jsem v rcr hledana z duvodu neprevzeti dopisu s podminkou,ale ziji uz dva roky v zahranici a mam zde i dite,a nechci se vystavit jakemukoliv rizyku...dekuji

  Další informace


 • chci vědět zdá si necháte někoho mluvit do osobních problému,ať je to dokolí,je jedno zdá je to rodina nebo cizí lidé.

  Vyslechnu rád (nebo aspoň se nebráním), ale pak se stejně zařídím podle svýho.

  Další informace


 • jak po technické fyzikálně akustické stránce funguje Fonendoskop (laicky lékařské uši na poslech plic a srdce)

  Fyzikálně se jedná o rezonanci ( tlukot srdce a membrána stetoskopu se dostanou do rezonance), která rozechvívá relativně velikou membránu a tím zvuk zesiluje ( zesílení je úměrné velikosti membrány). Zvuk je pak veden zvukovodem ( trubičkou, hadičkou) do uší lékaře, či mechanika. Fonendoskop se využívá i při diagnostice různých přístrojů a proudění v potrubí.Doplňuji:Ještě existují stetoskopy bez membrány. Zde se využívá zesílení zvuku odrazem ( stejně jako u ozvěny). Membránové jsou kvalitnější , neboť se zvuk dá naladit napětím membrány na požadovanou lépe slyšitelnou frekvenci.

  Další informace


 • Jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli? Jaké povinnosti má zaměstnavatel vůči svým zaměstnancům?

  KATEGORIE h - KADEŘNÍK

  Další informace


  Jak často má zaměstnanec nárok na nový pracovní oděv a pomůcky? Co to ovlivňuje?

  Je na to předpis v jaké profesi co musí být a jak často, obzvláště u náročných a rizikových profesí. Pokud zaměstnání nepodléhá takovému předpisu záleží na zaměstnavateli a na jeho firemních předpisech. Jsou zaměstnání, kde neni nutno vydávat žádné pomůcky.

  Další informace


  Byl by někdo schopný vypočítat tyto úlohy, pokud ano, prosím o napsání vzorců podle kterých se to počítá, nevím si rady.

  1. Automobil jede v zatáčce o poloměru 90m, jaká je jeho nevyšší možná rychlost v zatáčce, když součet smykového tření mezi autem a zemí je 0,5.2. Letadlo opisuje kružnici kolmou na rovinu, poloměr kružnice je 500m, vypočítej jakou tlakovou silou působí pilot svými 80kg na sedadlo v letadle, letadlo letí 100m/s.

  Další informace


 • Prosím, co je to za vyšetření? - opětovné morfologické vyšetření k verifikaci charakteru a rozsahu mozkového postižení

  Našla jsem Vám odkaz na poradnu, kde Vám odborně poradí. Jedná se o velmi odborný dotaz ,tak proto. a href"http://www.celostnimedicina.cz/lekarska-poradna/?d7634 gclidCJS2lf7MnaYCFYMI3wod7Ub_mg" rel"nofollow" http://www.celostnimedicina.cz / hellip /a

  Další informace


  Jak probíhá gynekologické vyšetření na zjištění těhotenství?

  Krev? Ultrazvuk?

  Další informace


  Jak probiha vysetreni na kozni?

  Pujdu poprve ke kozni s nejakou vyrazou,ktera se mi objevila v obliceji. Muzete mi prosim nekdo popsat jak probiha to vysetreni? Muzu normalne prijit nasminkovana?

  Další informace


  Existují lékařské internetové poradny?

  Něco jako máme tatydlen tudlencty odpovědi. Tak netové, kde by radili přímo odborníci z praxe.

  Další informace