• Jak probíhá studium na vojenské škole? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá studium na vojenské škole?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá studium na vojenské škole?

 • Jak probíhá konkurz?  Další informace


 • Jak probíhá koupě ojetého auta v roce 2015??  Další informace


 • kde najdu starši vojenské postele? mužou i byt bez madraci  Další informace


 • Jak probíhá platba bankovním převodem?  Další informace


 • Kdo a kdy vymyslel vojenské tanky?Díky

  Chtěla jsem kousek textu okopírovat, ale nejde. Proto vkládám odkaz přímo.Jso zde uvedeny i typy tanků.

  Další informace


 • Vojenské jednotky italské armády

  Vojáci a důstojníci, jedné ze tří níže uvedených jednotek, italské armády během vojenských přehlídek nepochoduji, ale běží. Vyber správnou odpověď:Julia Alpine BrigadePozzuolo del Friuli Cavalry BrigadeGaribaldi Bersaglieri Brigade

  Další informace


  Jak probíhá průběh galvanizace?

  jak probíhá přesně galvanizace? plosím potřebuju to nutně do školy na zítra nikde na netu to není

  Další informace


  Co přesně je traumaplán? Má to předepsaný či předpisový průběh? Jak taková věc probíhá?

  Ten pojem jsem nějak neregistrovala.Ale našla jsem odkaz, z něhož se dovíte víc. Mimořádné události, u kterých se nachází větší počet zraněných osob (více než 10), se řídí podle přesně psaného scénáře pomoci. Traumatologický plán, neboli traumaplán, byl aktivován například při výbuchu plynu v pražské Divadelní ulici, nebo při nárazu vlaku do spadlého mostu ve Studénce na Novojičínsku.Jeden příklad za všechny – Traumaplán ve FN Motol po výbuchu plynu v Divadelní ulici v Praze:Dne 29.4.2013 v 10:02 hod. obdržela Fakultní nemocnice v Motole od Zdravotnické záchranné služby hl.m. Prahy avízo k vyhlášení traumaplánu po ohlášení výbuchu v Divadelní ulici v centru Prahy.V 10:03 hod. byl v nemocnici zahájen traumaplán a během několika minut byly na urgentním příjmu připraveny týmy lékařů a zdravotníků k převzetí většího počtu pacientů.Časová osa:10:03 informace od ZZSHMP10:03 informován ředitel nemocnice kontaktním pracovištěm – recepcí oddělení urgentního příjmu dospělých10:04 aktivace traumaplánu FN v Motole10:20 připravenost na zahájení činnosti v hale urgentního příjmu10:24 příjezd prvního zraněného11:13 příjem dalších 3 zraněných12:22 ředitelem nemocnice ukončen traumaplán12:40 ukončení traumaplánu a přechod na běžnou činnost Více v odkazu a href"http:/olicejnidenik.cz/traumaplan-o-co-se-vlastne-jedna/" rel"nofollow" http:/olicejnidenik.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak probíhá v domově dětí osobní život mládeže?(vycházky, randění, sex, může se na pokoj,který patří opacnemu pohlavi ? )

  Osobní život z domova dětí.

  Další informace


 • Vadí na vojenské škole silné brýle?

  Ahoj, mám v plánu jít na střední vojenskou školu, tak bych se chtěla zeptat jestli hodně vadí když mám dioptrie 2,5 na obou očích... Děkuju za odpověď :)Doplňuji:Plavat umím už od 5 let

  Další informace


  Jak probíhá tvorba rozvrhu na VŠB?

  Včera zveřejnili rozvrh a zapisovat předměty můžem až ve čtvrtek. Takže si už teď můžu navrhnout nějaký předběžný rozvrh a ve čtvrtek to jen odklikat? Když si vyhledám nějaký předmět podle jeho kódu, vypíšou se mi bloky toho předmětu v průběhu týdne. Jak poznám, jak ty bloky na sebe navazují a kolik jich musím týdně absolvovat?

  Další informace


  Jak probíhá státní maturita z angličtiny?

  koukni na stránky novamaturita.czdostaneš několik papírů, je tam několik úkolů. Na přípravu máš 20 minut. Skládá se to z několik částí - máš dokázat mluvit na nějaké téma, poté popsat nebo srovnat obrázky, pak je tam rozhovor s vyučujícím na nějaké téma, pak se máš zamyslet nad určitou větou, zda s tím souhlasíš nebo ne.Hodně to spočívá v debatě s učitelem, moc fakt znát nemusíš.

