• Kde stahovat titulky k filmům v angličtině? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde stahovat titulky k filmům v angličtině?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde stahovat titulky k filmům v angličtině?

 • Je jedno kdy se v angličtině použije like a a as a? NEBO to má svá rules?  Další informace


 • neznáte nějaké stránky se seriály v angličtině+titulky???

  a href"http://www.videacesky.cz/" rel"nofollow" http://www.videacesky.cz/ /a

  Další informace


  Proč je ukázkové upoutávky k filmům mezi reklamou a právě běžícím pořadem v televizi tak divně sestřihané,

  že mě absolutne nazajme, abych se na film podíval ?

  Další informace


  Filmy v češtině i angličtině??

  Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo nějakou spolehlivou stránku kde by se mohl stáhnout film v divx s výběrem angličtiny i češtiny s titulkami??

  Další informace


 • Co znamena v angličtině 2 cups half-an-half?

  Vím, že cup je šálek. Ale v receptu, kde jsem na to koukala, nebylo vidět čeho to mábýt šálek napůl. Tak nevím,jestli je to nějak už daný, co to znamená? Někde jsem četla, že to je jako s mlékem, ale to by tam snad mohli napsat, že to je half-an-half milk. Zde je odkaz na recept, kde (je) není vidět, čeho to má být půlka. a href"https://www.keyingredient.com/recipes/171098794/creamy-tomato-tortellini-soup/" rel"nofollow" https://www.keyingredient.com/ hellip /a

  Další informace


 • Titulky k filmům

  Jakým způsobem mohu vložit anglické titulky k filmům staženým např. z Ulozto.cz, aby se mi zobrazovaly během přehrávání filmů, i když nejsem online?

  Další informace


  Je nějaký otázkový web v angličtině kromě answers.yahoo.com?

  Děláš si legraci? Takových webů je mnoho, třeba a href"http://www.answers.com/" rel"nofollow" http://www.answers.com/ /a . Další můžeš vyhledat pomocí vyhledávače, zkus např. Google.

  Další informace


 • Jaká je značka jednotky motohodiny v Angličtině?

  V Češtině se motohodina značí Mh . Anglicky se motohodina řekne operating hour . Nedaří se mi již ale najít jak se značí. Netušíte prosím někdo? Díky.Doplňuji:Tak oprava. Ne operating hour, ale engine hours.

  Další informace


  Jak v angličtině vyjádřit chodit na houby nebo jít na houby? Je na to nějaká fráze?

  pondělí má sice pravdu, že se tam na houby nechodí, leč výrazy na to mají, dokonce několik, viz vodkaz a href"http://en.wikipedia.org/wiki/Mushroom_hunting" rel"nofollow" http://en.wikipedia.org/ hellip /a . Je třeba si ale uvědomit, že o činnosti ve zdroji píší v gerundiu, sloveso si z toho tedy musíme udělat (forage/huntick mushrooms nebo jednoduše mushroom jako sloveso).

  Další informace


  Jak se pozná, kdy v angličtině I love you znamená mám tě rád a kdy miluji tě?

  napadlo mě to, když jsem četla níže položenou podobnou otázku, ale v češtině máme dva výrazy - mít rád a milovat, ale v angličtině prostě řeknou I love you, Mum.. i když i v češtině jsem někoho do telefonu slyšela říct miluju tě, mami.. ale přijde mi to divné..a když to anglicky mluvící osoba řekne kamarádovi opačného pohlaví, tak jak to chápe? výraz přátelství nebo něčeho víc?

  Další informace


  Jak je možné, že slovo Dick v angličtině je jméno, ale i nadávka ču***?

  To se ti pánové se jménem Dick jmenují opravdu Ču***? Pokud ano, tak to je teda těžký životní úděl. Něco jako u nás třeba příjmení Šoustal.

  Další informace


  Co to v angličtině znamená, když někdo řekne na konci věty duh?

  Proč je to vtipný? To je nějaký citoslovce nečeho, nebo to říkaj nějaký venkovský vidláci nebo jak? gt a href"http://www.youtube.com/watch?v8qXxqdUUIS0" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a Doplňuji:Pino76: dobře, a teď mi ještě přelož ten význam :))

  Další informace


  Angličtině se říká jazyk Shakespera, jak se říká češtině?

  Vrcholem jazykové dokonalosti je Veleslavínova čeština,tzv. zlatý věk českého písemnictví.Počátkem 20. století se dlouho používal pojem Čapkova čeština.Někde jsem četla,že pro češtinu,která popisuje osudy lidí,pro češtinu,kterou vyprávějí obyčejní lidé třeba v hospodě u piva,vyjde jakási přímka: Hašek - Čapek - Hrabal. Hrabalova čeština pro starší a pokročilé-jedna dlouhá věta - 2. pol. 20. st.

  Další informace


 • Jaké musím být úrovně v angličtině abych mohla dělat státní zkoušku?

  Myslím že víc není potřeba dodat :)

  Další informace


  Jak správně píšeme datum v angličtině (podle platných norem)?

  V českém jazyce se úprava písemností řídí platnými normami, podle kterých kupříkladu oddělujeme jednoslovné výrazy pomlčkou bez mezer: 2010–2015 a víceslovné výrazy pomlčkou s mezerami: Podle harmonogramu akademického roku bude zkouškové probíhat v letním semestru od 15. 5. 2015 – 30. 6. 2015 s možnosti prodloužení v případě plné obsazenosti stanovených termínů.V anglickém jazyce platí určitě podobné pravidla. Jaké?

  Další informace


  Jak spravne spisovne napsat zkratku jména v angličtině?

  Píšu povidku. Jedná se o jméno Caroline pokud to budu číst (Kerolajn) a chtěla bych aby zkratka zněla (Ker) jak to spravně napsat? Dekuji

  Další informace


  Jak se v angličtině nazývají kombinované ledničky(lednička a mrazák)?

  A jaký je rozdíl mezi refrigerator a fridge? Jsou to synonyma?

  Další informace


  Jak poznám kdy bude a kdy nebude v angličtině před podstatným jménem a,an,the ?

  Jak to odvodím kdy to tam bude a kdy ne?

  Další informace


  Jak by zněla v angličtině tato věta?

  Každý z mých kamarádů někdy něco s tebou měl

  Další informace


  Ceske vzdelani v anglictine  Další informace