• Jak probíhá vyšetření kvůli invalidnímů důchodu? Na co si dát pozor? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá vyšetření kvůli invalidnímů důchodu? Na co si dát pozor?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá vyšetření kvůli invalidnímů důchodu? Na co si dát pozor?

 • Koupě lesa - na co si dát pozor, povinnosti  Další informace


  Jízda s vozíkem - na co si dát pozor?  Další informace


  Jake veci jsou jine a na co si dat pozor, pokud clovek zije v meste, kde nema trvaly pobyt?  Další informace


  Falometricke vysetreni  Další informace


  Dělej, jak umíš! Ale pozor! Můžeš vystoupat na vrchol, také klesnout na dno. Jak vyřešíš, když spadneš do jámy lvové?  Další informace


 • Tržnice SAPA - Rady pro první návštěvu. Na co si dát pozor?  Další informace


 • Jak poznam seriozniho financniho poradce,prip.na co si dat pozor?

  Kvalitní finanční poradce NIKDY nevnucuje něco k podpisu na první schůzce.

  Další informace


 • Když jsem dal na YouTube svůj první vlog tak tam šel dát v pohodě ale, když chci tam dát druhý vlog tak tam dát nejde.

  Když jsem dal na YouTube svůj první vlog tak tam šel dát v pohodě ale, když chci tam dát druhý vlog tak tam dát nejde jak je to možné????

  Další informace


 • redukce mSATA-SATA - na co si dát pozor  Další informace


  Váš názor na PC (prosím trestat kvuli sestavě, né kvůli dotazu) :-)  Další informace


 • Zadržování části důchodu kvůli výpočtu exekuce

  Onemocněla jsem s páteří a byl mi uznán poloviční invalidní důchod.Protože jsem se obávala zhoršení ( jsem kuchařka ) nevrátila jsem se do práce,ale šla jsem na poloviční úvazek na úřad práce.Rok jsem tedy pobírala poloviční invalidní důchod a poloviční podporu v nezaměstnanosti.Protože jsem měla po roce nárok na starobní důchod,zažádala jsem tři měsíce před termínem ,tedy v květnu 2009 o starobní důchod k 1.9.2009.K tomuto datu mi sebrali podporu a začali mi posílat jen invalidní důchod ve výši 5.560.- Kč.A tak se děje dodnes.Poslala jsem dva dotazy přímo do Prahy,odkud mi dosut nepřišla odpověď.Na dotaz na příslušné ČSSZ v našem okrese mi bylo sděleno,že protože mám určenu exekuci na důchod a v Praze toho mají hodně,tak musím počkat.Důchod mi vypočítali na 8.720.- Kč,když odečtu invalidní důchod,který mi prý posílají jako zálohu,tak mi každý měsíc zadržují částku 3.160.- Kč což do dnešního dne činí 22.120.-Kč.Jakto,že já musím za své dluhy z podnikání zaplatit veškeré pokuty a penále a oni mi zadržují peníze jen tak a ještě se ani neobtěžují mi něco k tomu sdělit.Dnes jsem poslala další dopis,ale jako stížnost.Myslíte si že se dočkám nějakého vysvětlení a svých peněz?

  Další informace


  Renta - je mi kazdy rok valorizovan k č.i.duchodu smlova zni do 65let za dvaroky bych mnel jit do staro.duchodu budu

  pobirat do 65let adal ci semne renta doplatek do videlku bude zohlednen pri vypoctu duchodu dekuji

  Další informace


 • Když dostanete od doktora žádanku na laboratorní vyšetření moči, který stojí normálně třeba 25 korun...

  ... a vy na tom papíru jenak pro legraci zaškrtnete úplně všechno co jde, včetně různejch testů na vzácný protilátky, který stojej několik tisíc, co se bude dít?

  Další informace


  K jaké haploskupině chromozómu Y patří pacient, když má výsledek z genetického vyšetření: varianta IVS-8 Tn: 7T/7T ?

  Dá se zjistit k jaké haploskupině chromozómu Y patří pacient, když má výsledek z genetického vyšetření: varianta IVS-8 Tn: 7T/7T ?

  Další informace


  Jaký je rozdíl při vyšetření Holter TK a Holter EKG

  prosím o vysvětlení rozdílu ve vyšetření, také jestli není škodlivé hned druhý den po SPECT /farmakologický srdce.Děkuji

  Další informace


  Jak to bude pokračovat když odmítnu vyšetření?

  No ono se jedná o operaci, není to na umření a tak ji odmítnu.Na druhou stranu mám trochu bobky,co když mi pak nebudou léčit jako že - nejsme tady pro legraci a další bla-bla-bla.Dneska sem si fakt užila a opravdu se bojím.DěkujuPS:Nejsem strašpytel ale všeho moc škodí.

  Další informace


  Jak probíhá EMG vyšetření?Byli jste někdo?

  Ano byl. Do svalu se zapichují malé jehličky které plní funkci elektrody a hodnoty odečítá lékař na přístroji . Toť vše.

  Další informace


  Dobrý den, mám dlouhodobě otoky nohou a nyní i rukou a břicha. Byla jsem poslána na cévní vyšetření a ECHO.

  Oboje prý bylo v pořádku. Cévní Dr napsala do zprávy , že by bylo vhodné jít na endo. vyšetření. Obvodní lékařka mi odmítla dát doporučení.Užívám trvale léky proti boleti a také mám často záněty. Co asi prosím Vás může být příčinou otoků a jak má postupovat? Děkuji.Doplňuji:Ve zprávě od cévní lékařky bylo napsáno, vhodné jít na endokrinologické a nefrologické vyšetření.Doporučení jsem nedostala a byl mi udělán pouze odběr krve na štítnou žlázu.

  Další informace


  Co dělat, když při obyčejném vyšetření lékař odhalí něco závažného?

  Situace. Jdete na obyčejné vyšetření (třeba preventivku nebo vám je něco banálního ). Lékař ale odhalí nějakou závažnou chorobu. Jak reagovat v takové situaci? Co byste dělali vy?První co mne napadlo, by bylo asi zajít i k jinému lékaři, ale když na vás jeden vybafne: Nechci vás děsit, ale nelíbí se mi ...(vypadá to, že... snad to není co si myslím, ale...atp.) má sotva vyděšený pacient dost odvahy si vyskakovat .(Zdůražnuji: Nejde o mne!)

  Další informace


  CT co je to ? vyšetření mozku

  Prosím Vás co je to CT ,vyšetření mozku?předem děkuji za informaces pozdravem Kaňovská

  Další informace