• Jak se dá vědecky v praxi dokázat přecitlivělost na elektromagnetické záření vydávané wifi, mobily apod.? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se dá vědecky v praxi dokázat přecitlivělost na elektromagnetické záření vydávané wifi, mobily apod.?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se dá vědecky v praxi dokázat přecitlivělost na elektromagnetické záření vydávané wifi, mobily apod.?

  • Jak vypadá demokracie v praxi ?



    Další informace


    2012- vědecký názor?



    Další informace


  • Elektromagnetické ventily v topné soustavě?



    Další informace


  • Jak a na základě čeho se dá dokázat, že studna na mém pozemku ze 2/3 je v našem vlastnictví?

    Kamarádka dostala darem od babičky dům + pozemek (zahrádku) na které je ze 2/3 studna a z 1/3 na pouzemku studna na pozemku souseda. Před x lety tuto studnu nechala dělat její babička s dědečkem a přes tehdejší úřady MěNV měli povolení a i doklad o jejich vlastnictví. Nyní při převodu na kamarádku - jejich vnučku ovšem nikde studna nefiguruje a soused na kterém je studana z 1/3 jeho pozemku se nyní dožaduje a tvrdí, že studna je jeho. Dohadují se a vznikají mezi nimi konflikty, které nejsou zrovna příjené pro všechny, hlavně pro její děti. Prý každou chvíli je studna otevřená, on do ní něco naházel dle rozboru, který si nechala udělat. On se dožaduje práva užívání, protože je prý jeho , ale ničím to nemůže podložit. Pak chtěl studnu od ní odkoupit atd. no prostě tahanice a samé nervy pro mou kamarádku. Obrátila se o pomoc na nynější národní městský úřad, právničku, ale nikdo ji nedokáže pomoci, protože on je známá podnikatelská osoba, která má vliv, konekce a známosti na určitých místech. Prý jedině soud, ale na to ona nemá finanční prostředky. Jak na tuto situaci??

    Další informace


  • proč je u nás od loňska pořád vítr? Už to někdo vědecky vysvětlil?

    U vás je vítr, u nás je zase od loňska pořád bezvětří. Vědecky mi to zatím nikdo nevysvětlil.

    Další informace


    může se člověk najíst slunečního záření?

    ..nemyslím formou ovoce a tak. Myslím přímo..

    Další informace


    Jaká je nejvíce exponovaná (vystavená) oblast světa, co se týká příjmu UV záření?

    Vysoko položené oblasti souše, nejvíce na osmitisícovkách Himáláje.

    Další informace


  • Jak dokázat rodičům, že se o sebe už dokážu postarat ? Je mi 13.

    Vím, že je tu hodně dospělých lidí. Je mi 13 a mamka se ke mě někdy chová, jako kdyby mi bylo 5 , jako kdybych nikdy neřekla sprosté slovo. Jde to nějak odnaučit ?

    Další informace


  • Škodlive zařeni

    nejvice škodlive je rentgenove zařeni,1 argument pro,1 proti.Nejvice škodlive jsou jaderne eektrarny,1 argument pro,1 proti.2 přiklady,kde se mužeme setkat s dalšími škodlivými zařenimi

    Další informace


    Kolik nanometrů má gama a Rentgenové záření?

    Gamma 102 piko metrů a rentgen 10 nanometrů krucinal to je všude nápis na google a najde ti to hned si snad uplny idiot ?

    Další informace


    K čemu se využíví záření gama?

    DÚ a soutěže zde neřešíme. a href"http://lmgtfy.com/?qz%C3%A1%C5%99en%C3%AD+gama" rel"nofollow" http://lmgtfy.com/ hellip /a

    Další informace


    Jaké je využití elektromagnetické indukce a jejich vynálezci ? Díky...

    Jaké je využití indukce bych snad věděl, ale jaké je využití vynálezců ? Zřejmě již byli využiti protože jsou mrtví.

    Další informace


    Jakou rychlost má reliktní záření?

    jedná sa o elektromagnetické žiarenie.Teda rýchlosť svetla.

    Další informace


    Jak změřil Piotr Nikolajevič Lebeděv tlak slunečního záření?

    Jasný sluneční paprsek tlačí na překážku asi tisíckrát míň, než usednuvší komár. Lebeděv ale přinutil tento paprsek vychylovat jemný padající pyl nebo lehounké křidélko na niti. Roztočil jím i speciální malý mlýnek . To všechno se dalo změřit.

    Další informace


    Jak využiju metrické vlastnosti (odchylky a vzdálenosti) v praxi?

    Ahoj. V rámci studia na VŠ vytvářím prezentaci na téma odchylky a vzdálenosti. Pojmu to jak analyticky (analytická geometrie), tak synteticky (planimetrie, stereometrie).Chci to probrat trochu zajímavěji a zařadit část s využitím tohoto aparátu v reálném životě. Mám třeba kus zdrojáku, kde se naprogramovává vrh a počítá odchylka. Mám nápad i na využití v astronomii jakožto odchylka oběžných drah planet, tam se to využívá ve více aspektech... Chtělo by to ale další nápady. Odpovědi typu architektura nebo chemie mi moc nepomůžou. Potřebuji něco konkrétního, kde se to opravdu mimooborově využívá. Něco jako motivace, že to opravdu má význam a není to úplně k ničemu pro lidi, co tu matematiku moc nemusí.Poradíte mi?Díky moc.

    Další informace


    Dá se nějak vědecky zjistit věk člověka?

    Že mu uloupnete kus kůže, odříznete kus jater nebo vezmete najěkou buňku z těla, pošlete na rozbor a ono vám to řekne, je mu tolik a tolik, plus mínus 2 roky...Je nějaká taková metóda?

    Další informace


    Co se rychleji šíří světlo nebo radioaktivní záření?

    Doplňuji:Protože jsem slyšel že když je bouřka tak dříve než uvidíme blesk tak ke mě prý ozáří něco jako radiace :-)

    Další informace


  • Když chcete něco velkého dokázat, je důležité mít k tomu dobrý či skutečný důvod?

    Když pominu motor lidské činosti-touhu poznání?

    Další informace


    Jak získat praxi ?

    Ahoj, je mi 21 let, mám řidičák B,C,E a strojnický průkaz. Je spousta inzerátů na které bych rád napsal ale všuude požadují 2-3 roky praxe. Kde mám takovou praxi vzít abych mohl být zaměstnaný ? :D Děkuji za smysluplné odpovědi :) Krásný zbytek dne

    Další informace


    Jak se ve školách zajišťuje, aby žáci při psaní písemek nečerpali z internetu? To jim seberou mobily?

    Doplňuji:baghira: Možná je nápadnější, ale mnohem rychlejší pro vyhledání čehokoliv a hlavně úplně bezpracný, na rozdíl od taháků, při zpracování kterých žák alespoň jednou látku četl a dělal si výpisky :)

    Další informace