• Jak se řekne anglicky na ozdobu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se řekne anglicky na ozdobu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se řekne anglicky na ozdobu?

  • Jak si vypěstovat pravý Anglický trávník a jak se o něj starat?



    Další informace


  • Jak se jmenuje ta nová anglicky zpívaná písníčka, je rytmická a jako by v ní prohvizdovali ptáci?

    nemůžu ji najít, má jí i rádio Vysočina v žebříčku :)

    Další informace


    Jak se jmenoval anglický dokument, který vyprávěl o živtotech slavných?

    Myslím, že to mělo v názvu slovo Stamps (jako známky) a ve znělce byly poštovní známky. Viděl jsem ten pořad kdysi když byl o Smetanovi (hrál ho tam Oldřich Vízner).

    Další informace


  • Když se o někom řekne, že je prasák, je to totéž, jako když se o někom řekne, že je prase, nebo je v tom nějaký rozdíl?

    poznámka: Omlouvám se, že se bavím zrovna o tomhle, ale mě rozdíl mezi těmihle dvěma nadávkami prostě zajímá.

    Další informace


    Jak se anglicky řekne spánek, ve smyslu části těla?

    Že by temple ?

    Další informace


  • Jak anglicky nazvat vědmu?

    Jaké anglické slovo bych mohla použít pro vědmu. Vím že asi záleží na tom, o co se přesně jedná, tak žekněme, že mámkomixovou postavu která předpovídá budoucnost, ale zároven taky sbírá bylinky, zná hodně o magických věcech ale ne že by uměla kouzlit... prostě něco jako babka kořenářka všeho druhu co se i vědění týče, má různé staré knihy, tvoří lektvary, ale třeba jako na rychlejší hojení a tak...Takže bych ji nechtěla nazvat rovnou WITCH, protože to spíš sedí na ty zlé, zatímco tahle je hodná, nelítá na koštěti a tak.. kdysi jsem používala slovo PYTHONESS ale ani lidi s angličtinou jako rodný jazyk se ptali co to znamená..Ted jsem prohledávala překladač google a nabízí mi to SEER, ORACLE nebo SORCERESS.. taky hledám v google obrázcích co mi to pod těmi názvy najde, ale ani tak si nejsem jistá...Pro srovnání, má postava vypadá takto: a href"http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2012/064/d/e/sibylla___info_by_angelinaharijau-d4ruc1p.png" rel"nofollow" http://fc03.deviantart.net/ hellip /a trochu bych ji mohla přirovnat i k té černošce z pirátů z karibiku, ta tajemná jak dala Sparroovi tu flašku s hlínou...Dloupí popis, ale chci si být jistá že najdu správný název, kterému budou v angličtině rozumět.. ví někdo?Doplňuji:Matesax - první slovo nechápou, znají jen sensible bez i za b a to druhé slovo existuje jen bez toho er na konci prý :/ODPOVĚĎ:odpověd jsem už našla někde jinde, seer je hlavně věštkyně s kouzelnou koulí, a na můj popis sedí oracle, tak kdyb někdo hledal

    Další informace


    Jak se anglicky řekne laskavější management?

    Něco jako,,Kinder Management nevím na 100%

    Další informace


    Jak se má správně anglicky vyslovit titul mr.?

    mr. Black?

    Další informace


    Jak by se anglicky poprosila o ruku Pamela Denise Anderson? Je zrovna rozvedená nebo zase vdaná? Proč asi každý tušíte

    A co kdyby probůh souhlasila? Jak bys s ní komunikoval dál, když se ptáš i na tohle?

    Další informace


    Když někdo, kdo mluví anglicky, chce říci Bez nosu, tak řekne no nose, nebo without nose?



    Další informace