• Jak se jmenuje nemoc třesoucích se rukou? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se jmenuje nemoc třesoucích se rukou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak se jmenuje nemoc třesoucích se rukou?

 • Ulovit pstruhy rukou  Další informace


  Nie je je to dráždenie medveďa holou rukou?  Další informace


  Jak se jmenuje muž, kterému z rukou rostou várustky podobné větvím stromů?  Další informace


  Co je možné poradit lidem, aby vzali osud do svých rukou, i když je o nich známo, že mají obě ruce levé?  Další informace


 • Jak umýt z rukou razítkovací barvu? Ředidlo v kanceláři nemám.  Další informace


 • Který vysoušeč rukou je účinější, elektrický nebo na papír?

  Asi zde bude více faktorů. Levnější - papír oproti elektrické energii, bezpečnější - osušit do papíru nebo horkým vzduchem. Dá se to jednoznačně říci? Děkuji.

  Další informace


 • Proč, když exekutor vydraží zabavený majetek, nedostane povinný rozdílnou částku do svých rukou? Kam tyto peníze putují?

  Na jedné straně souhlasím s tím, že na ty, kteří neplní a neplatí své závazky dobrovolně, musí existovat nějaký bič. Na straně druhé mi ale připadne naprosto pobuřující, že přebytek z částky, za kterou byl vydražen majetek povinného, nepřechází zpět do jeho rukou.Lepší bude uvést to na příkladu:Povinný měl zaplatit např. telefonnímu operátorovi dluh za sjednaný paušál. Původní dluh činil např. 2.000 Kč, narostl o úroky z prodlení, jak bylo stanoveno ve smlouvě, kterou obě strany stvrdily svým podpisem, na částku např. 4.000 Kč. Dluh i s úroky nebyl splacen ani po několika upomínkách, věřitel se tedy obrátí na soud, který vydá exekuční příkaz. Dlužník je majitelem nemovitosti, která má skutečnou hodnotu např. 750.000 Kč, exekutor ji však nechá ohodnotit na např. 500.000 Kč. Exekutor nemovitost zabaví a vydraží ji za částku, na kterou byla ohodnocena (tedy za 500.000 Kč). Dejme tomu, že původní dluh + úroky + odměna exekutora + náklady spojené s provedením exekuce + soudní výlohy (+ co já vím, co ještě) dosáhnou na částku např. 12.000 Kč. Proč rozdílná částka - tedy 488.000 Kč (500.000 - 12.000) - není navrácena zpět povinnému? Copak to není dostatečný trest, že už tak přeplatil původní dluh navýšený o pětinásobek, nemluvě o ztrátě při podhodnocení nemovitosti? Kam putuje těch 488.000 Kč?Nechce se mi věřit, že to takhle skutečně chodí...

  Další informace


 • Kdo vymyslel podávání rukou?

  Asi hloupá otázka, ale vlastě, proč se podávají ruce, např, když někomu přejete k narozkám, nebo se seznámíte? Kdo to vymyslel? Myslím jako kde to vzniklo - v jakém státě...

  Další informace


 • Kolik tužkovejch baterií by bylo potřeba zapojit do hada, aby mě to zabilo když se chytnu každou rukou jinýho konce?

  Doplňuji:mosoj: Ale já myslím do hada jako do série, chápeš, akorát jsem to řek odborně..Prostě když se dotkneš dvou konců baterie, tak to s tebou neudělá ani ťuk, ale kdyby bylo těch tužkovek do série dostatečný množství, tak už by to nějakej kopanec dát mohlo, nebo ne, nebo jsem zase mimo? (pro změnu:))

  Další informace


  Co může člověk vyhodit do vzduchu vlastní rukou, aby to spadlo co nejpozději?

  Model letadla.

  Další informace


 • Jakou rukou otevíráte petlahev?

  Někdy levou, někdy pravou... podle toho, která je zrovna volná.

  Další informace


 • Je pravda, že na školách pro veterináře se učí jak zabít fretku holou rukou?

  A pokud ano, používají se opravdu živé, opravdové fretky?

  Další informace


  Jak se jmenuje nemoc,kterou trpí Roman Vaněk?

  Myslím ty fleky pod očima, předem děkuji.

  Další informace


 • Už jste některá absolvovala parafínovou lázeň rukou? Vaše dojmy? Díky.

  Doplňuji:Zvažuji její koupi domů. Jsou nějaké rozdíly v kvalitě? Třeba v izolaci nádoby nebo v přesnosti ohřevu. Abych se třeba nespálila. Stojí od cca 1000 Kč.

  Další informace


  Proč se nám kůže (zejména konečky prstů na rukou a nohou) ve vodě zcvrkává?

  Myšleno po delším ponoření samozřejmě.

  Další informace


  Když do nečeho sperma otřu, může mi na rukou ještě nějaké zůstat, i když není vidět?

  Když se dotknu spermatu, ale v mezičase ho sem tam někdo o něco otřu a na rukou už není nic vidět, může tam pořád ještě být?

  Další informace


  Je dobře možný naučit se psát levou rukou, pokud jste pravák a pravou, pokud jste levák?

  Možný to je, důkazem je spoustu přeučených leváků, když se levou psát ve škole nemohlo, ale stojí to třeba víc úsilí? Cítí se ten člověk nějak špatně? Nebo, když je přeučenej levák, má potom tendence zkoušet se naučit psát levou úplně od začátku?Doplňuji:Emefej: Co já vím? Ale četla jsem o tom už tolikrát, že není možný, aby to tak nebylo. Prý na to mají někteří učitelé vlastní názory..a leváci se museli přeučovat a psát pravooou

  Další informace


  Jak se jmenuje tato nemoc?

  Zajímalo by mě jak se jmenuje tato nemoc.Někde sem viděla nebo slyšela o nemoci která způsobuje že např.:v 15 letech vypadá dotyčný na 50!

  Další informace


  Jak se jmenuje nemoc, kdy člověk něco udělá, ale později o tom vůbec neví?

  Myslím tím, když třeba člověk někoho zavraždí, ale nakonec o tom vůbec neví. Nedávno jsem to viděla v TV, ale nevím jak se to nazývá. Píšu detektivku do školy (ještě k tomu v anglickém jazyce) a hodně by se mi to hodilo. :) Předem díky za odpovědi. :)

  Další informace


  Jak se jmenuje duševní porucha/nemoc: Když se vidí projíždět policejní auto je nezvladatelná touha udělat výtržnost?

  to není nemoc, ale dá se to považovatprávě za tu výtržnost hodit vejce na skloapod. stopovat je nahý, stát na silnici jenv župánku :))situací by se našlo jéje ..

  Další informace