  Další informace


  Jak probíha fotosyntéza přesně z té rovnice? Prosim o jednoduché vysvětlení.

  Kterou rovnici konkrétně myslíš? Fotosyntéz je několik typů.

  Další informace


 • Po jak dlouhé době je možná opětovná prohlídka lékařem za účelem doporučení k výkonu vojenské služby?

  Dejme tomu, že bych měl nějakou tělesnou vadu, třeba špatné oči a lékař mi řekl, že nemohu být výsadkář. Pak bych si nechal udělat operaci očí a už bych je měl natolik v pořádku (1 diopt.) abych výsadkářem být mohl. Jak dlouho po první prohlídce může být další?

  Další informace


  Jak probíhá preventivní prohlídka u lékaře, když jsem v oboru pekař?

  Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak probíhá preventivní prohlídka u lékaře a jestli je to povinné i když mám zdravotní průkaz? Pracuji v pekárně a tam nám řekli, že prý musíme i přesto chodit na preventivní prohlídku 1x za 2 roky.Doplňuji:Ono je to tak, že máme rodinnou firmu, takže šéf(náš otec) to po nás nevyžaduje, ale prý mu to řekl bezpečák, že musíme tam jít, tak jestli je to pravda, když nám to nenařídil přímo zaměstnavatel, ale jen nějaký bezpečák.

  Další informace


  Jak probíhá kontrastní CT?

  Jak probíhá kontrastní CT hlavy? Kontrastní látka se prý aplikuje pomocí kanyly, je to bolestivé? Jak dlouho to celé trvá? Děkuju.

  Další informace


  Jak probíhá kolonoskopie a je to bolestivé?

  Nevěř internetovým diskuzím, kde někteří tvrdí, že se jedná o bolestivé vyšetření!Absolvoval jsem to zjara a naprosto v pohodě - normálka, bez jakékoliv bolesti..Doplňuji:Průběh:Zašel jsem se tam objednat a současně tam dostal s termínem i recepis na přípravek k vyprázdnění před vlastním vyšetřením + písemné poučení a postup jak na to.Před vlastním vyšetřením máš určitou dietu, pak musíš vypít ten přípravek a druhý den jdeš na vyšetření. Tam dostaneš takový trenky s puntem bez knoflíků, vysvlečeš se donaha a ty trenky si oblečeš puntem dozadu ))Ještě se podívám na net, taky to tam bude. Tady: a href"http://ondrejnemecek.cz/2011/08/17okyny-pro-pacienta-pred-kolonoskopii.html" rel"nofollow" http://ondrejnemecek.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak probíhá foniatrické vyšetření?

  Nevíte, zda se mi při něm budou koukat do krku (se špachtlí)? To totiž fakt nesnáááášíííím :D Potřebuji ho kvůli škole.Doplňuji:PS1: pro toho, kdo by na tuto otázku někdy narazil a zajímalo ho, jak vyšetření probíhá: Špachtle byla, dokonce bylo i maličké zrcátko a prohlídka hlasivek :) dále jsem musela číst kus nějakého textu, proběhl test sluchu a dokonce i mého zpěvu :D prohlídka mých zvukovodů a také jsem musela říkat nějaké jazykolamy )PS2 pro mosoje: Nechápu, proč se do mě navážíte. Myslím, že není od věci, když se člověk chce připravit na lékařské vyšetření, které doposud neabsolvoval. Pokud jste to nepobral - poznámka se špachtlí byla spíše recese, má otázka se však týkala průběhu FV. Ale hlavně by mě zajímalo, jakým právem se opovažujete soudit, které problémy jsou závažné a které jsou hodné Odpovědí !

  Další informace


  Jak probiha hospitalizace do psychiatricke lecebny?

  Zavolat tam nebo dojet osobne? Jedna se o Kromeriz.

  Další informace


 • Jak probiha navsteva veterinare s osmakem degu?

  Bude se me veterinar na neco ptat??A kolik to ai bude stat kc??Doplňuji:Tuto otázku uzamykám

  Další informace