• Jak se vam libi novy vzhled emailu na seznamu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se vam libi novy vzhled emailu na seznamu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak se vam libi novy vzhled emailu na seznamu?

 • Přesune se nový vzhled slovenských Odpovědí i na české?  Další informace


  Brutus - znáte tuto kapelu? Chodíte na její konzerty? Jak se Vám líbí?  Další informace


 • Jak se vám líbí nový nákladní automobil Avia, který se bude vyrábět v Přelouči?  Další informace


 • Kde se vám nejvíc líbí příroda? Čechy, Nový Zéland, Španělsko, Mexiko, Afrika?  Další informace


 • Jak se vám líbí technologické postupy režisérů při natáčení filmů?

  Máme rádi filmy, které se co nejvíce blíží realitě, že ano. Pokud tedy nejde o pohádky, nebo fantasy. I v dnešní době se pořád používají falešné brýle s rovnými skly s odpovídajícími odlesky. Astronauti si VŽDY svítí do helmy, takže by ven neviděli ani h... Naposledy jsem reálný pohled viděl v českém filmu Ikarie XB. Jsou ti rejžové opravdu tak blbí a nevzdělaní, anebo jsou blbí diváci a je jim to jedno?

  Další informace


  Jak se vám líbí tato melodie?

  Pro miroslavsta další chytlavá. a href"http://www.youtube.com/watch?vtwqM56f_cVo" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • Jak se vám líbí hubenost Elišky Bučkové?

  a href"http://www.super.cz/clanek/39212-podvyzivena-eliska-buckova-pry-omdleva-hlady.html" rel"nofollow" http://www.super.cz/ hellip /a Já musím říct, že se mi líbila víc dřív, takhle má moc hubený obličej a nevypadá zdravě. Pas se mi líbí, ale ten zbytek (obličej, ruce a nohy) mi přijdou hubené až moc. Kdy se vám Eliška líbila víc? Takhle nebo předtím?

  Další informace


  Ahoj, jak dlouhé vlasy nosíte?, jak dlouhé vlasy se vám líbí?, a jaké jsou pro vás praktičnějsí?

  Vlasy mám nějak tak nad prsa. Zdravé lesklé s ofinou na stranu pod oči. Chtěla bych se ostřihat na dlouhou podkovu ale vždy když jsem se nechala oatřihat litovala jsem. Nechci udělat stejnou chybu. Pokud mi vážně chcete pomoct můžete mii napsat na moncachanel@gmail.com . Mám upravenou fotku s krátkéma/dlouhéma vlasama. Na emailu vám je mohu poslat. Na odpověď mi odpovězte na otázku. A kdyžtak mi napište na mail.

  Další informace


 • Jak se vám libí sázka, že do 25.dubna bude moderátor Leoš Mareš jezdit jen trabantem?

  Co říkáte na to že se moderátor Leoš Mareš se svým kolegou z Ranní show Patrikem Hezuckým vsadil o to, že až do svého koncertu, který se bude konat 25. dubna, nebude používat jiné auto než stařičkého Trabanta. Pokud sázku poruší a někdo ho načapá, byť klidně jen jako spolujezdce v jiném autě než v Trabantu, vyfotí ho jako důkaz, dostane Leošovo bílé Ferrari 488 Spider. Děkuji za vaše odpovědi foto z youtube.com

  Další informace


 • taky Vám občas blbne Mozilla 4.1 při načítaní třeba Seznamu (nebere stylování)?  Další informace


  nový email od seznamu

  Taky už máte nový email od Seznamu?Absolutně mi nevyhovuje a je pěkně hnusný a navíc se do něho nemůžu dostat!!!Včera to šlo asi na podruhé,dneska od rána nic.Proč to nemohlo zůstat při starém????!!!!Doplňuji:Jo a ještě by mně zajímalo,jak přeposlat zprávu na více adres-při starém jsem klikla na přeposlat a otevřela adresář a naklikala příjemce.Jak teď na to???

  Další informace


  V novém emailu na seznamu nefunguje automatické dokončování adres + potřebuji seřadit kontakty.  Další informace


  Stažení Emailů se Seznamu  Další informace


  Nepřipadá vám prohlížeč od seznamu agresivní?

  furt na sebe upozorňuje že tam je, i když ho nepoužíváte, já ho odinstaloval jak z PC tak i z mobilu

  Další informace


  Jak zvolím nový vzhled facebooku?

  Jak zvolím nový vzhled facebooku? Nevím jestli jste si toho už někdo všiml, ale facebook aplikoval nový vzhled FB. Ale mě se aktivoval jen na jednom účte, na druhém ne. Zajímá mne, jestli lze ho nastavit ručně i tam, kde ho nemám? Děkuji :)

  Další informace


  Jak zrusit novy e-mail na seznamu  Další informace


  Jak se vám líbí nový avast! Free Antivirus v.8 ? Je přehlednější a má nové funkce..

  Mně ano: a href"http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/antiviry/kompletni/avast/" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Aktuálně: Jak se Vám líbí zahájení ZOH v Soči, a máte nějakou kritiku?

  ZOH v Soči

  Další informace


 • Proč se mi líbí to, co se mi líbí? Je lidský vkus založen na bázi chem.reakcí v těle?

  Proč se mi nejvíc ze všech líbí šedá barva? Proč nejraději poslouchám hip hop? Proč mi chutná kokos a nejvíc mi voní lesní jahody? Je to, co člověku nejvíc hýčká jeho smysly, dáno bio-chemicky ? :) Pokud ano - jak? Pokud ne - čím? :)Doplňuji:ps1: Chápu, že vjem je v podstatě informace zachycená smyslovým orgánem a zpracována mozkem. Ale čím to, že můj mozek nadnáší některé vjemy nad jiné??ps2: Určitě NEJSEM ničím ovlivněná :D na to jsem se (mám dojem) ani neptala :D Všimněte si prosím i kategorie mé otázky. Byla to věda, né styl!

  Další informace


 • Jak se vám líbí pletené věci z papíru?

  Doplňuji:Košíčky, kazety, podnosy atd.

  Další informace