• Jak rozeznat unavu, lenost nebo depresi s nechutí dělat cokoli? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak rozeznat unavu, lenost nebo depresi s nechutí dělat cokoli?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak rozeznat unavu, lenost nebo depresi s nechutí dělat cokoli?

  • Jak překonat lenost?



    Další informace


    Co mám dělat, když chci zažádat o oficiální český dabing filmu nebo seriálu?



    Další informace


    Je snadné v životě rozeznat, který most překročit a který spálit? Most přece lidi nejen spojuje, ale i rozděluje.



    Další informace


  • Mám problém s mobilem Samsung galaxy s4 mini VE i9195i. Poradíte, jak ho mám odstranit?



    Další informace


  • Tak si říkám,dnes si lidi oblečou na sebe cokoli a vyjdou do ulic.Co kdyby si vyšli i v pyžamu?

    Doplňuji:Jinde je to možné,ale chápete to pozdvižení v čechách?

    Další informace


  • Co mám dělat když mi na Skypu de všechno napsat ale odeslat mi to nejde co mám dělat?

    Odinstalujte Skype, stáhněte si a nainstalujte program CCleaner. S ním vyčistěte disk i registr.CCleaner stáhnete z a href"http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner" rel"nofollow" www.slunecnice.cz/ hellip /a . Při instalaci odmítněte Google Chrome.Poté si stáhněte aktuální verzi Skypu odusd: a href"http://www.slunecnice.cz/sw/skype/" rel"nofollow" http://www.slunecnice.cz/ hellip /a Při instalaci odmítněte Bing Bar.

    Další informace


    Počítač má problém rozeznat gamepad



    Další informace


    co mam delat kdyz se prihlasim na originalni minecraft muzu hrat akorat demo verzi,co mam delat?

    kdyz se prihlasim na originalni minecraft tak se mi objevi welcome player a ze mam hrat demo verzi ale ja mam originalni a chci hrat originalni co mam delat?

    Další informace


  • Co dělat v mém případě? Práce nebo sen?

    Dobrý den, mám otázku ohledně zdravotního, případně sociálního pojištění. V této době studuji pátým rokem na gymnáziu, ale tenhle rok už neprolezu do dalšího ročníku - a to hlavně kvůli klavíru. Před několika lety si otec pořídil klavír a já jsem mu od té doby propadl. Věnuji mu vše ze svého volného času, a když jsem uvažoval o budoucnosti, věděl jsem že to bude právě klavír. Můj sen je dostat se na konzervatoř a vystudovat jí, možná potom jít i na vysokou. Ale jelikož jsem na klavír začal hrát takhle pozdě, budu se muset ještě minimálně dva roky učit techniku. A to se blížím ke své otázce. Je mi 16 a rád bych se ty 2 roky učil doma, protože teď chodím na 9 hodin do školy, vracím se unavený a rozladěný a nemám čas ani na teorii. S radostí bych to tak udělal, jediná překážka je ale pojištění, které by za mne v případě, že nebudu studovat, už neplatil stát a to se rodičům vzhledem k naší finanční situaci moc nelíbí. Myslím že by jsme mé pojištění ještě utáhli, ale nerad bych ztěžoval situaci rodičům. Je zde něco co můžu udělat abych rodičům pomohl a zárověn se mohl věnovat klavíru? Pokud jste dočetli až sem, děkuji.

    Další informace


  • Existuje lék na depresi?

    Už se Vám někdy stalo, že jste byli naštvaní na celý svět? Zni čehonic jste měli nervy kvůli každé pitomosti? A nakonec jste byli akorát naštvaní na sebe, že jste takoví kvůli ničemu? Existuje na to nějaké řešení? Co Vám pomohlo?

    Další informace